Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 550 TL - turna.com

Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş Otobüs Bileti Turna.com'da

Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
550,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
18 saat 30 dk

Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş Otobüs Bileti (Tek Yön)

Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Gülaras Turizm
Sakarya (adapazarı) - Kahramanmaraş
05 Ekim 2022, Çarşamba 14:50

Kahramanmaraş Varışlı Otobüs Biletleri

Kahramanmaraş otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Adana Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 22:30
Lüks Hatay Birlik Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 07:50
Lider Anadolu
31 Ekim 2022, Pazartesi 00:30
Lüks Afşınlılar Seyahat
18 Ekim 2022, Salı 17:00
Özlem Adana Turizm
04 Ekim 2022, Salı 21:00
Mardin Seyahat
07 Ekim 2022, Cuma 15:00
Öz Diyarbakır
03 Ekim 2022, Pazartesi 03:30
Isparta Petrol
03 Ekim 2022, Pazartesi 15:30
Adıyaman Ünal
03 Ekim 2022, Pazartesi 11:01
Adıyaman Anka Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 11:30
Mardin Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 09:45

Sakarya (Adapazarı) Kalkışlı Otobüs Biletleri

Sakarya (Adapazarı) şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Turgut Reis
03 Ekim 2022, Pazartesi 13:45
Diyarbakır Barış Turizm
05 Ekim 2022, Çarşamba 18:00
Isparta Petrol
06 Ekim 2022, Perşembe 00:15
Kaptanoğlu Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 04:30
Kale Seyahat
12 Ekim 2022, Çarşamba 22:45
Alanyalılar Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:30
Bingöl Yüzenada Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 15:00
Mardin Seyahat
13 Ekim 2022, Perşembe 10:30
Golden Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 17:15
Düzce Güven Seyahat
17 Ekim 2022, Pazartesi 21:30
Mis Amasya Tur
03 Ekim 2022, Pazartesi 03:30
Yeni Sivas Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:30

Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş otobüs bileti tek yön en ucuz: 550 TL.

Ortalamanın altında Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş arasındaki en kısa otobüs seferi 13 saat 30 dakika sürmektedir.

Sakarya (Adapazarı) şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Taraklı, Söğütlü (Sakarya), Sapanca, Sakarya (Adapazarı), Pamukova, Mekece (Pamukova, Sakarya), Kuzuluk (Karasu, Sakarya), Kocaali, Kaynarca (Sakarya), Karasu, Karapürçek, Hendek, Hayrettin (Pamukova, Sakarya), Geyve, Ferizli, Alifuatpaşa (Geyve, Sakarya), Akyazı, Taytem Dinlenme Tesisleri (Hendek, Sakarya), Dokurcun (Akyazı, Sakarya), Ptt Adapazarı Dağıtım ve Toplama Merkezi (Adapazarı, Sakarya), Türkormanköy (Akyazı, Sakarya) ve Adapazarı Dörtyol (Sakarya).

Kahramanmaraş şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yeşilkent (Kahramanmaraş), Türkoğlu, Pazarcık, Nurhak, Narlı (Pazarcık, Kahramanmaraş), Kahramanmaraş, Göksun, Erçene (Afşin, Kahramanmaraş), Ekinözü, Çağlayancerit, Beyoğlu (Türkoğlu, Kahramanmaraş), Andırın ve Afşin.

Şehir Merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na Ulaşım

Sakarya Adapazarı şehir merkezinden otogara ulaşım alternatifleri: Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi yolculuğudur. Şehir merkezinden kısa bir mesafede yer alan Sakarya Adapazarı Otogarı’na ulaşım oldukça kolay ve ekonomiktir. 

Sakarya Otogarı’ndan seferler düzenleyen otobüs firmalarının, şehir merkezinden ücretsiz otogar servisi vardır. Firmaların, Adapazarı merkezde yer alan bilet satış ofisi önünden ve belirli duraklardan kalkan servislerle otogara kısa sürede ulaşım sağlanıyor. Servis kalkış saatleri, genelde otobüslerin sefer saatlerine göre ayarlanıyor. Otobüs biletini satın aldığını firma ile iletişime geçerek otogar servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Sakarya’nın ilçelerinden ve şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na belediye otobüsü ile ulaşabilirsin. Şehir merkezinden otogar istikametine giden belediye otobüsü hatlarını şöyle sıralayabiliriz: 1 Sakarya Park - Küpçüler - Kuzey Terminali, 3 Demokrasi Meydanı - Yeşiltepe - Yeni Terminal, 7 Demokrasi Meydanı - Yıldıztepe - Yeni Terminal, 28 Kuzey Terminali - Yeni Terminal, 29 Kampüs - Yeni Terminal. Belediye otobüsünde ödeme yapmak için şehir merkezindeki kart satış ve kart işlem noktalarından Kart 54 satın alabilirsin. 

Sakarya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nden otogara gitmek için 29 numaralı belediye otobüsüne veya kampüs önünden geçen ve otogar istikametine giden minibüslere binebilirsin. 

Sakarya’nın birçok ilçesinden şehir merkezine ve otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayan minibüsler ile Sakarya Otogarı’na hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Belediye otobüsüne göre daha sık aralıklarla çalışan minibüsler, Sakarya Park, Çark Caddesi, Sakarya Üniversitesi gibi merkezi noktalardan geçerek otogara gidiyor. 

Şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na daha rahat ve kısa sürede gitmek için taksi yolculuğu da tercih edilebilir. Şehir merkezi ve otogar arasında çok mesafe olmadığı için taksi ücreti çok yüksek olmayacaktır. 

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Kahramanmaraş Otogarı’ndan 3 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine günün her saatinde kolayca gitmek için birçok seçenek bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs, ve taksi alternatifleriyle 5-10 dakikada kolayca şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor. 

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisi hizmeti vardır. Yolcu servisi hizmeti, firmaların biletli yolcularına mahsustur. Kahramanmaraş’a seyahat edeceğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis imkanlarının olup olmadığını ve servis saati gibi detayları öğrenebilirsin.

Otogardan Kahramanmaraş şehir merkezine belediye otobüslerini kullanarak kısa sürede ulaşabilirsin. Otogardan her gün 22.30’a kadar, sık aralıklarla kalkan B-30B, B-30C, B-36A ve B-36B, B-37 hatlı otobüsler ile şehir merkezindeki duraklara rahatlıkla ulaşabilirsin. Belediye otobüslerinde ödeme, Kahraman Kart ile yapılıyor. Otogar önündeki otobüs durağının yanında yer alan kart satış ve dolum merkezinden Kahraman Kart satın alabilir, kartına dolum yapabilirsin. 

Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ve çevre ilçelere bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Minibüs ile Kahramanmaraş merkeze ve Elbistan, Afşin, Pazarcık, Andırın, Türkoğlu ve birçok ilçeye ulaşım sağlanıyor. Belediye otobüsüne göre daha sık aralıklarla çalışan minibüsleri kullanarak şehir merkezine ve civar ilçelere kolayca gidebilirsin.

Haftanın her günü, 24 saat boyunca çalışan taksiler ile Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Merkeze mesafe çok uzak olmadığı için taksi ücreti uygun olacaktır. 

Otogardan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne gitmek için otogar önünden saatte 1 kalkan 32B belediye otobüsü ile direkt olarak Avşar Kampüsü’ne ulaşabilirsin. Türkoğlu, Andırın, Göksun, Pazarcık yerleşkelerine ulaşım için; otogardan Kahramanmaraş şehir merkezine gidip merkezdeki duraklardan otobüs veya minibüse aktarma yapabilisin.

Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 13 saat 30 dakika sürmektedir.
 • Sakarya (Adapazarı) Kahramanmaraş arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Sakarya (Adapazarı) ve Kahramanmaraş arasında 13 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Kahta Petrol, Ede Turizm, Adıyaman Ünal, Adıyaman Anka Turizm ve Lüks Kahramanmaraş Turizm.
 • Sakarya (Adapazarı) şehrinden Kahramanmaraş şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: