Ankara Konya Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 100 TL - turna.com

Ankara Konya Otobüs Bileti Turna.com'da

Ankara Konya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Ankara Konya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
100,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Kısa Sefer Süresi
7 saat 1 dk

Ankara Konya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Ankara Konya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
28 Kasım 2022, Pazartesi 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
28 Kasım 2022, Pazartesi 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
29 Kasım 2022, Salı 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
29 Kasım 2022, Salı 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
30 Kasım 2022, Çarşamba 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
30 Kasım 2022, Çarşamba 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
02 Aralık 2022, Cuma 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
03 Aralık 2022, Cumartesi 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
05 Aralık 2022, Pazartesi 06:30
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
06 Aralık 2022, Salı 06:30
Şimşek Seyahat
Ankara - Konya
01 Aralık 2022, Perşembe 11:00
Ali Osman Ulusoy
Ankara - Konya
09 Aralık 2022, Cuma 06:30

Ankara Konya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Ankara Konya otobüs bileti tek yön en ucuz: 90 TL.

Ortalamanın altında Ankara Konya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -7 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Ankara Konya sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Ankara Konya arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat 45 dakika sürmektedir.

Ankara şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Beypazarı, Bala, Ayaş, Çankaya, Çamlıdere, Akyurt, Ankara (Aşti), Altındağ, Haymana, Güdül, Gölbaşı (Ankara), Kahraman Kazan, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Çubuk, Gimat Kavşağı (Yenimahalle, Ankara), Evren, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle, Polatlı, Kızılcahamam, Kızılay (Çankaya, Ankara), Keçiören, Nallıhan, Mamak (Ankara), Kayaş (Mamak, Ankara), Tuzluçayır (Mamak, Ankara), Pursaklar, Söğütözü (Ankara) ve Ankara.

Konya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Selçuklu, Sarayönü, Meram, Ladik (Sarayönü, Konya), Kulu Makası (Kulu, Konya), Kulu, Konya, Karapınar (Konya), Kadınhanı, Ilgın, Hüyük, Hadim, Güneysınır, Ereğli (Konya), Emirgazi, Doğanhisar, Derebucak, Derbent, Çumra, Çeltik, Halkapınar, Seydişehir, Tavşançalı (Kulu, Konya), Taşkent, Yunak, Yeniceoba (Cihanbeyli, Konya), Yalıhüyük, Tuzlukçu, Zengen (Ereğli, Konya), Çakmak (Ereğli, Konya), Cihanbeyli, Bozkır, Beyşehir, Altınekin, Akşehir Şapçı Dinlenme Tesisleri (Akşehir, Konya), Akşehir, Akseki (Meram, Konya), Akören, Ahırlı, İçeriçumra (Çumra, Konya), Karatay Otobüs Terminali (Karatay, Konya), Konya Tren Garı (Meram, Konya), Dedeman Konya (Selçuklu, Konya), Argıt Hanı (Ilgın, Konya), Kıreli (Hüyük, Konya), Ereğli Yolayrımı (Ereğli, Konya) ve Konya Eski Garaj.

Ankara Konya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Ankara Konya arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Ankara AŞTİ Otogarına Ulaşım

Ankara şehir merkezinden AŞTİ’ye ulaşım için Ankaray, metro, EGO belediye otobüsü, otobüs firmalarının otogar servisleri, AŞTİ servisleri, dolmuş, taksi ve araç kiralama seçenekleri mevcuttur. Bu seçeneklerden herhangi birini tercih ederek AŞTİ Otogarı’na kısa sürede, kolayca ulaşabilirsin. Ankaray, metro ve EGO otobüslerini kullanmak için AnkaraKart satın almak gerekiyor. AŞTİ’de bulunan AnkaraKart merkezinden AnkaraKart veya tek geçişlik kart satın alabilirsin. 

Şehir merkezinden AŞTİ’ye belediye otobüsüyle ulaşmak için 104-4, 106-1, 158, 419, 442-3,445-1, 479 ve 557-3 numaralı EGO otobüsleriyle ulaşabilirsin. 
 
Kızılay metro istasyonundan Ankaray’a aktarma yaparak AŞTİ’ye kısa sürede gidebilirsin. Bulunduğun semtten Kızılay aktarma istasyonuna gelmek için; M1 Batıkent - Kızılay, M2 Çayyolu - Kızılay, M3 Batıkent - Sincan, M4 Keçiören - AKM hatlarını kullanabilirsin. 

Şehir merkezinden AŞTİ’ye ücretsiz bir şekilde ulaşmak için AŞTİ servislerini ve otobüs firmalarının ücretsiz otogar servislerini kullanabilirsin. 

AŞTİ’nin ücretsiz servis hizmeti sunduğu güzergahları şöyledir: Kızılay - Sıhhiye - Ulus, Dışkapı - Etlik - Keçiören, Yenimahalle - Demetevler - Batıkent, Ümitköy - Çayyolu, Etimesgut - Sincan - Fatih - Eryaman. 

Islahevi - AŞTİ ve Ulus - Eskişehir Yolu güzergahlarında sefer düzenleyen dolmuşlara binerek Armada durağında indiğinde AŞTİ’ye 10 dakikalık bir yürüme mesafesiyle ulaşabilirsin. 

Esenboğa Havalimanı’ndan AŞTİ’ye yolculuk süresi otobüsle 1 saat 15 dakikadır. Belko Air servisleri ve 442-3 numaralı EGO otobüsleriyle AŞTİ’ye aktarma yapmadan gidebilirsin. 

Ankara şehir merkezinden ve ilçelerinden AŞTİ’ye konforlu ulaşım sağlamak istiyorsan taksi kullanabilirsin. Ankara Taksi duraklarının iletişim bilgilerine web’den ulaşabilirsin. 

Ankara’da Hertz, Enterprise, Garenta, Avis, Sixt gibi birçok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerden araç kiralayarak AŞTİ’ye konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

Konya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alan Konya Otogarı’ndan 5 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım seçenekleri; belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisleri, tramvay ve taksidir. Otogardan kısa süren bir yolculuk ile Konya şehir merkezine ulaşmak mümkün. 

Belediye otobüsleri ile gece geç saatlere kadar otogardan Konya şehir merkezine ulaşım imkanı bulunuyor. Konya Otogarı’ndan şehir merkezine 59B, 60A, 96A ve 77B hatlı otobüslerle ulaşım sağlayabilirsin.  Konya Belediyesi’ne ait toplu taşıma araçlarında ödeme Elkart ile yapılır. Otogardaki Elkart satış noktasından Elkart satın alabilirsin. 

Konya’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçoğu, yolcularını ücretsiz olarak şehir merkezine bırakıyor. Ücretsiz şehir içi servisi hizmetinden Konya’ya ilgili otobüs firması ile seyahat etmiş biletli yolcular faydalanabiliyor. 

Otogardan kısa bir yürüyüşle Tramvay durağına giderek H2 hatlı tramvay ile şehir merkezine ulaşabilirsin. 

Konya Otogarı’ndan Konya Selçuk Üniversitesine gitmek için birçok seçenek mevcut:

Otogardan 13 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Erenkaya durağından 10A Otogar - Alaaddin hatlı otobüse binip Sancak durağında inmelisin. Buradan Hekimoğlu Lisesi durağına giderek 51A hatlı otobüse binmelisin. Yazır Beyhekim Hastanesi durağında indikten sonra 5 dakika daha yürüyerek Konya Selçuk Üniversitesi’ne ulaşabilirsin.

Tramvayla kampüse ulaşım için Erenkaya durağından H1-H2 numaralı tramvaya binip Japon Parkı durağında inmelisin. 8 dakikalık bir yürüyüşten sonra Hekimoğlu Lisesi durağından 51A hatlı otobüse binip Yazır Beyhekim Hastanesi durağında inmelisin. Buradan 5 dakikalık yürüyüş ile kampüse ulaşabilirsin. 

Konya Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için daha konforlu bir ulaşım istiyorsan taksiye binebilirsin. Otogar ile şehir merkezi arası kısa mesafe olduğu için taksi ücreti makul fiyatlardadır.

Ankara Konya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Ankara Konya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 2 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Ankara şehrinden Konya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: