Turna.com

Süper Çarşamba İndirimleri

Instagram hesabımızda her Çarşamba sürpriz indirimler seni bekliyor! Süper Çarşamba İndirimleri ile yurt içine ve yurt dışına avantajlı fiyatlarla uçmaya hazır ol! 
 
Her Çarşamba 1 değil; 2 indirim seni bekliyor!
 
Çarşamba günleri, 1 yurt içi ve 1 yurt dışı destinasyonda geçerli 2 indirim kodu birden vereceğiz. Bu kodlardan dilediğini kullanarak uçak biletini satın alabilirsin. 
 
Kısa süreli ve sınırlı sayıda bilet için geçerli Süper Çarşamba İndirimlerini yakalamak için bizi Instagram’da hemen takip et, gönderi ve hikaye bildirimlerini aç. 
 
Unutma! İndirim kodları, mobil uygulamadan üye girişi yaparak satın alınacak uçuşlarda geçerli.
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 31 Mayıs 2023 - 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kurban Bayramı haftası olan 28.06.2023 Çarşamba günü indirim kodu verilmeyecektir. 
Kampanya, kapsamında verilen indirim kodları sadece Turna.com mobil uygulamasında geçerlidir.
İndirim kodu ve indirim tutarı her Çarşamba @turna_com instagram hesabından duyurulacaktır.
İndirim kodları sadece o gün ilan edilen saatler içerisinde geçerli olacaktır.
Duyuru için herhangi belirli bir saat bulunmamaktadır. Çarşamba günleri herhangi bir saatinde duyuru yapılabilir. İndirim sadece duyuru yapılan 3 saat içerisinde geçerli olacağı için @turna_com instagram hesabının bildirimlerini açman önemli.
İndirimin yansıması için; uçuş rotası seçilip, kişisel bilgiler girildikten sonra, ödeme adımında yer alan “İndirim kodunu giriniz” alanına kod girilerek “Uygula” butonuna basılması yeterli olacaktır.
Unutma! Kampanyadan faydalanmak için turna.com'a üye olman gerekiyor.
Bu kampanya başka indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
İndirim kodunun geçerli olduğu 3 saat içerisinde 1 kişi, aynı indirim kodunu sadece 1 kez kullanabilir faydalanabilir. 
İndirim kodunun geçerli olduğu 3 saat içerisinde indirim olan şehir/şehirler için dilediğin tarihe bilet alabilirsin. 
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu firmasının verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, hava yolu firmasının verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, hava yolu firmssının değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
Kampanya kodları Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamamaktadır.
İndirim kodları ilk 100 bilet için geçerlidir.
Turna.com, kampanyadaki koşulları değiştirme ve kampanyayı, belirtilen süreden önce sona erdirme hakkına sahiptir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: