Zonguldak İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 290 TL - turna.com

Zonguldak İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti Turna.com'da

Zonguldak İzmit (Kocaeli) Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
290,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
2 saat 40 dk

Zonguldak İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti (Tek Yön)

Zonguldak İzmit (Kocaeli) otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

As Turizm
Zonguldak - İzmit (kocaeli)
28 Eylül 2023, Perşembe 06:00
Metro Turizm
Zonguldak - İzmit (kocaeli)
28 Eylül 2023, Perşembe 11:30
Pamukkale Turizm
Zonguldak - İzmit (kocaeli)
28 Eylül 2023, Perşembe 08:00
Efetur
Zonguldak - İzmit (kocaeli)
28 Eylül 2023, Perşembe 07:00

İzmit (Kocaeli) Varışlı Otobüs Biletleri

İzmit (Kocaeli) otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Yeni Diyarbakır
29 Eylül 2023, Cuma 00:31
Kars Kalesi
01 Ekim 2023, Pazar 15:00
Özlem Cizre Nuh
01 Ekim 2023, Pazar 18:00
Metro Turizm
06 Ekim 2023, Cuma 07:45
Yeşil Erciş Seyahat
30 Eylül 2023, Cumartesi 20:00
Kale Seyahat
28 Eylül 2023, Perşembe 10:00
Lüks Yalova Seyahat
01 Ekim 2023, Pazar 00:30
Bafra Seyahat
28 Eylül 2023, Perşembe 20:30
Metro Turizm
Kütahyalılar Turizm
28 Eylül 2023, Perşembe 10:00
Asya Tur
29 Eylül 2023, Cuma 10:00
Yeni Sivas Turizm
30 Eylül 2023, Cumartesi 23:58

Zonguldak Kalkışlı Otobüs Biletleri

Zonguldak şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metro Turizm
16 Ekim 2023, Pazartesi 09:00
Pamukkale Turizm
29 Kasım 2023, Çarşamba 09:00
As Turizm
28 Eylül 2023, Perşembe 06:00
Metro Turizm
02 Ekim 2023, Pazartesi 08:30
Kale Seyahat
01 Ekim 2023, Pazar 04:45
Pamukkale Turizm
09 Kasım 2023, Perşembe 09:00
Kale Seyahat
28 Eylül 2023, Perşembe 09:00
As Turizm
28 Eylül 2023, Perşembe 01:00
Metro Turizm
29 Eylül 2023, Cuma 02:25

Zonguldak İzmit (Kocaeli) otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Zonguldak İzmit (Kocaeli) otobüs bileti tek yön en ucuz: 290 TL.

Ortalamanın altında Zonguldak İzmit (Kocaeli) otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Zonguldak İzmit (Kocaeli) arasındaki en kısa otobüs seferi 2 saat 40 dakika sürmektedir.

Zonguldak şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Saltukova (Çaycuma, Zonguldak), Filyos (Çaycuma, Zonguldak), Zonguldak, Kozlu, Gökçebey, Ereğli (Zonguldak), Devrek, Çaydeğirmeni (Zonguldak), Çaycuma, Alaplı, Bakacakkadı (Gökçebey, Zonguldak), Perşembe (Çaycuma, Zonguldak), Beycuma (Zonguldak), Çukur (Gökçebey, Zonguldak), Karapınar (Çaycuma, Zonguldak), Kızılay Kan Merkezi (Zonguldak) ve Karamanlar (Zonguldak).

İzmit (Kocaeli) şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yarımca (Körfez, Kocaeli), Tütünçiftlik (Körfez, Kocaeli), Kuruçeşme (İzmit, Kocaeli), Körfez, Kandıra, Kocaeli (İzmit), Gölcük, Derince, Değirmendere (Gölcük, Kocaeli), Darıca (Kocaeli), Karamürsel, Yüzbaşılar (Gölcük, Kocaeli), Yuvacık (Başiskele, Kocaeli), Başiskele, Pimaş (Gebze, Kocaeli), Seymen (Başiskele, Kocaeli), Dilovası, Kerpe (Kandıra, Kocaeli), Dalca (Kandıra, Kocaeli), Karşıyaka (Başiskele, Kocaeli), Kaymaz (Kandıra, Kocaeli), Ocaklar (Kandıra, Kocaeli), Koruklar (Kandıra, Kocaeli), Darıca Kavşağı (Darıca, Kocaeli), Çubuklu (İzmit, Kocaeli), Kandıra Cezaevi (Kandıra, Kocaeli), Alikahya (İzmit, Kocaeli), Çayırova ve Beylikbağı (Gebze, Kocaeli).

Şehir Merkezinden Zonguldak Otogarı’na Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerden Zonguldak Otogarı’na ulaşım için çok sayıda seçenek bulunuyor. Merkezden kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan Zonguldak Otogarı’na otobüs firmalarının servisleri, belediye ve özel halk otobüsü, minibüs ve taksi ile ulaşım oldukça kolaydır. 

Zonguldak Otogarı’na ulaşımın en hesaplı yolu, yolcu servisleridir. Otobüs firmalarının birçoğunun Zonguldak ilçelerinden ve merkezden Zonguldak Otogarı’na ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Firmaların biletli yolcularına özel bu hizmetten faydalanmak için otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin. 

Şehir merkezinden ve Alaplı, Karadeniz Ereğli, Kozlu, Devrek gibi birçok ilçeden Zonguldak Otogarı’na ulaşım için belediye ve özel halk otobüslerine binebilirsin. Merkezdeki duraklardan kalkan ve Milli Egemenlik Caddesi, otogar istikametine giden otobüslerle Zonguldak Otogarı’na kısa sürede ve kolaylıkla ulaşabilirsin. 

Zonguldak ilçelerinden ve şehir merkezindeki duraklardan kalkan minibüsler ile Zonguldak Otogarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Haftanın her günü, sık aralıklarla hizmet veren minibüslerin ücretleri de oldukça uygundur. 

Zonguldak şehir merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun bölgeye taksi çağırarak otogara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Şehir merkezinde yer alan otogara taksi ile ulaşım çok pahalı olmayacaktır. Zonguldak Merkez’deki taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Kocaeli İzmit Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmit Yahyakaptan Mahallesinden yer alan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden 5 kilometre uzaklıktaki İzmit şehir merkezine ulaşmak için çok sayıda seçenek bulunuyor. Otobüslerin şehir içi ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, tramvay, minibüs ve taksi ile yaklaşık 10 dakikada şehir merkezine ulaşmak mümkün. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren otobüs firmalarının otogardan şehir merkezine, Alikahya ve Yahyakaptan mahallelerine ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Bu servisleri, terminale otobüs yolculuğu ile gelen firmanın biletli yolcular kullanabiliyor. Servis güzergahları ve kalkış saatleri için seyahat ettiğin otobüs firmasının yetkililerinden bilgi alabilirsin. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında yer alan otobüs ve minibüs duraklarından İzmit şehir merkezi ve Kocaeli’nin birçok ilçesine ve mahallesine belediye otobüsü, özel halk otobüsü ve minibüs hattı mevcuttur. Belediye otobüsleri, haftanın her günü 06.30’da başlayıp 22.30’a kadar hizmet veriyor. Belediye otobüslerini kullanmak için UlaşımPark noktalarından Kocaeli Kart satın almak gerekiyor. Otogardan İzmit şehir merkezi istikametine giden başlıca otobüs hatları: 10, 12, 23, 24, 28, 29T, 118, 135, 151, 154, 255, 265. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Sabiha Gökçen Havalimanı’na 250 numaralı otobüs ile direkt ulaşım sağlanıyor. Ayrıca 200 numaralı belediye otobüsleriyle İstanbul Kartal ve Pendik’e en hızlı şekilde ulaşmak mümkün. 

Otogardan Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne gitmek isteyen öğrenciler 23 ve 24 numaralı belediye otobüslerine binebilir. 

Şehir içi ulaşım için son dönemde en çok tercih edilen ulaşım seçeneği, tramvay yolculuğudur. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında bulunan tramvay istasyonundan tramvaya binerek kısa bir sürede şehir merkezine ulaşım sağlanıyor. Tramvaya Kocaeli Kart ile biniliyor. İstasyondaki kart satış noktalarından Kocaeli Kart veya tek kullanımlık kart satın alınabilir. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali yanında bulunan duraklardan şehir merkezine ve civardaki ilçelere giden birçok minibüs hattı da hizmet vermektedir. Minibüs hatlarıyla İzmit şehir merkezine, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel, Körfez, Yarımca, Derince, Gebze istikametine sık aralıklarla seferler düzenleniyor.

İzmit şehir merkezine ulaşım için toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin.

Zonguldak İzmit (Kocaeli) otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Zonguldak İzmit (Kocaeli) arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 2 saat 40 dakika sürmektedir.
 • Zonguldak İzmit (Kocaeli) arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Zonguldak ve İzmit (Kocaeli) arasında 8 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Efetur, As Turizm, Pamukkale Turizm, Kale Seyahat ve Metro Turizm.
 • Zonguldak şehrinden İzmit (Kocaeli) şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: