Bolu Kayseri Otobüs Bileti Turna.com'da

Bolu Kayseri Diğer Ulaşım Seçenekleri

Bolu Kayseri Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
250,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
40 dk

Bolu Kayseri Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bolu Kayseri otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Van Turizm
Bolu - Kayseri
30 Haziran 2022, Perşembe 20:30
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
20 Haziran 2022, Pazartesi 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
21 Haziran 2022, Salı 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
22 Haziran 2022, Çarşamba 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
23 Haziran 2022, Perşembe 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
25 Haziran 2022, Cumartesi 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
01 Temmuz 2022, Cuma 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
02 Temmuz 2022, Cumartesi 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
05 Temmuz 2022, Salı 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
06 Temmuz 2022, Çarşamba 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
07 Temmuz 2022, Perşembe 18:15
Can Diyarbakır Turizm
Bolu - Kayseri
08 Temmuz 2022, Cuma 18:15

Kayseri Varışlı Otobüs Biletleri

Kayseri otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

As Adana Seyahat
26 Temmuz 2022, Salı 19:00
Özlem Cizre Nuh
08 Temmuz 2022, Cuma 00:30
Özlem Cizre Nuh
27 Haziran 2022, Pazartesi 03:30
Öz Elazığlılar Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 22:25
Metatur Turizm
13 Temmuz 2022, Çarşamba 11:00
Öncü Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 07:00
Lider Anadolu
09 Eylül 2022, Cuma 02:00
Öz Erciş Seyahat
08 Ağustos 2022, Pazartesi 12:00
Malatya Kayısıkent Turizm
10 Ağustos 2022, Çarşamba 18:29
Öz Sivas Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 22:00
Malatya Kayısıkent Turizm
31 Temmuz 2022, Pazar 15:29
Malatya Kayısıkent Turizm
28 Temmuz 2022, Perşembe 03:29

Bolu Kalkışlı Otobüs Biletleri

Bolu şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Ben Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 18:45
Bafra Express Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 02:00
Görele Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 02:50
Yeni Aksaray
07 Temmuz 2022, Perşembe 02:17
Metro Turizm
03 Temmuz 2022, Pazar 01:15
Metro Turizm
28 Haziran 2022, Salı 13:00
Efetur
06 Temmuz 2022, Çarşamba 04:15
Efetur
24 Temmuz 2022, Pazar 13:15
Has Turizm A.Ş.
30 Haziran 2022, Perşembe 05:15
Malatya Kayısıkent Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 02:59
Metro Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 08:30

Bolu Kayseri otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bolu Kayseri otobüs bileti tek yön en ucuz: 280 TL.

Ortalamanın altında Bolu Kayseri otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bolu Kayseri arasındaki en kısa otobüs seferi 7 saat sürmektedir.

Bolu şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Seben, Mudurnu, Mengen, Köroğlu Dinlenme Tesisleri (Bolu), Kıbrıscık, Göynük (Bolu), Gerede, Dörtdivan, Bolu, Yeniçağa, Sarot Termal (Mudurnu, Bolu), Highway Dinlenme Tesisleri (Bolu), Taşkesti (Mudurnu, Bolu), Güneşpark Dinlenme Tesisleri (Yeniçağa, Bolu) ve Bozbey (Bolu).

Kayseri şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yeşilhisar, Yalak (Sarız, Kayseri), Yahyalı, Tomarza, Talas, Sarız, Sarıoğlan, Pınarbaşı (Kayseri), Özvatan, Melikgazi, Kocasinan, Kayseri, İncesu, Himmetdede (Kocasinan, Kayseri), Hacılar, Felahiye, Develi, Bünyan, Akkışla, Kayseri Havaalanı ve Sarız Karayolları Bakımevi (Sarız, Kayseri).

Kayseri Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kayseri Otogarı’ndan 8 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Kayseri’ye otobüsle yolculuk yaptıktan sonra, son durak olan Kayseri Otogarı’ndan otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs, tramvay ve taksi ulaşım seçenekleriyle kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ringler ile otogar - şehir merkezi arasında ulaşım oldukça rahattır. Otogar - Beyazşehir ve Otogar - Talas güzergahında hizmet veren şehir içi servisler ile Kayseri merkeze kısa sürede ulaşmak mümkün. Şehir içi ringleri 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Ringlerde Kart38 kartı ile ödeme yapılabiliyor. Otogar içindeki büfelerden Kart38 kart edinmek ve bakiye yüklemek mümkün. 

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine kolayca ulaşmanın bir diğer yolu ise belediye otobüsüdür. Otogardan kalkan 740 numaralı Doğu Garajı 1 - Elbaşı Karatay Akmescit belediye otobüsüyle Kayseri şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. 740 numaralı otobüs, hafta içi ve cumartesi günleri 07.40-18.00 saatlerinde, pazar günü ise 08.00-16.00 saatlerinde hizmet vermektedir.

Kayseri Otogarı’ndan 500 metre yürüyüş mesafesinde yer alan Selimiye Durağı’ndan Kayseri şehir merkezine tramvay ile de ulaşım sağlayabilirsin. 

Otogardan Kayseri şehir merkezine ve civarındaki ilçelere minibüs hatları ile ulaşmak oldukça kolay. Minibüsler haftanın her günü, geç saatlere kadar çalışmaktadır. 

Otogarda yer alan Kayseri Terminal Taksi Durağı’ndan taksi ile 15 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin.

Bolu Kayseri otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bolu Kayseri arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 7 saat sürmektedir.
  • Bolu Kayseri arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bolu ve Kayseri arasında 23 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Malatya Kayısıkent Turizm, Metro Turizm, Ede Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm ve Kiğı Karakoçan.
  • Bolu şehrinden Kayseri şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.