Yalova Alanya Otobüs Bileti Turna.com'da

Yalova Alanya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Yalova Alanya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
370,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
9 saat

Yalova Alanya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Yalova Alanya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
04 Temmuz 2022, Pazartesi 21:30
Güney Akdeniz
Yalova - Alanya
29 Haziran 2022, Çarşamba 19:00
Güney Akdeniz
Yalova - Alanya
01 Ağustos 2022, Pazartesi 19:00
Güney Akdeniz
Yalova - Alanya
02 Ağustos 2022, Salı 19:00
Güney Akdeniz
Yalova - Alanya
31 Ağustos 2022, Çarşamba 19:00
Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
26 Haziran 2022, Pazar 21:30
Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
27 Haziran 2022, Pazartesi 21:30
Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
28 Haziran 2022, Salı 21:30
Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
30 Haziran 2022, Perşembe 21:30
Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
02 Temmuz 2022, Cumartesi 21:30
Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
15 Temmuz 2022, Cuma 21:30
Lüks Yalova Seyahat
Yalova - Alanya
29 Haziran 2022, Çarşamba 21:30

Alanya Varışlı Otobüs Biletleri

Alanya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Seyran Güneydoğu Seyahat
25 Temmuz 2022, Pazartesi 01:15
Yeni Aksaray
24 Ağustos 2022, Çarşamba 23:58
Düzce Güven Seyahat
19 Temmuz 2022, Salı 01:00
Mardin Seyahat
05 Temmuz 2022, Salı 16:30
Özlem Diyarbakır
15 Temmuz 2022, Cuma 16:30
Adıyaman Anka Turizm
11 Ağustos 2022, Perşembe 22:15
Buzlu Turizm
17 Temmuz 2022, Pazar 01:45
Isparta Petrol
02 Temmuz 2022, Cumartesi 21:30
Isparta Petrol
02 Eylül 2022, Cuma 21:30
Buzlu Turizm
17 Temmuz 2022, Pazar 00:45
Kırşehir Şanal
30 Temmuz 2022, Cumartesi 23:00
Isparta Petrol
30 Temmuz 2022, Cumartesi 21:00

Yalova Kalkışlı Otobüs Biletleri

Yalova şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Lüks Mersin
26 Temmuz 2022, Salı 17:00
Lüks Erova Turizm
04 Temmuz 2022, Pazartesi 06:45
Sakarya VİB
01 Temmuz 2022, Cuma 09:10
Yeni As Bayburt
10 Temmuz 2022, Pazar 11:00
Vangölü Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 10:00
Lüks Yalova Seyahat
06 Temmuz 2022, Çarşamba 09:40
Lüks Yalova Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 00:30
İstanbul Konfor
19 Temmuz 2022, Salı 08:20
Lüks Yalova Seyahat
13 Temmuz 2022, Çarşamba 08:00
Lider Siirt Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 09:00
Efetur
08 Temmuz 2022, Cuma 01:20
Bafra Express Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 20:45

Yalova Alanya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Yalova Alanya otobüs bileti tek yön en ucuz: 370 TL.

Ortalamanın altında Yalova Alanya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 8 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Yalova Alanya arasındaki en kısa otobüs seferi 11 saat 5 dakika sürmektedir.

Yalova şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yalova, Termal, Çiftlikköy, Çınarcık, Armutlu, Altınova (Yalova) ve Topçular (Çiftlikköy, Yalova).

Alanya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Konaklı (Alanya, Antalya), Mahmutlar (Alanya, Antalya), Kale (Alanya, Antalya), Okurcalar (Alanya, Antalya), Avsallar (Alanya, Antalya) ve Alanya.

Şehir Merkezinden Yalova Otogarına Ulaşım

Yalova şehir merkezinde yer alan Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım oldukça kolaydır. Şehir merkezinden Yalova Otogarı’na yürüyerek veya minibüs ve taksi seçeneklerinden birini kullanarak kısa sürede ulaşabilirsin. Yalova ilçelerinden Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmek için; otobüs firması servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerini kullanabilirsin.

Alanya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Antalya’nın popüler turizm beldelerinden biri olan Alanya, ilin en yoğun otogarlarından birine sahiptir. Alanya’nın merkezinde yer alan Alanya Otogarı’ndan tatil beldelerine ve Antalya ilçelerine ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Otobüs firmalarının yolcu servisi, halk otobüsü, dolmuş ve taksi ile Alanya’nın hemen her noktasına kolayca ulaşmak mümkün. 

Alanya Otogarı’nda hizmet veren otobüs firmalarının bazılarının Alanya beldelerine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Otogardan belirli saatlerde kalkan servisler Mahmutlar, Payallar, Avsallar, İncekum, Türkler gibi yoğun otel ve tatil sitesi bulunan beldelere, biletli yolcularını ücretsiz olarak ulaştırıyor. Alanya otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında bilgi alabilirsin. 

Alanya Otogarı’dan saat başı kalkan ve 7/24 hizmet veren halk otobüsleriyle Alanya’nın Payallar, Avsallar, İncekum, Türkler, Mahmutlar, Demirtaş gibi birçok beldesine kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Alanya halk otobüslerinde Kent Kart ile ödeme ve nakit ödeme gibi seçenekler bulunuyor. Alanya merkezde yer alan Kent Kart satış noktalarından Alanya Kent Kart satın alabilirsin.

Alanya merkezden birçok beldeye dolmuş ile ulaşım da oldukça yaygındır. 24 saat hizmet veren ve yaz sezonunda kısa aralıklarla kalkan dolmuşlar ile Alanya’nın birçok noktasına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. 

Alanya Otogarı’ndan ve Alanya ilçe merkezindeki taksi duraklarından günün her saatinde taksiye binerek gitmek istediğin noktaya hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Alanya’ya tatile geldiysen ve valizlerinle toplu taşımaya binmeyi tercih etmiyorsan taksi yolculuğu, senin için en iyi ulaşım alternatifidir.

Alanya Otogarı’ndan Gazipaşa Havalimanı’na gitmek için Alanya Otogarı’nın önünden kalkan HAVAŞ servislerine veya Alanya - Gazipaşa dolmuşlarına binebilirsin. Alanya Otogarı’ndan Gazipaşa Havalimanı’na yolculuk süresi, yaklaşık 1 saattir.

Yalova Alanya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Yalova Alanya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 11 saat 5 dakika sürmektedir.
  • Yalova Alanya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Yalova ve Alanya arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Lüks Yalova Seyahat ve Alanyalılar Turizm.
  • Yalova şehrinden Alanya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.