Şanlıurfa-Ankara Otobüs Bileti Turna.com'da

Şanlıurfa Ankara Diğer Ulaşım Seçenekleri

Şanlıurfa Ankara Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
110,00 TL
En Ucuz Ay
Aralık
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
30 dk

Şanlıurfa Ankara Otobüs Bileti (Tek Yön)

Şanlıurfa Ankara otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Mardin Dilmenler Seyahat
Şanlıurfa - Ankara
06 Ekim 2021, Çarşamba 16:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
18 Eylül 2021, Cumartesi 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
19 Eylül 2021, Pazar 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
19 Eylül 2021, Pazar 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
20 Eylül 2021, Pazartesi 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
20 Eylül 2021, Pazartesi 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
21 Eylül 2021, Salı 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
21 Eylül 2021, Salı 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
22 Eylül 2021, Çarşamba 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
22 Eylül 2021, Çarşamba 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
23 Eylül 2021, Perşembe 20:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Şanlıurfa - Ankara
24 Eylül 2021, Cuma 20:30

Ankara Varışlı Otobüs Biletleri

Ankara otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Altınışık Seyahat
23 Eylül 2021, Perşembe 06:00
Gülen Turizm
23 Eylül 2021, Perşembe 00:19
Özlem Cizre Nuh
23 Eylül 2021, Perşembe 18:30
Özlem Cizre Nuh
24 Eylül 2021, Cuma 02:55
Köksallar Seyahat
23 Eylül 2021, Perşembe 08:00
Midyat Seyyidoğlu Turizm
24 Eylül 2021, Cuma 11:30
Özlem Batman Turizm
23 Eylül 2021, Perşembe 13:30
Mardin Dilmenler Seyahat
06 Ekim 2021, Çarşamba 16:30
Kırşehir Şanal
23 Eylül 2021, Perşembe 23:00
Yeni Aksaray
24 Eylül 2021, Cuma 05:00
Ses Turizm
23 Eylül 2021, Perşembe 22:30
Kırşehir Şanal
23 Eylül 2021, Perşembe 01:45

Şanlıurfa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Şanlıurfa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Has Diyarbakır Seyahat
25 Eylül 2021, Cumartesi 04:29
Mardin Dilmenler Seyahat
24 Eylül 2021, Cuma 04:30
Özlem Diyarbakır
23 Eylül 2021, Perşembe 02:15
Cesur Bingöl
23 Eylül 2021, Perşembe 22:30
Isparta Petrol
04 Ekim 2021, Pazartesi 21:00
Özlem Diyarbakır
23 Eylül 2021, Perşembe 13:25
Cesur Bingöl
23 Eylül 2021, Perşembe 02:30
Mardin Dilmenler Seyahat
23 Eylül 2021, Perşembe 16:00
Özel Diyarbakır
23 Eylül 2021, Perşembe 12:30
Mardin Dilmenler Seyahat
06 Ekim 2021, Çarşamba 16:30
Isparta Petrol
10 Ekim 2021, Pazar 19:30

Şanlıurfa Ankara otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Şanlıurfa Ankara otobüs bileti tek yön en ucuz: 110 TL.

Ortalamanın altında Şanlıurfa Ankara otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 12 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Şanlıurfa Ankara akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %4 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Şanlıurfa Ankara arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat sürmektedir.

Şanlıurfa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç, Hilvan, Harran, Halfeti, Ceylanpınar, Bozova, Birecik, Aligör (Suruç, Şanlıurfa) ve Akçakale.

Ankara şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Beypazarı, Bala, Ayaş, Çankaya, Çamlıdere, Akyurt, Ankara (Aşti), Altındağ, Haymana, Güdül, Gölbaşı (Ankara), Kahraman Kazan, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Çubuk, Gimat Kavşağı (Yenimahalle, Ankara), Evren, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle, Polatlı, Kızılcahamam, Kızılay (Çankaya, Ankara), Keçiören, Nallıhan, Mamak (Ankara), Kayaş (Mamak, Ankara), Tuzluçayır (Mamak, Ankara), Pursaklar, Söğütözü (Ankara) ve Ankara.

Şanlıurfa Ankara uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Şanlıurfa Ankara arasında seyahat edebilirsin.

Şanlıurfa Ankara otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Şanlıurfa Ankara arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 9 saat sürmektedir.
  • Şanlıurfa Ankara arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Şanlıurfa ve Ankara arasında 32 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Astor Seyahat, Özlem Batman Turizm, Özlem Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat ve Mardin Dilmenler Seyahat.
  • Şanlıurfa şehrinden Ankara şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.