Trabzon Kahramanmaraş Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 550 TL - turna.com

Trabzon Kahramanmaraş Otobüs Bileti Turna.com'da

Trabzon Kahramanmaraş Diğer Ulaşım Seçenekleri

Trabzon Kahramanmaraş Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
550,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
13 saat

Trabzon Kahramanmaraş Otobüs Bileti (Tek Yön)

Trabzon Kahramanmaraş otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Diyarbakır
Trabzon - Kahramanmaraş
01 Ekim 2022, Cumartesi 17:00
Turay Turizm
Trabzon - Kahramanmaraş
06 Ekim 2022, Perşembe 15:00

Kahramanmaraş Varışlı Otobüs Biletleri

Kahramanmaraş otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Adana Turizm
25 Eylül 2022, Pazar 22:30
Lüks Kahramanmaraş Turizm
28 Eylül 2022, Çarşamba 20:00
Özlem Adana Turizm
25 Eylül 2022, Pazar 21:00
Adıyaman Anka Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 14:00
Mardin Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 15:00
Öz Diyarbakır
25 Eylül 2022, Pazar 03:30
Adıyaman Anka Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 22:15
Adıyaman Ünal
24 Eylül 2022, Cumartesi 11:01
Lider Elbistan
24 Eylül 2022, Cumartesi 21:30
Lüks Kahramanmaraş Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 00:59

Trabzon Kalkışlı Otobüs Biletleri

Trabzon şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Mardin Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 10:29
Can Dersim Tuncelililer
25 Eylül 2022, Pazar 18:30
Prenskale Seyahat
10 Ekim 2022, Pazartesi 06:30
Lüks Yalova Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 16:00
Mardin Seyahat
26 Eylül 2022, Pazartesi 10:30
As Adana Seyahat
19 Ekim 2022, Çarşamba 16:30
Lüks Yalova Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 16:00
Özlem Ardahan
24 Eylül 2022, Cumartesi 00:30
Prenskale Seyahat
17 Ekim 2022, Pazartesi 06:30
Star Diyarbakır
24 Eylül 2022, Cumartesi 05:00
Golden Turizm
25 Eylül 2022, Pazar 14:30
Kanberoğlu
24 Eylül 2022, Cumartesi 12:00

Trabzon Kahramanmaraş otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Trabzon Kahramanmaraş otobüs bileti tek yön en ucuz: 550 TL.

Ortalamanın altında Trabzon Kahramanmaraş otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Trabzon Kahramanmaraş arasındaki en kısa otobüs seferi 13 saat sürmektedir.

Trabzon şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Trabzon, Tonya, Taşhan (Of, Trabzon), Şalpazarı, Sürmene, Söğütlü (Akçaabat, Trabzon), Of, Moloz (Trabzon), Maçka, Köprübaşı (Trabzon), Vakfıkebir, Hayrat, Dernekpazarı, Çaykara, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Arsin, Araklı, Akçaabat, Düzköy, Yalıköy (Vakfıkebir, Trabzon), Yomra, Çömlekçi (Trabzon), Eskipazar (Of, Trabzon) ve Mumhane (Trabzon).

Kahramanmaraş şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yeşilkent (Kahramanmaraş), Türkoğlu, Pazarcık, Nurhak, Narlı (Pazarcık, Kahramanmaraş), Kahramanmaraş, Göksun, Erçene (Afşin, Kahramanmaraş), Ekinözü, Çağlayancerit, Beyoğlu (Türkoğlu, Kahramanmaraş), Andırın ve Afşin.

Trabzon Kahramanmaraş uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Trabzon Kahramanmaraş arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Trabzon Otogarına Ulaşım

Şehir merkezinden Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmenin birçok yolu vardır. Şehir merkezine 2 kilometre mesafede bulunan Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne otogara yürüyerek, toplu taşıma ile veya taksi ile ulaşım seçenekleri mevcuttur. Otogara toplu taşıma ile gitmek için; yolcu servisi, belediye otobüsü ve dolmuş ulaşım seçeneklerinden birini tercih edebilirsin. 

Otogara ulaşım için en çok tercih edilen toplu ulaşım alternatifi yolcu servisleridir. Otobüs firmaları, ücretsiz yolcu servisleri ile şehir merkezindeki bilet satış noktalarından ve merkezi duraklardan 30-45 dakikada bir Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım sağlamaktadır. Bu hizmet, firmaların yolcularına özeldir. Otobüs biletini satın aldığın firmadan servis saatleri ve kalkış noktaları ile ilgili bilgi alabilirsin. 

Trabzon’un birçok ilçesinden ve şehir merkezinden belediye otobüsleriyle ulaşım oldukça kolaydır. Şehir merkezindeki otobüs duraklarından 120, 121,139A, 140A, 202, 203A, 209, 250, 277A, 326 hatlı otobüslerle Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa sürede ve kolayca ulaşabilirsin. Belediye otobüsüne binmek için şehir merkezindeki satış noktalarından Trabzon Kart satın alabilirsin.

Şehir merkezinden ve Trabzon ilçelerinden otogara sık aralıklarla dolmuş seferleri düzenleniyor. Pelitli, Atatürk Meydanı, KTÜ gibi merkez duraklardan otogar istikametine giden dolmuşlara binebilirsin.

Trabzon Havalimanı’ndan Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşmak için, şehir merkezi yönüne giden dolmuşlara binebilirsin. Havalimanından Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne dolmuşla yolculuk süresi 15 dakikadır.

Şehir merkezindeki taksi duraklarından taksi çağırarak veya merkezden taksi çevirerek Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa sürede, konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Trabzon taksi duraklarının telefon numaralarına web’den ulaşabilirsin.

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Kahramanmaraş Otogarı’ndan 3 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine günün her saatinde kolayca gitmek için birçok seçenek bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs, ve taksi alternatifleriyle 5-10 dakikada kolayca şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor. 

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisi hizmeti vardır. Yolcu servisi hizmeti, firmaların biletli yolcularına mahsustur. Kahramanmaraş’a seyahat edeceğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis imkanlarının olup olmadığını ve servis saati gibi detayları öğrenebilirsin.

Otogardan Kahramanmaraş şehir merkezine belediye otobüslerini kullanarak kısa sürede ulaşabilirsin. Otogardan her gün 22.30’a kadar, sık aralıklarla kalkan B-30B, B-30C, B-36A ve B-36B, B-37 hatlı otobüsler ile şehir merkezindeki duraklara rahatlıkla ulaşabilirsin. Belediye otobüslerinde ödeme, Kahraman Kart ile yapılıyor. Otogar önündeki otobüs durağının yanında yer alan kart satış ve dolum merkezinden Kahraman Kart satın alabilir, kartına dolum yapabilirsin. 

Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ve çevre ilçelere bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Minibüs ile Kahramanmaraş merkeze ve Elbistan, Afşin, Pazarcık, Andırın, Türkoğlu ve birçok ilçeye ulaşım sağlanıyor. Belediye otobüsüne göre daha sık aralıklarla çalışan minibüsleri kullanarak şehir merkezine ve civar ilçelere kolayca gidebilirsin.

Haftanın her günü, 24 saat boyunca çalışan taksiler ile Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Merkeze mesafe çok uzak olmadığı için taksi ücreti uygun olacaktır. 

Otogardan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne gitmek için otogar önünden saatte 1 kalkan 32B belediye otobüsü ile direkt olarak Avşar Kampüsü’ne ulaşabilirsin. Türkoğlu, Andırın, Göksun, Pazarcık yerleşkelerine ulaşım için; otogardan Kahramanmaraş şehir merkezine gidip merkezdeki duraklardan otobüs veya minibüse aktarma yapabilisin.

Trabzon Kahramanmaraş otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Trabzon Kahramanmaraş arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 13 saat sürmektedir.
 • Trabzon Kahramanmaraş arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Trabzon ve Kahramanmaraş arasında 9 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Öz Elbistan, Ali Osman Ulusoy, Turay Turizm, Öz Diyarbakır ve Kanberoğlu.
 • Trabzon şehrinden Kahramanmaraş şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cumartesi en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: