Samsun Ankara Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 150 TL - turna.com

Samsun Ankara Otobüs Bileti Turna.com'da

Samsun Ankara Diğer Ulaşım Seçenekleri

Samsun Ankara Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
150,00 TL
En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması

Samsun Ankara Otobüs Bileti (Tek Yön)

Samsun Ankara otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Giresun Seyahat
Samsun - Ankara
02 Kasım 2022, Çarşamba 00:30
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
05 Ekim 2022, Çarşamba 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
05 Ekim 2022, Çarşamba 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
06 Ekim 2022, Perşembe 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
06 Ekim 2022, Perşembe 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
07 Ekim 2022, Cuma 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
07 Ekim 2022, Cuma 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
08 Ekim 2022, Cumartesi 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
08 Ekim 2022, Cumartesi 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
09 Ekim 2022, Pazar 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
10 Ekim 2022, Pazartesi 00:45
Lüks Gümüşhane
Samsun - Ankara
11 Ekim 2022, Salı 00:45

Ankara Varışlı Otobüs Biletleri

Ankara otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Cizre Nuh
11 Kasım 2022, Cuma 19:30
Varan Turizm
05 Ekim 2022, Çarşamba 04:00
Doğu Kars
04 Ekim 2022, Salı 10:55
Tokat Yıldızı
05 Ekim 2022, Çarşamba 02:30
Öz Sivas Seyahat
10 Ekim 2022, Pazartesi 18:30
Beydağı Turizm
05 Ekim 2022, Çarşamba 12:45
Öz Elbistan
04 Ekim 2022, Salı 12:30
Özlem Batman Turizm
06 Ekim 2022, Perşembe 04:30
Giresun Seyahat
02 Kasım 2022, Çarşamba 00:30
Kanberoğlu
04 Ekim 2022, Salı 12:00
Öz Nuhoğlu Turizm
06 Ekim 2022, Perşembe 12:00
Beydağı Turizm
04 Ekim 2022, Salı 11:00

Samsun Kalkışlı Otobüs Biletleri

Samsun şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Öz Gülaras Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 04:40
Bafra Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 20:30
Özlem Cizre Nuh
05 Aralık 2022, Pazartesi 13:30
Bafra Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 20:30
Lüks Artvin Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 21:00
Bafra Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 20:30
Türkay Turizm
20 Kasım 2022, Pazar 17:00
Öz Diyarbakır
05 Ekim 2022, Çarşamba 08:16
Sinop Birlik Turizm
04 Ekim 2022, Salı 23:50
Van Kalesi Turizm
04 Ekim 2022, Salı 14:00
Metro Turizm
05 Ekim 2022, Çarşamba 21:55
Giresun Seyahat
02 Kasım 2022, Çarşamba 00:30

Samsun Ankara otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Samsun Ankara otobüs bileti tek yön en ucuz: 150 TL.

Ortalamanın altında Samsun Ankara otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 27 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Samsun Ankara akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %1 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Samsun Ankara arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat 30 dakika sürmektedir.

Samsun şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Salıpazarı, Muşta (Samsun), Meydan (Samsun), Ladik (Samsun), Kavak, Havza, Engiz (19 Mayıs, Samsun), Çatalçam (Atakum, Samsun), Çarşamba, Samsun, Ayvacık (Samsun), Atakent (Atakum, Samsun), Asarcık, Alaçam, 19 Mayıs, Atakum, Taflan (Atakum, Samsun), Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü, Belediye Evleri (Canik, Samsun), Cumhuriyet Meydanı (İlkadım, Samsun), Toptepe (Canik, Samsun) ve Ömürevleri (Atakum, Samsun).

Ankara şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Beypazarı, Bala, Ayaş, Çankaya, Çamlıdere, Akyurt, Ankara (Aşti), Altındağ, Haymana, Güdül, Gölbaşı (Ankara), Kahraman Kazan, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Çubuk, Gimat Kavşağı (Yenimahalle, Ankara), Evren, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle, Polatlı, Kızılcahamam, Kızılay (Çankaya, Ankara), Keçiören, Nallıhan, Mamak (Ankara), Kayaş (Mamak, Ankara), Tuzluçayır (Mamak, Ankara), Pursaklar, Söğütözü (Ankara) ve Ankara.

Samsun Ankara uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Samsun Ankara arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Samsun Otogarına Ulaşım

Samsun Şehir merkezinden 5 kilometre mesafede yer alan Samsun Otogarı’na ulaşım için belediye otobüsü, otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, minibüs ve taksi seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerden herhangi biriyle 5-10 dakika içinde Samsun Otogarı’na ulaşmak mümkün.

Samsun Otogar’da faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının, şehir merkezinden otogar ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Samsun şehir merkezindeki bilet satış noktalarından ve belirli duraklardan kalkan servisler, ilgili firmanın yolcularına mahsustur. Otobüs bileti satın aldıktan sonra firma ile iletişime geçerek şehir merkezinden Samsun Otogarı’na servis saatlerini ve güzergahlarını öğrenebilirsin. 
 
Şehir merkezinden kalkan veya şehir merkezi duraklarından geçen belediye otobüsleriyle Samsun Otogarı’na direkt olarak ulaşım sağlanabilir. R6B, E4 Ekspres, E5 Ekspres, T3, T4, 24 ve 25 hatlı otobüslerle otogara 10 dakikada ulaşmak mümkün. Belediye otobüsüne binmeden önce Samkart satış noktasından ulaşım kartı satın almalısın. 

Samsun şehir merkezinden ve ilçelerinden kalkan ve otogar istikametine giden minibüs hatları ile Samsun Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin.

Şehir merkezinden Samsun Otogarı’na gitmek için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği de taksi yolculuğudur. Toplu taşımaya göre daha hızlı ve konforlu olduğu gibi Samsun şehir merkezinden otogara mesafe uzun olmadığı için ekonomiktir. Taksi çağırmak için; şehir merkezindeki taksi duraklarının telefon numaralarına ve adreslerine web’den ulaşabilirsin. 

Ankara AŞTİ Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki Beştepeler Mahallesi’nde yer alan AŞTİ’den şehir merkezine ve Ankara’nın pek çok ilçesine kolayca ulaşım sağlanabilmesi için yaygın ulaşım ağı oluşturulmuştur. AŞTİ’den şehir merkezine Ankaray, metro, EGO belediye otobüsü, otobüs firmalarının şehir içi servisleri, AŞTİ servisleri, dolmuş hatları, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle kolayca ulaşılabilir. 

Yolculuk yaptığın otobüs firmasının ücretsiz şehir içi servisleri ile Kızılay, Sıhhiye, Keçiören, Etlik, Yenimahalle - Demetevler, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu gibi merkezi noktalara ücretsiz ulaşım sağlayabilirsin. Detaylı bilgi için ilgili otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsin. 

AŞTİ Otogarı’nın 5 güzergahta ücretsiz yolcu servisleri de bulunuyor. Kızılay - Sıhhiye - Ulus, Dışkapı - Etlik - Keçiören, Yenimahalle - Demetevler - Batıkent, Ümitköy - Çayyolu, Etimesgut - Sincan - Fatih - Eryaman güzergahlarına AŞTİ servisleriyle ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. 

AŞTİ’de durağı bulunan Ankaray’a binerek şehir merkezi olarak bilinen Kızılay durağında inebilirsin.  Kızılay’dan Ulus’a gitmek için metroya aktarma yaparak M1 metrosuna bilebilirsin. Batıkent - Sincan güzergahı için M3 metrosuna Tren Garı’na ve Adliye’ye gitmek için aynı yerden M4 metrosuna binebilirsin. 

AŞTİ’den Ankara şehir merkezine ve civarındaki ilçelere gitmek için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği ise EGO belediye otobüsleridir. AŞTİ’den şehir merkezine gitmek için 104, 157-3, 158, 442-3, 419-5, 479 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Belediyeye ait toplu taşıma araçlarında AnkaraKart ile ödeme yapılmaktadır. Satış noktalarından AnkaraKart satın alabilirsin. 

AŞTİ’den Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmek için BelkoAir’in özel havalimanı servisini veya EGO’nun 442-3 numaralı Otogar - Havalimanı belediye otobüsünü tercih edebilirsin. AŞTİ’den 34 kilometre uzaklıktaki Esenboğa Havalimanı’na toplu taşıma ile ulaşım süresi, yaklaşık 1 saat 15 dakikadır. 

AŞTİ’den şehir merkezine, Ulus - AŞTİ, Rüzgarlı - Eskişehir Yolu, AŞTİ - Islahevi, AŞTİ - Emek güzergahlarında hizmet veren dolmuşlar ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan taksi ve araç kiralama seçenekleriyle AŞTİ’den şehir merkezine ve Ankara’nın ilçelerine kolayca ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin.

Samsun Ankara otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Samsun Ankara arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 4 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Samsun Ankara arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Samsun ve Ankara arasında 18 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Varan Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat ve Özgül Bafra.
  • Samsun şehrinden Ankara şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: