Van Batman Otobüs Bileti Turna.com'da

Van Batman Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
400,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
4 saat 40 dk

Van Batman Otobüs Bileti (Tek Yön)

Van Batman otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Metro Turizm
Van - Batman
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Öz Erciş Seyahat
Van - Batman
07 Haziran 2024, Cuma 09:00
Metro Turizm
Van - Batman
30 Mayıs 2024, Perşembe 11:00
Star Diyarbakır
Van - Batman
01 Haziran 2024, Cumartesi 16:00
Star Diyarbakır
Van - Batman
09 Haziran 2024, Pazar 16:00
Star Diyarbakır
Van - Batman
10 Haziran 2024, Pazartesi 16:00
Star Diyarbakır
Van - Batman
11 Haziran 2024, Salı 16:00
Star Diyarbakır
Van - Batman
12 Haziran 2024, Çarşamba 16:30
Star Diyarbakır
Van - Batman
13 Haziran 2024, Perşembe 16:30
Star Diyarbakır
Van - Batman
14 Haziran 2024, Cuma 16:30
Star Diyarbakır
Van - Batman
15 Haziran 2024, Cumartesi 16:00
Star Diyarbakır
Van - Batman
17 Haziran 2024, Pazartesi 16:00

Batman Varışlı Otobüs Biletleri

Batman otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Yeni Diyarbakır
09 Haziran 2024, Pazar 16:30
Doğu Kars
31 Mayıs 2024, Cuma 19:30
Yeşil Erciş Seyahat
12 Haziran 2024, Çarşamba 02:30
Yeşil Muş Ovası
01 Temmuz 2024, Pazartesi 09:30
Lüks Batman
07 Haziran 2024, Cuma 17:31
Özlem Batman Turizm
12 Haziran 2024, Çarşamba 10:45
Yeni Diyarbakır
12 Haziran 2024, Çarşamba 15:00
Metro Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Vangölü Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 00:29
Vangölü Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:30
Star Batman
29 Mayıs 2024, Çarşamba 15:30
Has Diyarbakır Seyahat
10 Haziran 2024, Pazartesi 03:00

Van Kalkışlı Otobüs Biletleri

Van şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metro Turizm
04 Haziran 2024, Salı 17:00
Metro Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 15:00
Star Diyarbakır
30 Mayıs 2024, Perşembe 16:00
Metro Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 11:00
Metro Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Özlem Van Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 11:00
Patnos İtimat
01 Haziran 2024, Cumartesi 10:00
Yeni Erciş İtimat
15 Haziran 2024, Cumartesi 09:30
Metro Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:00
Van Kalesi Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 09:25
Vanyolu Seyahat
02 Haziran 2024, Pazar 11:00

Van Batman otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Van Batman otobüs bileti tek yön en ucuz: 400 TL.

Ortalamanın altında Van Batman otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 9 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Van Batman sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Van Batman arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat 40 dakika sürmektedir.

Van şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ziyaret (Van), Van, Saray (Van), Özalp, Muradiye, Gürpınar, Erciş, Edremit (Van), Çatak, Çaldıran, Başkale, Bahçesaray, Gevaş, Karasu Market (Başkale, Van), Ferit Melen Havalimanı (Edremit, Van), Çiçekli (Edremit, Van) ve Güzelsu (Gürpınar, Van).

Batman şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Batman, Beşiri, Hasankeyf, Gercüş, Ziyaret (Kozluk, Batman), Sason, Kozluk, Üçyol (Hasankeyf, Batman) ve Bekirhan (Kozluk, Batman).

Şehir Merkezinden Van Otogarına Ulaşım

Van şehir merkezinden Tuşba ilçesinde yer alan Van Otogarı’na gitmek için birçok ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Belediye otobüsü, minibüs, midibüs, otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri ve taksi ile şehir merkezinden 12 kilometre uzaklıktaki Van Otogarı’na kolayca ulaşım sağlanabilir. 

Van Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat edeceksen bilet aldığın otobüs firmasının şehir merkezinden otogara servisi olabilir. Servis saatleri ve güzergahları için ilgili otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsin. Otobüs firmalarının yolcu servisleri, genellikle şehir merkezinde yer alan bilet satış noktaları önünden kalkıyor. Servisler, Van Merkez’deki belirli duraklardan da yolcu alıyor. Firmaların, servis hizmetini sadece biletli yolcularına sağladığını belirtelim.

Van şehir merkezinden otogara mor otobüslerle de ulaşabilirsin. 541, 542, 543 numaralı otobüsler Van Otogarı’ndan geçmektedir. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nden otogara gitmek için yine bu üç hattı ve ek olarak E1 hattını kullanabilirsin. 

Van merkezden kalkan ve otogar istikametine sarı minibüsler ve mavi midibüsler ile Van Otogarı’na 20-25 dakikada ulaşmak mümkün. 

Van şehir merkezinden otogara gitmenin en hızlı ve rahat yolu taksi yolculuğudur. Şehir merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırabilir veya yoldan taksi tutabilirsin. Toplu ulaşıma göre daha pahalı olan taksi yolculuğunu daha uyguna getirmek için başka yolcularla birlikte taksiye paylaşımlı olarak binebilirsin.

BAŞTİ - Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali (BAŞTİ), Batman şehir merkezine 1 kilometre uzaklıkta yer alır. Terminalden şehir merkezine yürüyerek ulaşım sağlanabildiği gibi şehir merkezindeki noktalar ve Batman ilçelerine ulaşım için birçok alternatif mevcuttur. Ücretsiz şehir içi servisi, belediye otobüsü, dolmuş ve taksi ile Batman’da gitmek istediğin her yere kolaylıkla ulaşabilirsin. 

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne seferler düzenleyen otobüs firmalarının, şehir merkezine ve merkezi ilçelere ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Terminal - şehir merkezi arasında akşam saatlerine kadar her yarım saatte bir servis kalkmaktadır. Bu servisten faydalanabilmek için otobüs firmasının biletli yolcusu olmak gerekiyor. 

Şehir merkezine ve Batman’ın birçok semtine gitmek için bir diğer ulaşım seçeneği ise belediye otobüsleridir. 15 numaralı belediye otobüsüyle şehir merkezindeki Belediye ve SSK Hastanesi duraklarına kolayca ulaşabilirsin. Şehir merkezinden Hasankeyf, Besiri, Kozluk, Gercüş ilçelerine belediye otobüsleriyle gidebilirsin. BAŞTİ’den Batman Havalimanı’na gitmek için 50 numaralı otobüse binebilirsin. Belediye otobüslerinde ödeme, Batman Dicle Kart ile yapılmaktadır. Otogardaki satış noktasından Dicle Kart satın alabilirsin.

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine, Batman Havalimanı’na ve Batman’ın birçok noktasına minibüsler ile ulaşım oldukça kolaydır. Otogardan kalkan minibüslere binerek Batman’ın birçok noktasına kısa sürede ulaşabilirsin. 

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bulunan taksi durağında günün her saatinde taksi bulmak mümkün. Taksi ile Batman’ın birçok ilçesine konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Batman Üniversitesi Merkez Kampüsü, Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden 2 kilometre uzaklıktadır. Yukarıdaki belirttiğimiz ulaşım alternatifleriyle merkez kampüse ulaşabilirsin. Otogardan Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsü’ne gitmek için önce şehir merkezine giderek Diyarbakır Caddesi’ndeki duraklardan geçen üniversite hattı minibüslerine ve belediye otobüslerine binebilirsin. Şehir merkezinden Batman Batı Raman Kampüsü’ne yolculuk süresi, yaklaşık 25 dakikadır. 

Van Batman otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Van Batman arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 4 saat 40 dakika sürmektedir.
  • Van Batman arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Van ve Batman arasında 11 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Best Van Turizm, Vangölü Turizm, Metro Turizm, Star Diyarbakır ve Vanyolu Seyahat.
  • Van şehrinden Batman şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: