Trabzon Giresun Otobüs Bileti Turna.com'da

Trabzon Giresun Diğer Ulaşım Seçenekleri

Trabzon Giresun Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
28,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 53 dk

Trabzon Giresun Otobüs Bileti (Tek Yön)

Trabzon Giresun otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
26 Haziran 2022, Pazar 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
19 Temmuz 2022, Salı 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
20 Temmuz 2022, Çarşamba 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
21 Temmuz 2022, Perşembe 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
22 Temmuz 2022, Cuma 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
23 Temmuz 2022, Cumartesi 11:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
24 Temmuz 2022, Pazar 11:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
25 Temmuz 2022, Pazartesi 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
20 Haziran 2022, Pazartesi 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
21 Haziran 2022, Salı 06:30
Prenskale Seyahat
Trabzon - Giresun
13 Temmuz 2022, Çarşamba 06:30

Giresun Varışlı Otobüs Biletleri

Giresun otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Sinop Birlik Turizm
21 Mayıs 2022, Cumartesi 02:15
Iğdırlı Turizm
23 Mayıs 2022, Pazartesi 15:00
Iğdırlı Turizm
23 Mayıs 2022, Pazartesi 22:00
Lüks Gümüşhane
21 Mayıs 2022, Cumartesi 16:00
Prenskale Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:30
Iğdırlı Turizm
02 Haziran 2022, Perşembe 18:45
Giresun Seyahat
20 Haziran 2022, Pazartesi 18:00
Giresun Seyahat
29 Haziran 2022, Çarşamba 23:59
Kaptanoğlu Seyahat
21 Mayıs 2022, Cumartesi 18:00
Öz Elbistan
21 Mayıs 2022, Cumartesi 10:00
Lüks Gümüşhane
30 Mayıs 2022, Pazartesi 15:00
Golden Turizm
21 Haziran 2022, Salı 20:45

Trabzon Kalkışlı Otobüs Biletleri

Trabzon şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Iğdırlı Turizm
20 Haziran 2022, Pazartesi 23:44
Lüks Yalova Seyahat
20 Haziran 2022, Pazartesi 18:00
Özlem Cizre Nuh
02 Haziran 2022, Perşembe 14:30
Ali Osman Ulusoy
20 Mayıs 2022, Cuma 02:30
Metro Turizm
20 Mayıs 2022, Cuma 19:30
Prenskale Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:30
Özlem Cizre Nuh
08 Temmuz 2022, Cuma 13:45
Iğdırlı Turizm
28 Mayıs 2022, Cumartesi 23:44
Rize Ses Seyahat
21 Mayıs 2022, Cumartesi 14:30
Yeşil Artvin Ekspres
20 Mayıs 2022, Cuma 07:30
Prenskale Seyahat
27 Temmuz 2022, Çarşamba 06:30
Lüks Artvin Seyahat
23 Mayıs 2022, Pazartesi 16:30

Trabzon Giresun otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Trabzon Giresun otobüs bileti tek yön en ucuz: 28 TL.

Ortalamanın altında Trabzon Giresun otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 34 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Trabzon Giresun sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %8 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Trabzon Giresun arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Trabzon şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Trabzon, Tonya, Taşhan (Of, Trabzon), Şalpazarı, Sürmene, Söğütlü (Akçaabat, Trabzon), Of, Moloz (Trabzon), Maçka, Köprübaşı (Trabzon), Vakfıkebir, Hayrat, Dernekpazarı, Çaykara, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Arsin, Araklı, Akçaabat, Düzköy, Yalıköy (Vakfıkebir, Trabzon), Yomra, Çömlekçi (Trabzon), Eskipazar (Of, Trabzon) ve Mumhane (Trabzon).

Giresun şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Alucra, Bulancak, Çamoluk, Yılgın (Tirebolu, Giresun), Yağlıdere, Tirebolu, Şebinkarahisar, Piraziz, Keşap, Güce, Görele, Giresun, Eynesil, Espiye, Duroğlu (Giresun), Doğankent, Dereli, Çanakçı, Doğancı (Tirebolu, Giresun), Çavuşlu (Görele, Giresun) ve Üçtepe (Yağlıdere, Giresun).

Trabzon Giresun otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Trabzon Giresun arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 1 saat 15 dakika sürmektedir.
  • Trabzon Giresun arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Trabzon ve Giresun arasında 37 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Prenskale Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat ve Kanberoğlu.
  • Trabzon şehrinden Giresun şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.