Tuzgölü Seyahat Otobüs Biletleri Turna.com'da

En Ucuz Tuzgölü Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuza Tuzgölü Seyahat otobüs bileti bul

Tuzgölü Seyahat
10 Temmuz 2024, Çarşamba 18:00

Hakkında

1994 yılında Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde kurulan Tuzgölü Seyahat, Ankara ile Şereflikoçhisar, Ağaçören, Damla ve Makas noktaları arasında seferler düzenleyen yerel bir firmadır. Firmanın vizyonu; yenilikçi anlayışı sürdürülebilir hale getirmek ve kaliteli hizmetle müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak iken, misyonu ise; müşterilerin haklarına, zamanına ve aynı zamanda topluma ve doğaya karşı saygılı olmak, çalışanların moral ve motivasyonunu yüksek tutmak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır.

Otobüs Filosu

Tuzgölü Seyahat’in filosunda 7 adet otobüs bulunmaktadır. Otobüslerin ortalama yaşı 3’tür ve filoyu oluşturan modeller Mercedes Travego ve Man Fortuna’dır.

Şubeleri

Firmanın hizmet verdiği şubeler Adana, Ağaçören, Ankara Aşti, Ankara Tepebaşı ve Şereflikoçhisar’da bulunmaktadır.

Araç İçi Hizmetler

Tuzgölü Seyahat’in araçlarında seyahat süresince TV kanalları ve müzik olmak üzere genel yayınlar yapılmaktadır. Yayınlardan yararlanılabilmesi için yolculara kulaklık dağıtılmaktadır. Okumayı sevenlerin kullanması için koltuklarda okuma lambaları yer almaktadır.

Tuzgölü Seyahat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Tuzgölü Seyahat otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Tuzgölü Seyahat dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Tuzgölü Seyahat bileti satın alabilirsiniz.
  • Tuzgölü Seyahat ile nerelere seyahat edebilirim?
    Tuzgölü Seyahat ile şu şehirlere seyahat edebilirsin: Konya
  • Turna.com ucuz fiyatlı Tuzgölü Seyahat otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Tuzgölü Seyahat otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: