Samsun Kütahya Otobüs Bileti Turna.com'da

Samsun Kütahya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
11 saat 20 dk

Samsun Kütahya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Samsun Kütahya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

23 Haziran 2024, Pazar 08:35
23 Haziran 2024, Pazar 08:35
23 Haziran 2024, Pazar 08:35

Kütahya Varışlı Otobüs Biletleri

Kütahya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

As Adana Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 10:00
Isparta Petrol
29 Haziran 2024, Cumartesi 05:30
Tokat Seyahat
01 Temmuz 2024, Pazartesi 18:45
Sakarya VİB
29 Haziran 2024, Cumartesi 11:15
As Adana Seyahat
29 Haziran 2024, Cumartesi 08:30
Kütahyalılar Turizm
30 Haziran 2024, Pazar 10:00
Villa Seyahat
30 Haziran 2024, Pazar 13:29
Metro Turizm
06 Temmuz 2024, Cumartesi 09:00
Buzlu Turizm
29 Haziran 2024, Cumartesi 00:30
Buzlu Turizm
29 Haziran 2024, Cumartesi 02:15
NOKTA
29 Haziran 2024, Cumartesi 07:01

Samsun Kalkışlı Otobüs Biletleri

Samsun şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Dilek Seyahat
01 Ağustos 2024, Perşembe 18:20
Has Turizm A.Ş.
29 Haziran 2024, Cumartesi 04:00
Metro Turizm
30 Haziran 2024, Pazar 17:30
As Adana Seyahat
30 Haziran 2024, Pazar 09:00
Metro Turizm
29 Haziran 2024, Cumartesi 06:30
As Adana Seyahat
01 Temmuz 2024, Pazartesi 06:51
As Adana Seyahat
04 Temmuz 2024, Perşembe 06:51
Aybastı İtimat Turizm
01 Temmuz 2024, Pazartesi 18:30
Aybastı Özay Turizm
29 Haziran 2024, Cumartesi 13:15
As Adana Seyahat
07 Temmuz 2024, Pazar 06:00
Ali Osman Ulusoy
03 Temmuz 2024, Çarşamba 09:00
Özlem Cizre Nuh
30 Haziran 2024, Pazar 13:30

Samsun Kütahya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Samsun Kütahya otobüs bileti tek yön en ucuz: 1.000 TL.

Ortalamanın altında Samsun Kütahya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Samsun Kütahya arasındaki en kısa otobüs seferi 11 saat 20 dakika sürmektedir.

Samsun şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Salıpazarı, Muşta (Samsun), Meydan (Samsun), Ladik (Samsun), Kavak, Havza, Engiz (19 Mayıs, Samsun), Çatalçam (Atakum, Samsun), Çarşamba, Samsun, Ayvacık (Samsun), Atakent (Atakum, Samsun), Asarcık, Alaçam, 19 Mayıs, Atakum, Taflan (Atakum, Samsun), Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü, Belediye Evleri (Canik, Samsun), Cumhuriyet Meydanı (İlkadım, Samsun), Toptepe (Canik, Samsun) ve Ömürevleri (Atakum, Samsun).

Kütahya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yunuslar (Gediz, Kütahya), Yenikent (Gediz, Kütahya), Yarış (Emet, Kütahya), Tunçbilek (Tavşanlı, Kütahya), Tavşanlı, Şaphane, Simav, Örencik (Emet, Kütahya), Pazarlar, Kütahya, Köprücek (Emet, Kütahya), Karamanca (Şaphane, Kütahya), Hisarcık, Hacıkebir (Çavdarhisar, Kütahya), Günlüce (Emet, Kütahya), Gediz, Emet, Dumlupınar, Domaniç, Dağardı (Simav, Kütahya), Balıköy (Tavşanlı, Kütahya), Aydıncık (Emet, Kütahya), Aslanapa, Altıntaş, Akpınar (Çavdarhisar, Kütahya), Abide (Gediz, Kütahya), Çavdarhisar, Yoncalı (Kütahya), Erbaylar Otel (Kütahya), Hilton Garden Inn (Kütahya), Dörtyol Cami (Kütahya), Dumlupınar Kız Öğrenci Yurdu (Kütahya), DSİ Kavşağı (Kütahya), Kütahya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi (Kütahya), Efendiköprüsü (Çavdarhisar, Kütahya), Derbent Köprüsü (Gediz, Kütahya), Yeniköy (Tavşanlı, Kütahya) ve Dumlupınar Üniversitesi Merkez Kampüsü (Kütahya).

Samsun Kütahya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Samsun Kütahya arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Samsun Otogarına Ulaşım

Samsun Şehir merkezinden 5 kilometre mesafede yer alan Samsun Otogarı’na ulaşım için belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, minibüs ve taksi seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerden herhangi biriyle 5-10 dakika içinde Samsun Otogarı’na ulaşmak mümkün.

Samsun Otogar’da faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının, şehir merkezinden otogar ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Samsun şehir merkezindeki bilet satış noktalarından ve belirli duraklardan kalkan servisler, ilgili firmanın yolcularına mahsustur. Otobüs bileti satın aldıktan sonra firma ile iletişime geçerek şehir merkezinden Samsun Otogarı’na servis saatlerini ve güzergahlarını öğrenebilirsin. 
 
Şehir merkezinden kalkan veya şehir merkezi duraklarından geçen belediye otobüsleriyle Samsun Otogarı’na direkt olarak ulaşım sağlanabilir. R6B, E4 Ekspres, E5 Ekspres, T3, T4, 24 ve 25 hatlı otobüslerle otogara 10 dakikada ulaşmak mümkün. Belediye otobüsüne binmeden önce Samkart satış noktasından ulaşım kartı satın almalısın. 

Samsun şehir merkezinden ve ilçelerinden kalkan ve otogar istikametine giden minibüs hatları ile Samsun Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin.

Şehir merkezinden Samsun Otogarı’na gitmek için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği de taksi yolculuğudur. Toplu taşımaya göre daha hızlı ve konforlu olduğu gibi Samsun şehir merkezinden otogara mesafe uzun olmadığı için ekonomiktir. Taksi çağırmak için; şehir merkezindeki taksi duraklarının telefon numaralarına ve adreslerine web’den ulaşabilirsin. 

Kütahya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kütahya Otogarı’ndan 4 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine gitmek için otobüs firmalarının ücretsiz servisleri, belediye otobüsü, minibüs, taksi seçeneklerinden dilediğini seçerek merkeze 7/24 ulaşım sağlamak mümkün. 

Kütahya Otogarı’nda hizmet veren birçok otobüs firması, yolcularına otogardan şehir merkezine ücretsiz ulaşım imkanı sağlıyor. Otogardan yarım saatte bir kalkan ve sadece firmaların biletli yolcularına mahsus olan bu hizmetten faydalanmak için Kütahya otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında bilgi alabilirsin. 

Kütahya Otogarı önündeki duraklardan kalkan belediye otobüsleriyle Kütahya Merkez’deki birçok noktaya rahatlıkla ulaşabilirsin. 7A Otogar - Merkez Kampüs, 9 Otogar - Okmeydanı, 20 Otogar - Demirciören, 26 ve 27 Otogar - Zafertepe hatlarına binerek Kütahya Merkez’de gitmek istediğin noktaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Sefer saatleri ve güzergahları hakkında detaylı bilgi almak için Kütahya Belediyesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Otogardan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Merkez Kampüsü’ne gitmek için otogardan kalkan 7A hatlı belediye otobüsüne veya Merkez Kampüs minibüslerine binebilirsin. 

Kütahya Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise minibüstür. Minibüsler ile Kütahya Merkez’deki birçok noktaya, Gediz, Dumlupınar, Emet, Hisarcık, Domaniç gibi birçok ilçesine minibüs ile oldukça hesaplı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Otogar önünden kalkan ve şehir merkezi istikametine giden minibüslere binerek şehir merkezine yaklaşık 10 dakikada varabilirsin. 

Otogarda 7/24 hizmet veren taksi durağından taksiye binerek şehir merkezinde gitmek istediğin noktaya konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Otogar ile Kütahya Merkez arası mesafe çok uzun olmadığı için taksi ile yolculuk, makul fiyatlarda olacaktır. 

Samsun Kütahya otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Samsun Kütahya arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 11 saat 20 dakika sürmektedir.
 • Samsun Kütahya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Samsun ve Kütahya arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, NOKTA ve Metro Turizm.
 • Samsun şehrinden Kütahya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: