Balıkesir-Şanlıurfa Otobüs Bileti Turna.com'da

Balıkesir Şanlıurfa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Balıkesir Şanlıurfa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
180,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
13 saat

Balıkesir Şanlıurfa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Balıkesir Şanlıurfa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
16 Haziran 2021, Çarşamba 11:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
17 Haziran 2021, Perşembe 11:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
18 Haziran 2021, Cuma 11:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
19 Haziran 2021, Cumartesi 11:30
Astor Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
26 Haziran 2021, Cumartesi 14:30
Astor Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
27 Haziran 2021, Pazar 14:30
Astor Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
28 Haziran 2021, Pazartesi 14:30
Astor Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
19 Temmuz 2021, Pazartesi 14:30
Astor Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
20 Temmuz 2021, Salı 14:30
Astor Seyahat
Balıkesir - Şanlıurfa
25 Haziran 2021, Cuma 14:30

Balıkesir Şanlıurfa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Balıkesir Şanlıurfa otobüs bileti tek yön en ucuz: 180 TL.

Ortalamanın altında Balıkesir Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Balıkesir Şanlıurfa sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %27 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Balıkesir Şanlıurfa arasındaki en kısa otobüs seferi 18 saat 45 dakika sürmektedir.

Balıkesir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gökçeyazı (İvrindi, Balıkesir), Göbel (Kepsut, Balıkesir), Eyübükü (Kepsut, Balıkesir), Erdek, Dursunbey, Dada (Dursunbey, Balıkesir), Çamköy (Bigadiç, Balıkesir), Gökçedağ (Dursunbey, Balıkesir), Karaağaç (Kepsut, Balıkesir), Binmurt Köprüsü (Sındırgı, Balıkesir), Bigadiç, Balya, Balıkesir, Gömeç, Gönen (Balıkesir), Susurluk, Sındırgı, Selimağa (Dursunbey, Balıkesir), Savaştepe, Naipler (Dursunbey, Balıkesir), Marmara, Manyas, Kepsut, Kepekler (Susurluk, Balıkesir), Karagöz (Dursunbey, Balıkesir), Karaçaltı (Kepsut, Balıkesir), İvrindi, Havran, Bağtepe (Kepsut, Balıkesir), Akçagüney (Dursunbey, Balıkesir), Akbaşlar (Dursunbey, Balıkesir), Ahmetölen (Kepsut, Balıkesir), Karaağaç (Gömeç, Balıkesir), Sarıfakılar (Kepsut, Balıkesir), Ilıca (Sındırgı, Balıkesir) ve Binmurt (Balıkesir).

Şanlıurfa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç, Hilvan, Harran, Halfeti, Ceylanpınar, Bozova, Birecik, Aligör (Suruç, Şanlıurfa) ve Akçakale.

Balıkesir Edremit Şanlıurfa uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Balıkesir Edremit Şanlıurfa arasında seyahat edebilirsin.

Balıkesir Şanlıurfa otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Balıkesir Şanlıurfa arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 18 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Balıkesir Şanlıurfa arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Balıkesir ve Şanlıurfa arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Astor Seyahat, Has Diyarbakır Seyahat, Star Batman, Hassoy Turizm ve Lüks Batman.
  • Balıkesir şehrinden Şanlıurfa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.