Çanakkale Malatya Otobüs Bileti Turna.com'da

Çanakkale Malatya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Çanakkale Malatya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
460,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması

Çanakkale Malatya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Çanakkale Malatya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
07 Temmuz 2022, Perşembe 14:15
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
25 Haziran 2022, Cumartesi 14:15
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
26 Temmuz 2022, Salı 13:00
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
27 Haziran 2022, Pazartesi 13:00
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
16 Temmuz 2022, Cumartesi 13:00
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
17 Temmuz 2022, Pazar 13:00
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
18 Temmuz 2022, Pazartesi 13:00
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
19 Temmuz 2022, Salı 13:00
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
20 Temmuz 2022, Çarşamba 13:00
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
27 Haziran 2022, Pazartesi 14:15
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
28 Haziran 2022, Salı 14:15
Elazığ Murat Turizm
Çanakkale - Malatya
29 Haziran 2022, Çarşamba 14:15

Malatya Varışlı Otobüs Biletleri

Malatya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Bingöl Seyahat
10 Temmuz 2022, Pazar 06:00
Star Batman
29 Haziran 2022, Çarşamba 21:00
Elazığ Hazar Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 02:30
Cesur Bingöl
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:30
Muş Yolu Turizm
12 Temmuz 2022, Salı 18:00
Malatya Kayısıkent Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 17:00
Malatya Kayısıkent Turizm
04 Ağustos 2022, Perşembe 13:59
Özlem Van Turizm
24 Ağustos 2022, Çarşamba 23:00
Özlem Van Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 16:00
Can Dersim Tuncelililer
29 Temmuz 2022, Cuma 22:30
Can Dersim Tuncelililer
06 Temmuz 2022, Çarşamba 13:00
Yeşil Muş Ovası
03 Temmuz 2022, Pazar 01:45

Çanakkale Kalkışlı Otobüs Biletleri

Çanakkale şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
29 Haziran 2022, Çarşamba 07:00
As Adana Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 18:30
Pamukkale Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 00:15
Isparta Petrol
30 Haziran 2022, Perşembe 00:15
Başkent Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 23:30
Efetur
01 Temmuz 2022, Cuma 08:30
İstanbul Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 10:30
Pamukkale Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 13:30
Başkent Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 23:30
Keşan Birlik
07 Temmuz 2022, Perşembe 04:15
Alaşehir Sarıkız Turizm
15 Temmuz 2022, Cuma 08:45
Alaşehir Sarıkız Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 10:00

Çanakkale Malatya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Çanakkale Malatya otobüs bileti tek yön en ucuz: 460 TL.

Ortalamanın altında Çanakkale Malatya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 7 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Çanakkale Malatya arasındaki en kısa otobüs seferi 20 saat 30 dakika sürmektedir.

Çanakkale şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ayvacık (Çanakkale), Bayramiç, Biga, Yenice (Çanakkale), Lapseki, Küçükkuyu (Ayvacık, Çanakkale), Karıştıran (Çanakkale), Gökçeada, Geyikli (Ezine, Çanakkale), Ezine, Eceabat, Dalyan (Ezine, Çanakkale), Çardak (Lapseki, Çanakkale), Çanakkale, Çan, Bozcaada, Çanakkale İskelesi (Çanakkale), Balıklıçeşme (Biga, Çanakkale), Lapseki İskele (Lapseki, Çanakkale) ve Adatepe.

Malatya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Çanakkale Malatya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Çanakkale Malatya arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Çanakkale Otogarı’na Ulaşım

Şehir merkezinde yer alan Çanakkale Otogarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Otobüslerin ücretsiz otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleriyle kısa sürede otogara ulaşmak mümkün. 

Çanakkale’den şehirlerarası seferler düzenleyen otobüs firmalarına ait otogar servisleri ile otogara zamanında ve ücretsiz olarak gidebilirsin. Bilet satış ofisleri önünden kalkan otogar servisleri, firmanın biletli yolcularına hizmet vermektedir. Otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçip servis imkanlarını ve detaylarını öğrenebilirsin.

Belediye otobüsü ile Çanakkale Otogarı’na direkt olarak ulaşabilirsin. İskele’den kalkan ve merkezi bir güzergah izleyen Ç9 Otogar hattı, yaz sezonunda geç saatlere kadar otogara kolay bir şekilde ulaşmayı sağlar. 

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü’nden otogara gitmek için; Ç1 ve Ç3-E hatlı otobüslere binip otogara yakın mesafede olan Askerlik Şubesi ve Belediye duraklarından otogara yürüyerek ulaşabilirsin.

Çanakkale Otogar’ına bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Çanakkale’nin hemen her ilçesinden merkeze ve otogara minibüsle ulaşmak mümkün. Biga, Bayramiç, Ayvacık, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Lapseki, Yenice ilçelerinden minibüsle şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsin.

Çanakkale merkezden otogara hızlı ve rahat bir ulaşım için taksi yolculuğunu da tercih edebilirsin. Çanakkale merkezdeki taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin. 

MAŞTİ - Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

MAŞTİ - Malatya Otogarı’ndan yaklaşık 7 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım alternatifleri şöyledir: Belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, minibüs, taksi. Malatya’nın en işlek caddelerinden biri olan Ankara Caddesinde yer alan MAŞTİ’den şehir merkezine ve Malatya ilçelerine ulaşmak oldukça kolay. 

Malatya’ya sefer düzenleyen otobüs firmalarının MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Firma ile seyahat eden biletli yolcuları kabul eden servisler, Malatya şehir merkezindeki belirli noktalarda yolcuları hızlı ve konforlu şekilde taşımaktadır. Malatya’ya otobüs ile seyahat ettiysen, şehir içi servis saatleri ve güzergahı ile ilgili otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

MAŞTİ’den Malatya şehir merkezine bir diğer ulaşım alternatifi belediye otobüsleridir. MAŞTİ durağından kalkan ve şehir merkezi yönüne giden 2A, 2C, 2D ve 152 hatlı belediye otobüsleriyle şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Belediye otobüsüne binmeden önce otogardaki ulaşım kartı satış noktalarından Malatya Kent Kart satın alabilirsin. 

Malatya Otogarı’ndan Malatya İnönü Üniversitesi’ne ve şehir merkezine gitmek için 81 numaralı Trambüs’e binebilirsin. Trambüs hatları, haftanın her günü 23.00’a kadar hizmet veriyor. Trambüs’te ödeme için Malatya Kent Kart geçiyor.

Malatya’da minibüs ile ulaşım yaygındır. Otogar’ın hemen arkasında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezi istikametine giden minibüslere binerek 10 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Malatya’nın Doğanşehir, Pütürge, Hekimhan, Kale, Yeşilyurt gibi bölgelerine minibüsle ulaşım mümkündür. 

MAŞTİ’den Malatya merkeze gitmenin bir diğer yolu ise taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından taksiye binerek Malatya şehir merkezine 10 dakikada ulaşabilirsin. Şehir merkezine gitmek isteyen diğer yolcularla paylaşımlı taksi tutarak taksi ücretini daha ucuza getirebilirsin.

Çanakkale Malatya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Çanakkale Malatya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 20 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Çanakkale Malatya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Çanakkale ve Malatya arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Elazığ Murat Turizm ve Metro Turizm.
  • Çanakkale şehrinden Malatya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.