THY Esnek Seyahat İle İçin Rahat Olsun' - turna.com
Türk Hava Yolları

THY Esnek Seyahat İle İçin Rahat Olsun!


Seyahat planların değişir diye dert etme! 

31 Aralık 2021 (dahil) tarihine kadar yapacağın biletlemeler için 31 Mart 2022 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik hakkı sağlayan  "Esnek Seyahat" ile uçak biletlerin, her zaman güvence altında.

Uçuşlar artık açıldı. Kuşlar gibi özgürce uçmak istiyorsan; "Esnek Seyahat" tam sana göre! Seyahatini özgürce planla ve sonrasında ortaya çıkabilecek plan değişikliklerini dert etme. "Esnek Seyahat" ile istediğin kadar bilet değişikliği yapabilirsin.

Kural ve koşullar

Planlar ne kadar değişirse değişsin Esnek Seyahat ile güvendesin. Esnek Seyahat’in nasıl işlediğini öğrenmek için kural ve koşulları incelemeyi unutma!

* Hiç kullanılmamış biletler için değişiklik işlemleri istenilen parkura yapılabilir. Kısmi olarak kullanılmış biletler için parkur değişikliği yalnızca uluslararası hava taşımacılığı birliğinin (IATA) belirlediği aynı bölge grubu içerisinde yapılabilir. Değişiklik işlemlerinde ceza bedeli alınmamakla birlikte ücret farkları tahsil edilir.

* Değişiklik işlemleri, Türk Hava Yolları satış ofisleri, çağrı merkezi, online kanallar (sadece yurt dışı biletleri için) ve biletin satın alındığı acenteler aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

* 21 Mart 2020 - 31 Aralık 2021 (dahil) tarihleri arasında yapılan biletlemeler için yolcular 31 Mart 2022 (dahil) tarihine kadar sınırsız değişiklik yapabilir.

* Biletin açığa alınabilmesi için, biletteki ilk uçuş tarihinden önce rezervasyonun iptal ettirilmesi gerekmektedir.

* Biletin açığa alınması amacıyla yapılacak iptal işlemlerinin Türk Hava Yolları çağrı merkezi, satış ofisleri veya biletin alındığı acenteler üzerinden yapılması gerekmektedir.

* Vergi, kur, sınıf farklarından doğan ücret farkları tahsil edilecektir.

* Çin varışlı ve kalkışlı uçuşlar için geçerli değildir.

* Türk Hava Yolları ve Turna.com kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: