Tosya Seyahat Otobüs Bileti Turna.com'da

Hakkında

TOSYA SEYAHAT

Tosya Seyahat Hakkında

Yolcu taşımacılığı hizmetine 1950’li yıllarda Tosya Doğan Turizm adı altında başlayan firma, ilk seferlerini Kastamonu-İstanbul arasında yapmıştır. Zaman içerisinde kendini geliştiren firma, 1963 yılında Cevat Eracar, Cihat Yeşil, Münür Saka, Mustafa Ateşoğlu, Hüseyin Köle, Mustafa Dögücü, Hilmi Yeşil, Yusuf Ata ve Orhan Urkaya adlı bireysel otobüsçülerin katkılarıyla Tosya Doğan Turizm olan adını Tosya Seyahat Otobüs İşletmesi olarak değiştirmiştir. Yine bu tarihlerde Tosya Turizm, seferlerine bir yenisini eklemiş ve Ankara’ya hizmet vermeye başlamıştır. Firma 1983 yılında bireysel bir firma olmaktan çıkmış ve Limited Şirket haline gelmiş ve gelişimini bu şekilde sürdürmüştür. Bugün Tosya Seyahat, Ankara ve İstanbul’un yanı sıra Bolu, Düzce, İzmit ve Sakarya’ya da seferler düzenlemektedir.

Tosya Seyahat Otobüs Filosu

2000 yılında araçlarını yenilemeye giden firmanın filosunda 10 adet otobüs bulunmaktadır. Ortama yaşı da 10 olan otobüslerin modelleri ise Travego’dur.

Tosya Seyahat Şubeleri

Tosya Seyahat’in hizmet verdiği şubelerin bulunduğu lokasyonlar şu şekildedir:

• Ankara • İstanbul • Kastamonu • Sultanbeyli • Tosya Tosya Seyahat Dinlenme Tesisleri Tosya Seyahat, yolculukları esnasında mola vermek için Düzce’de bulunan Türsan Dinlenme Tesisleri’ni kullanmaktadır.

Tosya Seyahat Araç İçi Hizmetler

Tosya Seyahat araçlarında genel TV yayını ve genel müzik yayını seyahat boyunca yapılmaktadır. Bunun yanında koltuk arkalarındaki ekranlarda bulunan kayıtlı müzik ve filmlerden de yararlanılabilmektedir. Yolcuların kullanımı için sınırsız internetle beraber koltuklarda kulaklık ve okuma lambaları da mevcuttur. Yolculara su ve kolonya ikramı da yapılmaktadır.

Tosya Seyahat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Tosya Seyahat otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Tosya Seyahat dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Tosya Seyahat bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Tosya Seyahat otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Tosya Seyahat otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.