Balıkesir-Diyarbakır Otobüs Bileti Turna.com'da

Balıkesir Diyarbakır Diğer Ulaşım Seçenekleri

Balıkesir Diyarbakır Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
230,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat

Balıkesir Diyarbakır Otobüs Bileti (Tek Yön)

Balıkesir Diyarbakır otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
20 Haziran 2021, Pazar 11:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
13 Temmuz 2021, Salı 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
14 Temmuz 2021, Çarşamba 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
15 Temmuz 2021, Perşembe 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
16 Temmuz 2021, Cuma 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
17 Temmuz 2021, Cumartesi 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
18 Temmuz 2021, Pazar 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
19 Temmuz 2021, Pazartesi 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
20 Temmuz 2021, Salı 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
21 Temmuz 2021, Çarşamba 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
Balıkesir - Diyarbakır
22 Temmuz 2021, Perşembe 15:30

Balıkesir Diyarbakır otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Balıkesir Diyarbakır otobüs bileti tek yön en ucuz: 240 TL.

Ortalamanın altında Balıkesir Diyarbakır otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 22 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Balıkesir Diyarbakır arasındaki en kısa otobüs seferi 21 saat 15 dakika sürmektedir.

Balıkesir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gökçeyazı (İvrindi, Balıkesir), Göbel (Kepsut, Balıkesir), Eyübükü (Kepsut, Balıkesir), Erdek, Dursunbey, Dada (Dursunbey, Balıkesir), Çamköy (Bigadiç, Balıkesir), Gökçedağ (Dursunbey, Balıkesir), Karaağaç (Kepsut, Balıkesir), Binmurt Köprüsü (Sındırgı, Balıkesir), Bigadiç, Balya, Balıkesir, Gömeç, Gönen (Balıkesir), Susurluk, Sındırgı, Selimağa (Dursunbey, Balıkesir), Savaştepe, Naipler (Dursunbey, Balıkesir), Marmara, Manyas, Kepsut, Kepekler (Susurluk, Balıkesir), Karagöz (Dursunbey, Balıkesir), Karaçaltı (Kepsut, Balıkesir), İvrindi, Havran, Bağtepe (Kepsut, Balıkesir), Akçagüney (Dursunbey, Balıkesir), Akbaşlar (Dursunbey, Balıkesir), Ahmetölen (Kepsut, Balıkesir), Karaağaç (Gömeç, Balıkesir), Sarıfakılar (Kepsut, Balıkesir), Ilıca (Sındırgı, Balıkesir) ve Binmurt (Balıkesir).

Diyarbakır şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Balıkesir Edremit Diyarbakır uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Balıkesir Edremit Diyarbakır arasında seyahat edebilirsin.

Balıkesir Diyarbakır otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Balıkesir Diyarbakır arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 21 saat 15 dakika sürmektedir.
  • Balıkesir Diyarbakır arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Balıkesir ve Diyarbakır arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Has Diyarbakır Seyahat, Star Batman ve Lüks Batman.
  • Balıkesir şehrinden Diyarbakır şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.