Qatar Airways uçuşları 208 USD’den başlayan fiyatlarla

Qatar Airways ile avantajlı fiyatlarla uçmaya hazır mısın? Ankara’dan Kuveyt’e 208 USD’den, Guangzhou’ya 521 USD’den; İstanbul’dan İslamabad’a 324 USD’den, Seul’a 438 USD’den başlayan fiyatlarla uçmanın keyfini yaşa.
 
Biletleme Dönemi: 31 Mayıs 2024 (23:59)
 
Seyahat Dönemi: 30 Haziran 2024’e kadar
 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya, 31 Mayıs 2024, saat 23:59’a kadar satın alınan ve seyahat dönemi 30 Haziran 2024’e kadar olan İstanbul ve Ankara çıkışlı tek yön uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen avantajlı uçuşlar Ankara - Kuveyt 208 USD, Ankara - Guangzhou 521 USD, İstanbul - İslamabad 324 USD, İstanbul - Seul 438 USD’den başlayan fiyatlarla sunulmuştur.
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar uçuşlara otomatik olarak yansıtılmıştır. Kampanyadan faydalanmak için Qatar Airways’in belirtilen uçuşlarına arama yaparak indirimli fiyatlara ulaşılabilir. 
Değişiklik ve iptal işlemleri Qatar Airways’in bilet sınıfına göre belirlediği kurallar doğrultusunda yapılabilir. 
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar kur hareketlerine göre günlük olarak değişiklik gösterebilir.
Kampanya kapsamında sınırlı sayıda koltuk satışa sunulmuştur. 
Kampanya, grup rezervasyonlarında geçerli değildir. 
Qatar Airways, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı süresinden önce sona erdirme hakkına sahiptir. 
 
 Qatar Airways Hakkında
 
1993 yılında Doha merkezli kurulan Qatar Airways, yarı devlet yarı özel sektör firmasıdır. Merkezi Hamad Uluslararası Havalimanı’dır. Qatar Airways, Asya, Avrupa, Afrika, Uzak Doğu, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Okyanusya kıtaları olmak üzere dünya çapında 150’den fazla noktaya uçuşlar gerçekleştirmektedir. Skytrax tarafından yıllarca Orta Doğu’nun en iyi hava yolu firması seçilen firmanın filosu Boeing777, B787, A350, A380 modellerinden oluşan 200’den fazla modern uçaktan oluşmaktadır. Qatar Airways, İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanları’ndan Doha bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Premium hizmetleriyle sektörün önde gelen firmalarından biri olan Qatar Airways, Business Class ve First Class sınıflarında, premium seyahat deneyimi sunmaktadır. Qatar Airways oneworld ittifakının bir üyesidir.
 
Bu fırsatı kaçırma, Qatar Airways uçak biletini avantajlı fiyatlarla almak için tıkla!
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: