Etiyopya Hava Yolları'ndan Turna.com'a Özel %10 Öğrenci İndirimi! - turna.com
Etiyopya Hava Yolları

Etiyopya Hava Yolları'ndan Turna.com'a Özel %10 Öğrenci İndirimi!

Etiyopya Hava Yolları'ndan Turna.com'a özel %10 öğrenci indirimi fırsatını kaçırma! Etiyopya Hava Yolları'nın İstanbul çıkışlı tek yön ve gidiş-dönüş ekonomi uçuşlarında, tüm destinasyonlarda geçerli öğrenci indiriminden hemen faydalan, seyahat etmenin keyfini yaşa. 
Kampanya Koşulları:
 
Kampanya kapsamında sunulan %10 öğrenci indirimi; Etiyopya Hava Yolları'nın İstanbul çıkışlı tek yön ve gidiş-dönüş olmak üzere tüm destinasyonlarda, ekonomi sınıfı biletlerde geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için bilet araması yapmadan önce yolcu ve bilet sınıfı bilgileri bölümü öğrenci ve ekonomi olarak seçilmelidir.
Kampanya kapsamında sunulan %10 öğrenci indirimi, fiyatlara otomatik olarak yansıtılmıştır. 
Etiyopya Hava Yolları ve turna.com, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sona erdirme hakkına sahiptir. 
 
Ethiopian Airlines Hakkında: 
 
1945 yılında kurulan Ethiopian Airlines, Etiyopya'nın bayrak taşıyıcısı olan uluslararası bir havayolu şirketidir. Kurulduğu günden beri faaliyetlerine devam eden Ethiopian Airlines, Afrika’nın en büyük hava yolu şirketlerinden biridir.
Ethiopian Airlines, 125'den fazla uluslararası ve iç hat uçuşları ile 43 ülkeye seferler düzenliyor. Şirketin merkezi Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da bulunuyor. Şirket, modern ve çevre dostu 100'den fazla uçaktan oluşan büyük bir filoya sahip.
Uluslararası havacılık endüstrisinde birçok ödül kazanan Ethiopian Airlines, yolcularına keyifli bir uçuş deneyimi sunmak için özverili bir şekilde çalışıyor. Ethiopian Airlines uçuşlarında sunulan geniş koltuk aralığına sahip koltuklar, zengin yiyecek ve içecek menüsü, WiFi ve son teknoloji eğlence sistemleri ile Afrika'ya konforlu bir şekilde seyahat etmek mümkün.
Ethiopian Airlines, Afrika'da ekonomik ve sosyal kalkınmayı desteklemek için de çalışıyor. Etiyopya'da sağlık, eğitim ve çevre, turizm alanlarında birçok sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.
Ethiopian Airlines, müşterilerine kaliteli hizmet sunmakla birlikte, Afrika'nın kalkınmasına da katkıda bulunarak, uluslararası havacılık endüstrisinde önemli bir rol oynuyor.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: