Şanlıurfa-Mersin Otobüs Bileti Turna.com'da

Şanlıurfa Mersin Diğer Ulaşım Seçenekleri

Şanlıurfa Mersin Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
72,00 TL
En Ucuz Ay
Aralık
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
12 saat 55 dk

Şanlıurfa Mersin Otobüs Bileti (Tek Yön)

Şanlıurfa Mersin otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Can Diyarbakır Turizm
Şanlıurfa - Mersin
05 Temmuz 2021, Pazartesi 00:30
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
21 Haziran 2021, Pazartesi 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
22 Haziran 2021, Salı 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
23 Haziran 2021, Çarşamba 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
24 Haziran 2021, Perşembe 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
29 Haziran 2021, Salı 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
01 Temmuz 2021, Perşembe 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
03 Temmuz 2021, Cumartesi 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
21 Temmuz 2021, Çarşamba 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
22 Temmuz 2021, Perşembe 00:29
Has Diyarbakır Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
06 Eylül 2021, Pazartesi 01:30
Astor Seyahat
Şanlıurfa - Mersin
21 Haziran 2021, Pazartesi 00:25

Şanlıurfa Mersin otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Şanlıurfa Mersin otobüs bileti tek yön en ucuz: 72 TL.

Ortalamanın altında Şanlıurfa Mersin otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 13 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Şanlıurfa Mersin sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %8 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Şanlıurfa Mersin arasındaki en kısa otobüs seferi 5 saat 45 dakika sürmektedir.

Şanlıurfa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç, Hilvan, Harran, Halfeti, Ceylanpınar, Bozova, Birecik, Aligör (Suruç, Şanlıurfa) ve Akçakale.

Mersin şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Çamlıyayla, Bozyazı, Aydıncık (Mersin), Anamur, Erdemli, Gülnar, Zeyne (Gülnar, Mersin), Tekeli (Mut, Mersin), Mut, Mezitli, Mersin, Kızkalesi (Erdemli, Mersin), Kaledran (Anamur, Mersin), Büyükeceli (Gülnar, Mersin), Huzurkent (Akdeniz, Mersin) ve Limonlu (Erdemli, Mersin).

Şanlıurfa Mersin otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Şanlıurfa Mersin arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 5 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Şanlıurfa Mersin arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Şanlıurfa ve Mersin arasında 33 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Diyarbakır, Astor Seyahat, Mardin Dilmenler Seyahat, Best Van Turizm ve Özlem Cizre Nuh.
  • Şanlıurfa şehrinden Mersin şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.