Turna.com

Turna.com'dan 40 SAR İndirim Fırsatı!

Bu fırsatı kaçırma! Uçak biletini turna.com'dan 31 Mayıs 2023’e kadar satın al, seyahatinin tadını 40 SAR indirimli çıkar!
 
 
Biletleme Tarih: 09 Mart 2023 (dahil) - 31 Mayıs 2023 (dahil)
Seyahat Tarihi: Herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
 
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya kapsamında 40SAR kodu ile Turna.com'dan alınacak uçak biletlerinde 40 SAR indirim uygulanır.
 
Kampanyadan yararlanmak için Turna.com’a üye olunması zorunludur.
 
Alınan indirim kodu ile Turna.com web sitesine ya da Uçak Bileti Turna mobil uygulamasına üye girişi yapıldıktan sonra menü içerisinden ‘Kampanya/İndirim Kupon Kodu’ alanına kod girilerek kampanyadan faydalanılır. Kod girildikten sonra yapılan bilet aramalarında bilet fiyatları indirimli olarak listelenir.
 
İndirim kodları tek kullanımlıktır. Yapılacak 1 işlemde yalnızca 1 indirim kodu kullanılabilir.
 
İndirim kodunun 31.05.2023 saat 23:55’e kadar kullanılması gerekmektedir.
 
Kampanya kodları Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamamaktadır.
 
Kampanya süresi boyunca 1 kişi en fazla 1 kez kampanyadan faydalanabilir. 
 
Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
 
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
 
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
 
İndirim kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Kısmi iptallerde, kupon kodu yeniden geçerli hale gelmez. 
 
Turna.com kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme, sonlandırma hakkını saklı tutar.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: