Tekirdağ Edirne Otobüs Bileti Turna.com'da

Tekirdağ Edirne Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
40,00 TL
En Ucuz Ay
Aralık
En Popüler Otobüs Firması

Tekirdağ Edirne Otobüs Bileti (Tek Yön)

Tekirdağ Edirne otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Çorlu Yıldız tur
Tekirdağ - Edirne
29 Eylül 2023, Cuma 08:15
Metro Turizm
Tekirdağ - Edirne
29 Eylül 2023, Cuma 05:00
Isparta Petrol
Tekirdağ - Edirne
29 Eylül 2023, Cuma 14:00
Isparta Petrol
Tekirdağ - Edirne
03 Ekim 2023, Salı 14:00
Isparta Petrol
Tekirdağ - Edirne
06 Ekim 2023, Cuma 14:00
Isparta Petrol
Tekirdağ - Edirne
07 Ekim 2023, Cumartesi 14:00
Isparta Petrol
Tekirdağ - Edirne
15 Ekim 2023, Pazar 14:00
Isparta Petrol
Tekirdağ - Edirne
20 Ekim 2023, Cuma 14:00
Isparta Petrol
Tekirdağ - Edirne
21 Ekim 2023, Cumartesi 14:00
Metro Turizm
Tekirdağ - Edirne
29 Eylül 2023, Cuma 04:00
Metro Turizm
Tekirdağ - Edirne
03 Ekim 2023, Salı 03:00
Çorlu Yıldız tur
Tekirdağ - Edirne
05 Ekim 2023, Perşembe 07:30

Edirne Varışlı Otobüs Biletleri

Edirne otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Metro Turizm
09 Ekim 2023, Pazartesi 20:00
Metro Turizm
08 Kasım 2023, Çarşamba 01:00
Kale Seyahat
07 Ekim 2023, Cumartesi 21:00
İstanbul Seyahat
07 Ekim 2023, Cumartesi 13:15
İstanbul Seyahat
10 Ekim 2023, Salı 08:30
Astor Seyahat
06 Ekim 2023, Cuma 04:30
Volkan Seyahat
16 Ekim 2023, Pazartesi 08:00
Isparta Petrol
06 Ekim 2023, Cuma 14:00
Kontur Turizm
06 Ekim 2023, Cuma 06:00
Astor Seyahat
15 Ekim 2023, Pazar 01:00

Tekirdağ Kalkışlı Otobüs Biletleri

Tekirdağ şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
06 Ekim 2023, Cuma 14:00
Isparta Petrol
14 Ekim 2023, Cumartesi 14:00
Vangölü Turizm
15 Ekim 2023, Pazar 09:00
Has Turizm A.Ş.
06 Ekim 2023, Cuma 16:00
Metro Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 08:00
Süha Turizm
27 Ekim 2023, Cuma 15:30

Tekirdağ Edirne otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Tekirdağ Edirne otobüs bileti tek yön en ucuz: 95 TL.

Ortalamanın altında Tekirdağ Edirne otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 4 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Tekirdağ Edirne akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %10 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Tekirdağ Edirne arasındaki en kısa otobüs seferi sürmektedir.

Tekirdağ şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Popköy (Hayrabolu, Tekirdağ), Büyükyoncalı (Saray, Tekirdağ), Bulvar (Tekirdağ), Hayrabolu, İnecik (Tekirdağ), Yeniçiftlik (Tekirdağ), Vakıflar (Ergene, Tekirdağ), Tekirdağ, Şarköy, Sultanköy (Marmaraereğlisi, Tekirdağ), Saray (Tekirdağ), Mürefte (Şarköy, Tekirdağ), Muratlı, Marmaracık (Ergene, Tekirdağ), Malkara, Mahramlı (Tekirdağ), Kumbağ (Tekirdağ), Kozyörük (Malkara, Tekirdağ), Kapaklı, Yenice (Malkara, Tekirdağ), Altınova (Süleymanpaşa, Tekirdağ), Değirmenaltı (Süleymanpaşa, Tekirdağ), Malkara Işıklar, Ereğli Marmara, Misinli, Demirkaya ve Hoşköy.

Edirne şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Erikli (Keşan, Edirne), Enez, Edirne, Çukurköy (Havsa, Edirne), Büyükevren (Enez, Edirne), Altınyazı (Uzunköprü, Edirne), Hamidiye (Uzunköprü, Edirne), Hasköy (Havsa, Edirne), Yaylasahil (Edirne), Uzunköprü, Süloğlu, Sultanköy (İpsala, Edirne), Havsa, Söğütlüdere (Havsa, Edirne), Necatiye (Havsa, Edirne), Meriç, Mecidiye (Keşan, Edirne), Lalapaşa, Kırcasalih (Uzunköprü, Edirne), Keşan, Kapıkule (Edirne), İskender (Edirne), İpsala, İbriktepe (İpsala, Edirne), Paşayiğit (Keşan, Edirne), Çöpköy (Uzunköprü, Edirne), Yenikarpuzlu (İpsala, Edirne), Sahil (Enez, Edirne), Hamzabeyli (Lalapaşa, Edirne), Yeniköy (Uzunköprü, Edirne), Maltepe (Keşan, Edirne), Karapınar (Uzunköprü, Edirne) ve Yayla (Edirne).

Şehir Merkezinden Tekirdağ Otogarı’na Ulaşım

Tekirdağ şehir merkezinden otogara ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerinden sana en uygun olanı seçerek Tekirdağ Otogarı’ndan şehir merkezine kısa bir sürede ulaşabilirsin. 

Tekirdağ’da faaliyet gösteren otobüs firmalarına ait yolcu servislerleriyle merkezden Tekirdağ Otogarı’na ücretsiz olarak ulaşım sağlayabilirsin. Servis hizmetleri hakkında (kalkış saati ve noktası) bilgi almak için otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

Tekirdağ’ın birçok noktasına ulaşım imkanı sağlayan özel halk otobüsleriyle Tekirdağ’ın hemen her bölgesinden otogara kolayca ulaşmak mümkün. Şehir merkezindeki tüm duraklardan geçen 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 ve 15 numaralı özel halk otobüsleriyle Tekirdağ Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin. Haftanın her günü 06.30 - 23.30 saatleri arasında belirli aralıklarla hizmet veren halk otobüslerine binmek için şehir merkezindeki kart satış noktalarından Tekkart satın alabilirsin. 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi civarındaki duraklardan otogar istikametine giden özel halk otobüslerine ve minibüslere binerek kısa sürede Tekirdağ Otogarı’na ulaşım sağlayabilirsin.

Tekirdağ’ın Çorlu, Marmaraereğlisi, Çerkezköy gibi birçok ilçesinden Tekirdağ Otogarı’na direkt veya aktarmalı olarak minibüs ile kolayca ulaşabilirsin. Şehir merkezindeki duraklardan geçen otogar istikametine giden minibüslerle Tekirdağ Otogarı’na hesaplı ve hızlı bir şekilde gidebilirsin. 

Tekirdağ Merkez’deki taksi duraklarından bulunduğun noktaya taksi çağırarak otogara hızlı ve konforlu bir yolculuk ile ulaşabilirsin. Tekirdağ Merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Edirne Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Edirne Otobüs Terminali’nden Türkiye’nin birçok noktasına, Yunanistan ve Bulgaristan sınır komşularına ve birçok Avrupa ve Balkan ülkesine otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yılın hemen her döneminde yoğun olan Edirne Otobüs Terminali, merkez ilçede hizmet vermektedir. Edirne Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için birçok seçenek mevcut. Otobüs firmalarının yolcu servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler ve taksi ile şehir merkezine günün her saatinde ücretli veya ücretsiz ulaşım sağlanabiliyor.

Edirne Otogarı’nda hizmet veren otobüs firmalarının çoğunun terminalden şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcut. Terminalden, otobüslerin varış saatlerine göre kalkan servisler ile şehrin merkezi noktalarına ücretsiz ulaşım sağlayabilirsin. Edirne’ye seyahat edeceğin otobüs firmasıyla iletişime geçerek servis hizmetiyle ilgili bilgi alabilirsin. Belediye otobüsleriyle Edirne’nin birçok noktasına kolayca ulaşım imkanı bulunuyor. Terminal önündeki duraktan kalkan 1, 1T, 3, 3A, 3B, 3C ve 7B numaralı otobüsler ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Belediye otobüsüne binmek için kart satış noktalarından Edirne Kentkart satın alabilirsin. Belediye otobüsü saatleri ve güzergahları hakkında güncel bilgi almak Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri web sitesini ziyaret edebilirsin.

Edirne şehir içi ulaşımda bir diğer ulaşım alternatifi minibüslerdir. Terminal önünden kalkan minibüslerle şehir içine kısa sürede, hesaplı ulaşım sağlayabilirsin. Edirne merkezden Enez, Keşan, Havsa, İpsala gibi birçok ilçeye minibüslerle kolayca ulaşabilirsin.

Terminalde 7/24 hizmet veren taksi durağından taksiye binerek şehir merkezindeki dilediğin noktaya konforlu bir şekilde ulaşabilirsin.

Tekirdağ Edirne otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Tekirdağ Edirne arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Tekirdağ ve Edirne arasında 16 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, İstanbul Seyahat, Çorlu Yıldız tur, Metro Turizm, Güneş Tur ve Keşan Birlik.
  • Tekirdağ şehrinden Edirne şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: