STR Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

STR Turizm

STR Turizm Hakkında

STR Turizm 2004 yılında Fevzi Satır tarafından İzmit’ de kurulmuştur. Yerel karayolu ulaşımı sağlayan bu firma yurdumuzun birçok il ve ilçesine seferler düzenlemektedir. Bunlar; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Gaziantep, Eskişehir, Samsun, Şanlıurfa, Sakarya, Denizli, Malatya, İzmit, Hatay olarak bilinir.

STR Turizmin Misyonu; Bu Sektöre ilk girdiği günden bu yana güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlar ile yoluna devam edip müşteri memnuniyetini yüksek tutmak.

STR Turizmin Vizyonu;

• Ülkemizin dört bir yanına seferler düzenlerken yolcuların güvenliği için ellerinden gelini yapmak.

• Araç içi hizmetleri ile yolcular için rahat ve keyifli seferler düzenlemek.

• Karayolu ulaşımında sektördeki payını daima yüksek tutmak.

STR Turizm Otobüs Filosu

Yerel karayolu ulaşımı yapan bu firmanın 10 adetlik bir otobüs filosu bulunmaktadır. Araçlarını yaş ortalaması 7'dir. Araç markası ise Travego ve Neoplan Starliner'dir.

STR Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde STR Turizm şubelerini şu şekilde sayabiliriz;

• Bursa • İstanbul • Kocaeli • Yalova

STR Turizm Dinlenme Tesisleri

STR Turizm İstanbul ve yakın çevreleri arasında seferler düzenlediği için sabit bir mola yeri bulunmamaktadır. Ancak müşterilerin mola ihtiyacını güzergahındaki en iyi tesislerde karşılamaktadır.

STR Turizm Araç İçi Hizmetleri

Rahat koltuk: Geniş ve konforlu koltukları bulunan bu firma sayesinde bel ve sırt ağrısız uzun yolculuklar yapabilirsiniz.

Koltuk arkası TV: Sıkıcı yolculukları unutun. İçerisinde bulunan uydu yayını ve filmleri sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Yiyecek İçecek Servisi: Yolculara ücretsiz olarak yiyecek içecek ikramı yapılmaktadır.

STR Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da STR Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da STR Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak STR Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı STR Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, STR Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: