Star Ok Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

Star Ok Turizm

Star Ok Turizm Hakkında

1996 yılında Cevat Ok tarafından kurulan firmadır. Karayolu ulaşımı sağlayan bu firma aynı zamanda kargo sektöründe de isminden söz ettirmiştir. Geniş çaplı bir ulaşım ağına sahip olan bu firma ülkemizin dört bir yanına seferler düzenlemektedir. Bunlar; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Mersi, Gaziantep, Eskişehir, Samsun, Şanlıurfa, Sakarya, Denizli, Hatay, Balıkesir olarak bilinir.

Star Ok Turizm misyonu; Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanları olan bir firma olup yolcuların rahat ve güvenli yolculuklar yapmasını sağlamak.

Star Ok Turizm Vizyonu;

• Yolcuların konfor içerisinde rahat ve güvenli bir yolculuk yapmasını sağlamak.

• Güler yüzlü hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmak.

• Gelişen teknoloji yakından takip edip araçlarını bu şekilde dizayn edip konforlu ve keyifli seferler düzenlemek.

Star Ok Turizm Otobüs Filosu

Yerel karayolu ulaşımı sağlayan bu firmanın 53 adetlik bir otobüs filosu bulunmaktadır. Araçlarını yaş ortalaması 7'dir. Haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Araçlarının markası ise Travego ve Neoplan Starliner'dir.

Star Ok Turizm Şubeleri

Ülkemizin genelinde bulunan şubeleri şu şekilde sayabiliriz; • Ankara • Bursa • İstanbul • Bakü Star Ok Turizm Dinlenme Tesisleri Star Ok Turizm’in şehirler arası yolculuklarında güzergahları üzerinde bulunan yolcularına en iyi hizmet veren dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

Star Ok Turizmin Araç içi Hizmetleri

Rahat Koltuk: Konforlu ve son derece geniş koltuklarıyla rahat yolculuklar yapabilirsiniz.

Koltuk Arkası TV: Koltuk arkası TV özelliği sayesinde yolculuklarınızda film izleyerek keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Yiyecek ve içecek servisi: Yolculara ücretsiz olarak yiyecek ve içecek servisi sefer fark etmeksizin yapılmaktadır.

Star Ok Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Star Ok Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Star Ok Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Star Ok Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Star Ok Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Star Ok Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: