Şanlıurfa Adıyaman Otobüs Bileti Turna.com'da

Şanlıurfa Adıyaman Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
200,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 30 dk

Şanlıurfa Adıyaman Otobüs Bileti (Tek Yön)

Şanlıurfa Adıyaman otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Gülaras Turizm
Şanlıurfa - Adıyaman
23 Haziran 2024, Pazar 13:40
Öz Gülaras Turizm
Şanlıurfa - Adıyaman
24 Haziran 2024, Pazartesi 13:40
Topçam Turizm
Şanlıurfa - Adıyaman
22 Haziran 2024, Cumartesi 09:30
Topçam Turizm
Şanlıurfa - Adıyaman
27 Haziran 2024, Perşembe 09:30
Topçam Turizm
Şanlıurfa - Adıyaman
28 Haziran 2024, Cuma 09:30
Topçam Turizm
Şanlıurfa - Adıyaman
29 Haziran 2024, Cumartesi 09:30
Topçam Turizm
Şanlıurfa - Adıyaman
30 Haziran 2024, Pazar 09:30
Tokat Yıldızı
Şanlıurfa - Adıyaman
01 Temmuz 2024, Pazartesi 10:30
Tokat Yıldızı
Şanlıurfa - Adıyaman
02 Temmuz 2024, Salı 10:30
Tokat Yıldızı
Şanlıurfa - Adıyaman
03 Temmuz 2024, Çarşamba 10:30
Adıyaman Ünal
Şanlıurfa - Adıyaman
04 Temmuz 2024, Perşembe 13:50
Adıyaman Ünal
Şanlıurfa - Adıyaman
05 Temmuz 2024, Cuma 13:50

Adıyaman Varışlı Otobüs Biletleri

Adıyaman otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Adıyaman Anka Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 01:00
Öz Gülaras Turizm
30 Haziran 2024, Pazar 13:15
Vangölü Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 00:30
Lider Muş Tur
21 Haziran 2024, Cuma 21:00
Öz Gülaras Turizm
23 Haziran 2024, Pazar 13:40
Beydağı Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 17:30
Beydağı Turizm
22 Haziran 2024, Cumartesi 08:30
Adıyaman Anka Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 06:00
Adıyaman Ünal
05 Ağustos 2024, Pazartesi 12:13
Adıyaman Anka Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 16:00

Şanlıurfa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Şanlıurfa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Bağtaş Turizm
22 Haziran 2024, Cumartesi 02:30
Midyat Güneydoğu Seyahat
21 Haziran 2024, Cuma 01:10
Isparta Petrol
22 Haziran 2024, Cumartesi 20:00
Cizre Nuh İtimat
28 Haziran 2024, Cuma 16:16
Star Diyarbakır
21 Haziran 2024, Cuma 00:30
Isparta Petrol
22 Haziran 2024, Cumartesi 20:00
Star Batman
02 Eylül 2024, Pazartesi 07:00
Yeni Diyarbakır
01 Temmuz 2024, Pazartesi 05:01
Cizre Nuh İtimat
23 Haziran 2024, Pazar 17:31
Cizre Nuh İtimat
19 Temmuz 2024, Cuma 21:02
Deveci Nazar Turimz
22 Haziran 2024, Cumartesi 17:30
Cizre Nuh İtimat
22 Haziran 2024, Cumartesi 22:01

Şanlıurfa Adıyaman otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Şanlıurfa Adıyaman otobüs bileti tek yön en ucuz: 200 TL.

Ortalamanın altında Şanlıurfa Adıyaman otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Şanlıurfa Adıyaman arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Şanlıurfa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç, Hilvan, Harran, Halfeti, Ceylanpınar, Bozova, Birecik, Aligör (Suruç, Şanlıurfa) ve Akçakale.

Adıyaman şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Menzil (Kahta, Adıyaman), Şambayat (Besni, Adıyaman), Sincik, Samsat, Kahta, Çelikhan, Çarşı (Adıyaman), Gölbaşı (Adıyaman), Gerger, Tut, Şire Pazarı (Adıyaman), Besni ve Adıyaman.

Şehir Merkezinden Şanlıurfa Otogarına Ulaşım

Şehir merkezinden Şanlıurfa Otogarı’na ulaşmanın birçok yolu vardır. Merkezden 3 kilometre uzaklıkta yer alan Şanlıurfa Otogarı’na belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri ve taksi ile kolayca gidebilirsin. Mesafe kısa olduğu için Şanlıurfa Otogarı’na şehir merkezinden 15 dakikalık yürüyüş ile de ulaşabilirsin.

Şanlıurfa Otogarı’nda hizmet veren birçok otobüs firması, ücretsiz otogar servisi ile yolcularına şehir merkezinden Şanlıurfa Otogarı’na ulaşım imkanı sunuyor. Bu hizmetten yararlanmak için ilgili firmanın otobüs biletini satın almak gerekiyor. Belirli duraklardan ve firmaların bilet satış noktaları önünden kalkan servisler ile 5-10 dakikada  Şanlıurfa Otogarı’na ulaşım sağlanıyor. Servis saatleri ve yeri hakkında detaylı bilgi almak için seyahat edeceğin otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsin. 

Belediye otobüsü ile Şanlıurfa Otogarı’na ulaşmak için 35MT K.Köprü Eski Yol - K.Köprü , 62 Eyüpkent - Esentepe, 74 Şanlıurfa Merkez hatlarını kullanabilirsin. 05.45-23.10 saatleri arasında hizmet veren otogar hatları ile şehir merkezinden 10 dakikada otogara ulaşabilirsin.

Şehir merkezinden ve çevre ilçelerden hareket eden ve otogar güzergahına giden minibüsler ile Şanlıurfa Otogarı’na gitmek mümkün. Şanlıurfa Otogarı’na giden minibüsler, gece geç saatlere kadar sık aralıklarla çalışıyor. 

Şehir merkezinden Şanlıurfa Otogarı’na en konforlu ulaşım alternatifi taksi yolculuğudur. Şehir merkezindeki taksi duraklarından taksi çağırarak otogara kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Adıyaman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Adıyaman Otogarı’ndan yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta bulunan şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri mevcuttur. Senin için en uygun ulaşım alternatifini seçerek Otogardan Adıyaman merkeze yaklaşık 10 dakikada, kolayca ulaşabilirsin.

Adıyaman Otogarı’nda hizmet veren otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Adıyaman şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Firmaların yalnızca biletli yolcularına mahsus bu hizmetten faydalanabilmek için Adıyaman otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında bilgi alabilirsin. 

Adıyaman Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için bir diğer ulaşım alternatifi özel halk otobüsüdür. 07.00 - 00.00 saatleri arasında çalışan otobüslerle Adıyaman Otogarı’ndan şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsin. 

Adıyaman Otogarı’ndan Adıyaman Üniversitesi’ne gitmek için şehir merkezinden kalkan ve üniversite istikametine kalkan özel halk otobüslerine ve Kolej hatlı minibüslere binebilirsin. Şehir merkezinden 3 kilometre mesafede yer alan Adıyaman Üniversitesi’ne belirli saatlerde kalkan kampüs servisleriyle de ulaşabilirsin. Detaylı ve güncel bilgi için Adıyaman Üniversitesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Otogardan Adıyaman merkeze ve çevre ilçelere gitmek için dolmuş ile ulaşım seçeceğini de tercih edebilirsin. Haftanın her günü, geç saatlere kadar hizmet veren dolmuşlar ile Adıyaman şehir merkezine, Besni, Çelikhan, Gölbaşı, Gerger, Kahta, Samsat, Sincik ve Tut ilçelerine ve beldelerine kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Adıyaman Otogarı’ndan şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde gitmek için otogarda yer alan taksi durağından haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren taksilere binebilirsin. Otogar ile şehir merkezi arası kısa mesafe olduğu için taksi ile ulaşım oldukça ekonomiktir. 

Şanlıurfa Adıyaman otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Şanlıurfa Adıyaman arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 1 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Şanlıurfa Adıyaman arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Şanlıurfa ve Adıyaman arasında 7 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Adıyaman Ünal, Öz Gülaras Turizm, Topçam Turizm, Tokat Yıldızı ve Öz Has Bingöl.
  • Şanlıurfa şehrinden Adıyaman şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: