Kart puanlarını hesabına aktar, aktardığın kadar puan kazan.

Kart puanlarını turna.com'a aktaranlar, 1000 TL'ye kadar ekstra puan kazanıyor. Kart puanlarını turna.com'a hemen aktar, aktardığın kadar puan kazan. 
Hem kredi, hem de banka kartından Turna hesabına puan aktarabilir; 1000 TL'ye kadar ekstra puan kazanabilirsin. Kart puanlarını hemen aktar!
 
Mobil uygulamamızdan kart puanlarınızı aktarmak için "İşlemler" -> "Kredi Kartı Puanlarımı Aktar" adımlarını izledikten sonra kart bilgilerinizi güvenli bir şekilde girerek, puanlarınızı aktarabilirsiniz.
 
Web sitemizden kart puanlarınızı aktarmak için "Menü" -> "Kredi Kartı Puanlarımı Aktar" adımlarını izledikten sonra kart bilgilerinizi güvenli bir şekilde girerek, puanlarınızı aktarabilirsiniz.
 
KAMPANYA KOŞULLARI:
Kampanya 4 Haziran 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılacak işlemlerde geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında hem kredi kartı, hem de banka kartı puanı aktarımında, aktarılan kart puanı kadar ekstra turna puan kazanılır. 
Kart puanı aktarımı birden farklı kart ile tekrar, tekrar yapılabilir.
Bir müşteri en fazla 1.000 TL değerinde ekstra turna puan kazanılabilir. 
Aktarılan kart puanları toplam 1.000 TL’ye ulaşana kadar, her aktarımda ekstra turna puan kazanılır. Aktarılan kart puanları 1.000 TL’ye ulaştıktan sonraki kart puanları aktarımlarında ekstra turna puan kazanılmaz.
1.000 TL’ye kadar olan kart puanı aktarımlarında, aktarılan puan kadar ekstra turna puan; 1.000 TL ve üzeri tüm aktarımlarda 1.000 TL ekstra turna puan kazanılır.
Müşterilerimizin kampanyadan faydalanabilmesi için Turna.com’a üye olması gerekmektedir. 
Kampanya kapsamında kazanılan ekstra turna puanlar uçak bileti, otobüs bileti, otel rezervasyonu, feribot bileti işlemlerinde kullanılabilir.
Kampanya kapsamında yüklenen ekstra turna puanların kullanım süresi aktarımdan sonraki 3 aydır. Belirtilen süre içinde kullanılmayan ekstra turna puanlar otomatik olarak silinir.
Kampanyaya katılım 10.000 kişi ile sınırlıdır. 
Turna.com kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
Kart puanlarını hemen aktar!
 
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: