Bursa Amasya Otobüs Bileti Turna.com'da

Bursa Amasya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Bursa Amasya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
205,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
11 saat 31 dk

Bursa Amasya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bursa Amasya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Bafra Seyahat
Bursa - Amasya
14 Mayıs 2022, Cumartesi 19:30
Bafra Express Turizm
Bursa - Amasya
20 Mayıs 2022, Cuma 19:30
Bafra Express Turizm
Bursa - Amasya
21 Mayıs 2022, Cumartesi 19:30
Bafra Express Turizm
Bursa - Amasya
22 Mayıs 2022, Pazar 19:30
Bafra Express Turizm
Bursa - Amasya
23 Mayıs 2022, Pazartesi 19:30
Bafra Express Turizm
Bursa - Amasya
24 Mayıs 2022, Salı 19:30
Dilek Seyahat
Bursa - Amasya
10 Haziran 2022, Cuma 19:30
Dilek Seyahat
Bursa - Amasya
11 Haziran 2022, Cumartesi 19:30
Dilek Seyahat
Bursa - Amasya
12 Haziran 2022, Pazar 19:30
Metro Turizm
Bursa - Amasya
21 Mayıs 2022, Cumartesi 20:00
Metro Turizm
Bursa - Amasya
22 Mayıs 2022, Pazar 20:00
Metro Turizm
Bursa - Amasya
23 Mayıs 2022, Pazartesi 20:00

Amasya Varışlı Otobüs Biletleri

Amasya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özgül Bafra
22 Mayıs 2022, Pazar 20:00
Niksar Canlar Turizm
31 Mayıs 2022, Salı 22:00
Özlem Cizre Nuh
30 Temmuz 2022, Cumartesi 02:00
As Adana Seyahat
20 Mayıs 2022, Cuma 03:00
Erbaa Seyahat
21 Mayıs 2022, Cumartesi 08:30
Metro Turizm
23 Haziran 2022, Perşembe 01:00
Genç Turizm
21 Mayıs 2022, Cumartesi 09:00
Yeniden As Bafra Seyahat
20 Mayıs 2022, Cuma 05:30
Yeşil Erciş Seyahat
27 Mayıs 2022, Cuma 16:00
Bafra Express Turizm
20 Mayıs 2022, Cuma 19:30
Yeni As Bayburt
31 Mayıs 2022, Salı 18:00
Net Turizm
22 Mayıs 2022, Pazar 23:45

Bursa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Bursa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Başkent Turizm
21 Mayıs 2022, Cumartesi 16:40
Bizim Iğdır Seyahat
11 Haziran 2022, Cumartesi 11:00
Özlem Batman Turizm
20 Mayıs 2022, Cuma 13:00
Başkent Turizm
21 Mayıs 2022, Cumartesi 16:40
Adıyaman Anka Turizm
10 Ağustos 2022, Çarşamba 08:15
Düzce Güven Seyahat
02 Ağustos 2022, Salı 02:00
Baltur
27 Haziran 2022, Pazartesi 08:00
Düzce Güven Seyahat
21 Temmuz 2022, Perşembe 02:30
Bizim Iğdır Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 11:00
Isparta Petrol
17 Haziran 2022, Cuma 07:00
İstanbul Konfor
02 Haziran 2022, Perşembe 02:05

Bursa Amasya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bursa Amasya otobüs bileti tek yön en ucuz: 210 TL.

Ortalamanın altında Bursa Amasya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bursa Amasya akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %15 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Bursa Amasya arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat sürmektedir.

Bursa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Amasya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Uygur (Amasya), Taşova, Amasya, İlyasköy (Amasya), Hamamözü, Kayabaşı (Amasya), Suluova, Merzifon, Ezinepazar (Amasya), Aydınca (Amasya), Gümüşhacıköy, Göynücek, Gökhöyük (Amasya), Gediksaray (Göynücek, Amasya) ve Beyören (Amasya).

Bursa Amasya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Bursa Amasya arasında seyahat edebilirsin.

Bursa Amasya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bursa Amasya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 9 saat sürmektedir.
  • Bursa Amasya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bursa ve Amasya arasında 28 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Lüks Erova Turizm, Topçam Turizm, Mis Amasya Tur, Lüks Bayburt ve Yeni As Bayburt.
  • Bursa şehrinden Amasya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.