Uşak Afyon Otobüs Bileti Turna.com'da

Uşak Afyon Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
100,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 10 dk

Uşak Afyon Otobüs Bileti (Tek Yön)

Uşak Afyon otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lüks Aksel Seyahat
Uşak - Afyon
10 Ekim 2023, Salı 03:15
Lüks Aksel Seyahat
Uşak - Afyon
17 Ekim 2023, Salı 02:45
Kontur Turizm
Uşak - Afyon
10 Ekim 2023, Salı 18:15
Metro Turizm
Uşak - Afyon
10 Ekim 2023, Salı 02:00
Metro Turizm
Uşak - Afyon
17 Ekim 2023, Salı 02:00
Ali Osman Ulusoy
Uşak - Afyon
03 Ekim 2023, Salı 20:45
Ali Osman Ulusoy
Uşak - Afyon
04 Ekim 2023, Çarşamba 20:45
Ali Osman Ulusoy
Uşak - Afyon
30 Ekim 2023, Pazartesi 20:45
Alaşehir Sarıkız Turizm
Uşak - Afyon
13 Kasım 2023, Pazartesi 01:15
Metro Turizm
Uşak - Afyon
03 Ekim 2023, Salı 02:00
Dinar Turizm
Uşak - Afyon
13 Ekim 2023, Cuma 10:00
Metro Turizm
Uşak - Afyon
30 Ekim 2023, Pazartesi 02:00

Afyon Varışlı Otobüs Biletleri

Afyon otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Cizre Nuh İtimat
23 Ekim 2023, Pazartesi 21:00
Adıyaman Anka Turizm
31 Ekim 2023, Salı 14:30
Has Ağrılı Turizm
09 Ekim 2023, Pazartesi 10:41
Lüks Afşınlılar Seyahat
10 Ekim 2023, Salı 16:00
Lüks Aksel Seyahat
10 Ekim 2023, Salı 03:15
Güney Akdeniz
31 Ekim 2023, Salı 11:00
Özkaymak
29 Ekim 2023, Pazar 19:30
Es Turizm
15 Ekim 2023, Pazar 12:00

Uşak Kalkışlı Otobüs Biletleri

Uşak şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Anadolu Ulaşım
10 Ekim 2023, Salı 12:40
Metro Turizm
13 Ekim 2023, Cuma 08:00
Lüks Aksel Seyahat
10 Ekim 2023, Salı 03:15
Seç Turizm
29 Ekim 2023, Pazar 03:00
Öz Has Bingöl
30 Kasım 2023, Perşembe 15:30
Yeni Aksaray
14 Ekim 2023, Cumartesi 02:45
Bizim Iğdır Seyahat
10 Ekim 2023, Salı 15:30

Uşak Afyon otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Uşak Afyon otobüs bileti tek yön en ucuz: 100 TL.

Ortalamanın altında Uşak Afyon otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 8 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Uşak Afyon sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %10 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Uşak Afyon arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Uşak şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Uşak, Ulubey (Uşak), Sivaslı, Karahallı, Eşme ve Banaz.

Afyon şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Gökçek (Evciler, Afyon), Gazlıgöl (İhsaniye, Afyon), İhsaniye, Gömü (Emirdağ, Afyon), Hocalar, Dazkırı, Çobanlar, Dinar, Evciler, Emirdağ, Sinanpaşa, Sandıklı, Özdilek AVM (Afyon), Şuhut, Sultandağı, Karaadilli (Şuhut, Afyon), İscehisar, Kılıçarslan (Sinanpaşa, Afyon), Kusura (Sandıklı, Afyon), Kızılören, Bayat (Afyon), Başmakçı, Bolvadin, Çay, Bozan (Dazkırı, Afyon), Ballık (Sandıklı, Afyon), Akharım (Sandıklı, Afyon), Afyon, Tatarlı (Dinar, Afyon), Yıprak (Dinar, Afyon), Ocaklı (Dinar, Afyon), Karadilli (Şuhut, Afyon), Karabedir (Dinar, Afyon), Göçerli (Dinar, Afyon), Doğanlı (Dinar, Afyon), Akpınarlı (Dinar, Afyon), Akgün (Dinar, Afyon), Çürüklü (Dinar, Afyon), Haydarlı (Dinar, Afyon), Kolaylı Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri (Sinanpaşa, Afyon), Taşoluk (Sinanpaşa, Afyon), Yapağlı (Dinar, Afyon), Kaptan Dinlenme Tesisi (Dazkırı, Afyon), Çölovası (Dinar, Afyon), Beyören (Afyonkarahisar), Seydiler (Afyonkarahisar), Suvermez (Emirdağ), Yarıkkaya (Emirdağ), İncik (Emirdağ), Yüreğil (Emirdağ), Örenköy, Kırkpınar (Afyon), Karakuyu (Afyon) ve Gözeli (Afyon).

Şehir Merkezinden Uşak Otogarı’na Ulaşım

Uşak Merkez’den otogara gitmek için otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servislerini, minibüsleri tercih edebilir veya taksiye binebilirsin. Merkezden yaklaşık 2 kilometre mesafede yer alan Uşak Otogarı’na yürüyerek de gidebilirsin. 

Uşak Otogarı’ndan seferler düzenleyen bazı otobüs firmaları, yolcularını şehir merkezindeki bilet satış ofislerinin önünden alarak Uşak Otogarı’na ücretsiz bir şekilde ulaştırıyor. Sadece biletli yolculara sunulan bu hizmetten faydalanabilmek için otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsin. Yolcu servisleri, şehir merkezindeki bilet satış ofislerinden yarım saatte bir kalkar ve akşam son otobüs seferine kadar çalışır. 

Şehir merkezinden Uşak Otogarı’na gitmek için bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Minibüsler ile Uşak’ın Eşme, Ulubey, Sivaslı, Banaz gibi birçok ilçesinden ve Uşak Merkez’den otogara direkt ve merkez aktarmalı minibüslerle kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Oldukça hesaplı bir ulaşım alternatifi olan minibüs yolculuğu ile otogara kısa bir sürede ulaşabilirsin.

Uşak Üniversitesi’nden otogara gitmek için, kampüs önünden kalkan ve otogar istikametine giden minibüslere binebilirsin. 2 numaralı kampüs servisiyle otogar kavşağında inerek otogara kısa bir yürüyüş ile ulaşabilirsin. 

Uşak merkezdeki taksi duraklarından bulunduğun noktaya taksi çağırarak Uşak Otogarı’na 7/24 hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Uşak Merkez taksi duraklarının adres ve telefon bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Afyon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Afyon Otogarı’ndan 6,3 km mesafede yer alan şehir merkezine ulaşım için çok sayıda alternatif mevcut. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, özel halk otobüsü, dolmuş ve taksi ile otogardan Afyon şehir merkezine 15 dakika gibi bir sürede kolayca ulaşmak mümkün. 

Afyon Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firması, biletli yolcuları için otogardan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunmaktadır. Otobüs firmalarının servis noktalarından belirli aralıklarla kalkan servisler, yolcularını şehir merkezindeki noktalara ücretsiz olarak ulaştırır. Afyon otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin. 

Afyon Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için otogardan kalkan özel halk otobüslerine binebilirsin. Gün boyu sık aralıklarla ve geceleri saat başı hizmet veren olan özel halk otobüsleriyle şehrin birçok noktasına kolayca ulaşabilirsin. 1 nolu otobüslerle Afyon Otogarı’ndan şehir merkezindeki Atatürk Caddesi, Adnan Kahveci Caddesi, Yeşilyol Caddesi, Asiye Sultan Caddesi gibi şehir merkezindeki noktalara ulaşım sağlayabilirsin. 

Otogardan Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampüsü’ne gitmek için 2 numaralı özel halk otobüsüne veya Ahmet Necdet Sezer Kampüsü istikametine giden dolmuşlara binebilirsin. 

Afyon’un birçok noktasına dolmuş ile ulaşım imkanı vardır. Otogardan Afyonkarahisar şehir merkezine direkt olarak, Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Sandıklı, Sultandağı ve Şuhut gibi birçok ilçesine direkt ve şehir merkezi aktarmalı olarak dolmuşlar ile gün boyu ulaşabilirsin. 

Afyon Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için toplu taşıma kullanmak istemiyorsan 7/24 hizmet veren taksiler ile Afyonkarahisar merkeze kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Otogar ile şehir merkezi arası mesafe çok uzun olmadığı için taksi ile ulaşım da ekonomik bir ulaşım seçeneği sayılabilir.

Uşak Afyon otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Uşak Afyon arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 1 saat 10 dakika sürmektedir.
 • Uşak Afyon arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Uşak ve Afyon arasında 50 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım, Özkaymak, Kontur Turizm ve Metro Turizm.
 • Uşak şehrinden Afyon şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: