Zile Barış Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

En Ucuz Zile Barış Turizm Otobüs Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuza Zile Barış Turizm otobüs bileti bul

Zile Barış Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 20:20
Zile Barış Turizm
22 Mayıs 2024, Çarşamba 20:20
Zile Barış Turizm
22 Mayıs 2024, Çarşamba 18:00
Zile Barış Turizm
22 Mayıs 2024, Çarşamba 19:20
Zile Barış Turizm
23 Mayıs 2024, Perşembe 19:15
Zile Barış Turizm
22 Mayıs 2024, Çarşamba 19:50

Hakkında

ZİLE BARIŞ TURİZM

Zile Barış Turizm Hakkında

Zile Barış Turizm, 2000 yılında Tokat’ta kurulmuştur. 37 durakla hizmet veren firma; Amasya, Çorum, Kırıkkale gibi çevre iller ve bu illerin ilçelerine seferler düzenlediği gibi İstanbul ve Ankara’ya da ulaşımı sağlamaktadır. Zile Barış Turizm’in vizyonu; kaliteli, güvenli ve yenilikçi hizmeti müşterileriyle buluşturmak ve müşteri memnuniyetini en üst noktalara çıkararak belirleyici bir marka haline gelmektir. Firmanın misyonu ise; müşterilerinin değişen beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve zamanında en iyi çözümü sunmak, müşteri memnuniyetini beklenilenin üzerine çıkarmaktır.

Zile Barış Turizm Otobüs Filosu

Zile Barış Turizm’in filosunda, yolcuların sıkılmadan konforlu bir seyahat geçirebilecekleri imkanların bulunduğu araçlar yer almaktadır. Filoyu oluşturan araçların markaları ise; Mercedes ve Man’dır.

Zile Barış Turizm Şubeleri

Zile Barış Turizm’in hizmet verdiği şubelerin bulunduğu lokasyonlar şu şekildedir:

• Zile • Çekerek • Turhal • Aydınca • Uygur • İstanbul • Firuzköy Merkez • Esenyurt • Pendik Aydos

Zile Barış Turizm Araç İçi Hizmetler

Zile Barış Turizm’in araçları yolcuların rahat bir seyahat geçirebilmesi için konforlu, geniş aralıklı koltuklarla dizayn edilmiştir. Araçlarda kesintisiz Wi-fi hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetten yolcular yol boyunca ücretsiz yararlanabilmektedir. Koltuk arkalarında, kayıtlı medyalardan ve uydu kanallarından yararlanmayı sağlayacak ekranlar mevcuttur. Bu ekranlardan aynı zamanda oyun da oynanabilmektedir. Yolculara her türlü medyadan yararlanabilmeleri için kulaklık dağıtılmaktadır. Koltuklarda, teknolojik aletleri şarj etmeye yarayacak priz kitleri de bulunmaktadır. Seyahat esnasında çeşitli ikramlık sunumları yapılmaktadır.

Zile Barış Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Zile Barış Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Zile Barış Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Zile Barış Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Zile Barış Turizm ile nerelere seyahat edebilirim?
    Zile Barış Turizm ile şu şehirlere seyahat edebilirsin: Amasya, Tokat, İstanbul
  • Turna.com ucuz fiyatlı Zile Barış Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Zile Barış Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: