Tozcan Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

En Ucuz Tozcan Turizm Otobüs Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuza Tozcan Turizm otobüs bileti bul

Tozcan Turizm
14 Temmuz 2024, Pazar 15:00
Tozcan Turizm
14 Temmuz 2024, Pazar 09:30
Tozcan Turizm
14 Temmuz 2024, Pazar 13:00
Tozcan Turizm
14 Temmuz 2024, Pazar 10:30
Tozcan Turizm
15 Temmuz 2024, Pazartesi 15:00
Tozcan Turizm
14 Temmuz 2024, Pazar 15:00
Tozcan Turizm
28 Temmuz 2024, Pazar 15:00

Hakkında

1944 yılında İstanbul’da kurulan Tozcan Turizm, 10 durakla hizmet veren bir firma olup İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Konya, İzmir, Sivas, Adana, Tokat ve Edirne gibi şehirlere seferler düzenlemektedir. Kaliteli hizmet vererek sektörde öncü firmalardan olmayı vizyonu olarak benimseyen Tozcan Turizm, güvenli seyahate de büyük önem vermektedir.

Otobüs Filosu

Firmanın filosunda yolcuların konforlu bir seyahat geçirmesini sağlayacak yeni araçlar bulunmaktadır. Filoyu oluşturan modeller arasında Temsa Safir ve Mercedes Travego yer almaktadır.

Şubeleri

Tozcan Turizm’in hizmet verdiği şubeler arasında İstanbul Kağıthane, İstanbul Ümraniye, İstanbul Pendik, İstanbul Kartal, Sivas Koyulhisar, Sivas Ortakent, Ankara ve Ordu Mesudiye bulunmaktadır.

Araç İçi Hizmetler

Araçlarda seyahat boyunca yararlanılabilecek ücretsiz Wi-fi hizmeti bulunmaktadır. Koltuk arkalarında LCD ekranlar yer almakta olup, bu ekranlardan çeşitli TV kanallarına ve kayıtlı medyalara erişilebilir. Koltuklarda 220 Volt priz girişleri, USB girişleri ve okuma lambaları mevcuttur. Seyahat esnasında yolculara çeşitli ikramlıklar sunulmaktadır.

Tozcan Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Tozcan Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Tozcan Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Tozcan Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Tozcan Turizm ile nerelere seyahat edebilirim?
    Tozcan Turizm ile şu şehirlere seyahat edebilirsin: Sivas, İstanbul, Amasya, Tokat, Ordu
  • Turna.com ucuz fiyatlı Tozcan Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Tozcan Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: