Sakarya (Adapazarı) Zonguldak Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 270 TL - turna.com

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak Otobüs Bileti Turna.com'da

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
270,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 35 dk

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak Otobüs Bileti (Tek Yön)

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
28 Eylül 2023, Perşembe 13:15
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
29 Eylül 2023, Cuma 13:15
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
30 Eylül 2023, Cumartesi 13:15
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
05 Ekim 2023, Perşembe 13:15
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
06 Ekim 2023, Cuma 13:15
Kale Seyahat
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
28 Eylül 2023, Perşembe 01:30
Kale Seyahat
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
29 Eylül 2023, Cuma 01:30
Kale Seyahat
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
30 Eylül 2023, Cumartesi 01:30
Kale Seyahat
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
05 Ekim 2023, Perşembe 01:30
Kale Seyahat
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
06 Ekim 2023, Cuma 01:30
Pamukkale Turizm
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
28 Eylül 2023, Perşembe 02:00
Efetur
Sakarya (adapazarı) - Zonguldak
28 Eylül 2023, Perşembe 06:05

Zonguldak Varışlı Otobüs Biletleri

Zonguldak otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kale Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 04:15
Metro Turizm
30 Eylül 2023, Cumartesi 18:00
Kale Seyahat
30 Eylül 2023, Cumartesi 18:00
As Turizm
29 Eylül 2023, Cuma 01:30
As Turizm
01 Ekim 2023, Pazar 01:00
Kale Seyahat
28 Eylül 2023, Perşembe 02:30
Kanberoğlu
30 Eylül 2023, Cumartesi 00:29
Metro Turizm
28 Eylül 2023, Perşembe 13:15
Kale Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 09:00
Kale Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 01:00

Sakarya (Adapazarı) Kalkışlı Otobüs Biletleri

Sakarya (Adapazarı) şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Ağrı Seç Turizm
28 Eylül 2023, Perşembe 15:59
Lüks Yalova Seyahat
02 Ekim 2023, Pazartesi 19:35
Isparta Petrol
29 Eylül 2023, Cuma 04:00
Özlem Seyahat
02 Ekim 2023, Pazartesi 00:30
Metro Turizm
Lüks Erova Turizm
30 Eylül 2023, Cumartesi 05:30
Vadi Şirinkent Seyahat
29 Eylül 2023, Cuma 16:55
Sakarya VİB
08 Kasım 2023, Çarşamba 23:00
Yeni Aksaray
28 Eylül 2023, Perşembe 20:15
Yeni Aksaray
29 Eylül 2023, Cuma 00:15

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %1 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Sakarya (Adapazarı) şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Taraklı, Söğütlü (Sakarya), Sapanca, Sakarya (Adapazarı), Pamukova, Mekece (Pamukova, Sakarya), Kuzuluk (Karasu, Sakarya), Kocaali, Kaynarca (Sakarya), Karasu, Karapürçek, Hendek, Hayrettin (Pamukova, Sakarya), Geyve, Ferizli, Alifuatpaşa (Geyve, Sakarya), Akyazı, Taytem Dinlenme Tesisleri (Hendek, Sakarya), Dokurcun (Akyazı, Sakarya), Ptt Adapazarı Dağıtım ve Toplama Merkezi (Adapazarı, Sakarya), Türkormanköy (Akyazı, Sakarya), Adapazarı Dörtyol (Sakarya) ve Adapazarı Otogarı.

Zonguldak şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Saltukova (Çaycuma, Zonguldak), Filyos (Çaycuma, Zonguldak), Zonguldak, Kozlu, Gökçebey, Ereğli (Zonguldak), Devrek, Çaydeğirmeni (Zonguldak), Çaycuma, Alaplı, Bakacakkadı (Gökçebey, Zonguldak), Perşembe (Çaycuma, Zonguldak), Beycuma (Zonguldak), Çukur (Gökçebey, Zonguldak), Karapınar (Çaycuma, Zonguldak), Kızılay Kan Merkezi (Zonguldak) ve Karamanlar (Zonguldak).

Şehir Merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na Ulaşım

Sakarya Adapazarı şehir merkezinden otogara ulaşım alternatifleri: Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi yolculuğudur. Şehir merkezinden kısa bir mesafede yer alan Sakarya Adapazarı Otogarı’na ulaşım oldukça kolay ve ekonomiktir. 

Sakarya Otogarı’ndan seferler düzenleyen otobüs firmalarının, şehir merkezinden ücretsiz otogar servisi vardır. Firmaların, Adapazarı merkezde yer alan bilet satış ofisi önünden ve belirli duraklardan kalkan servislerle otogara kısa sürede ulaşım sağlanıyor. Servis kalkış saatleri, genelde otobüslerin sefer saatlerine göre ayarlanıyor. Otobüs biletini satın aldığını firma ile iletişime geçerek otogar servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Sakarya’nın ilçelerinden ve şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na belediye otobüsü ile ulaşabilirsin. Şehir merkezinden otogar istikametine giden belediye otobüsü hatlarını şöyle sıralayabiliriz: 1 Sakarya Park - Küpçüler - Kuzey Terminali, 3 Demokrasi Meydanı - Yeşiltepe - Yeni Terminal, 7 Demokrasi Meydanı - Yıldıztepe - Yeni Terminal, 28 Kuzey Terminali - Yeni Terminal, 29 Kampüs - Yeni Terminal. Belediye otobüsünde ödeme yapmak için şehir merkezindeki kart satış ve kart işlem noktalarından Kart 54 satın alabilirsin. 

Sakarya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nden otogara gitmek için 29 numaralı belediye otobüsüne veya kampüs önünden geçen ve otogar istikametine giden minibüslere binebilirsin. 

Sakarya’nın birçok ilçesinden şehir merkezine ve otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayan minibüsler ile Sakarya Otogarı’na hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Belediye otobüsüne göre daha sık aralıklarla çalışan minibüsler, Sakarya Park, Çark Caddesi, Sakarya Üniversitesi gibi merkezi noktalardan geçerek otogara gidiyor. 

Şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na daha rahat ve kısa sürede gitmek için taksi yolculuğu da tercih edilebilir. Şehir merkezi ve otogar arasında çok mesafe olmadığı için taksi ücreti çok yüksek olmayacaktır. 

Zonguldak Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Karadeniz’in batısında yer alan ve Düzce, Bolu, Karabük ve Bartın illerine komşu olan Zonguldak, bölgenin en yoğun otobüs terminallerinden birine sahiptir. Türkiye genelindeki birçok otobüs firmasının Zonguldak’a karşılıklı otobüs seferleri mevcuttur. Şehir merkezine sadece 1 kilometre mesafede yer alan Zonguldak Otogarı’ndan merkeze yürüyerek ulaşım sağlanabildiği gibi il merkezinde birçok noktaya ve Zonguldak ilçelerine otobüs firmalarının yolcu servisleri, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleriyle kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 

Zonguldak Otogarı’ndan seferler düzenleyen otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Zonguldak şehir merkezindeki belirli noktalarına ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmaktadır. Otobüslerin varış saatine göre belirlenen saatlerde kalkan servislerle şehir merkezine ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Servis hizmeti hakkında bilgi almak istiyorsan Zonguldak otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

Zonguldak Otogarı’ndan kalkan belediye ve özel halk otobüsleriyle şehir merkezinde yer alan Gazipaşa Caddesi, Liman Caddesi, Belediye Bulvarı, Bülent Ecevit Caddesi gibi merkezi birçok noktaya kısa sürede ve hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. Belediye ve özel halk otobüslerine binmek için Elmas Kart satın alabilirsin veya otobüs içerisinde ödeme yapabilirsin.

Zonguldak Otogarı’ndan şehir merkezine ve Karadeniz Ereğli, Alaplı, Devrek, Kozlu gibi birçok ilçesine minibüslerle kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Zonguldak içerisinde hizmet veren minibüsler, haftanın her günü, geç saatlere kadar sık aralıklarla çalışmaktadır. 

Otogardan Zonguldak şehir merkezine konforlu ve kısa sürede ulaşım için taksi yolculuğunu da tercih edebilirsin. Otogardaki taksi durağından tek başına veya diğer yolcularla paylaşımlı olarak taksi tutarak dilediğin noktaya zahmetsizce gidebilirsin. 

Zonguldak Otogarı’ndan Bülent Ecevit Üniversitesi’ne ulaşım için; otogardan kalkan ve merkez kampüse ve Tıp Fakültesi kampüsüne giden minibüslere ve özel halk otobüslerine binebilirsin. Otogardan Kilimli Kampüsü’ne bazı otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi mevcuttur. Diğer kampüslere merkezden kalkan belediye otobüsü, özel halk otobüsü ve minibüslerle ulaşabilirsin.

Sakarya (Adapazarı) Zonguldak otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Sakarya (Adapazarı) Zonguldak arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 1 saat 35 dakika sürmektedir.
 • Sakarya (Adapazarı) Zonguldak arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Sakarya (Adapazarı) ve Zonguldak arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Efetur, As Turizm, Pamukkale Turizm, Kale Seyahat ve Metro Turizm.
 • Sakarya (Adapazarı) şehrinden Zonguldak şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: