Özlem Seyahat Otobüs Bileti Turna.com'da

Hakkında

ÖZLEM SEYAHAT

Özlem Seyahat Hakkında

Kastamonu Özlem Seyahat ve Çankırı Özlem Seyahat firmaları birleşerek Özlem Seyahat olarak hizmet vermektedir. Firma, karşılıklı olarak Kastamonu – İstanbul, Kastamonu – Ankara, Çankırı – İstanbul ve Çankırı – Ankara seferleri düzenlemektedir.

Özlem Seyahat’in vizyonu; kaliteli, konforlu, güvenli, eksiksiz, yenilikçi, zamanında hizmet sunarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu müşteri memnuniyetini tüm kazançlarının üzerinde tutan ilkeli ve öncü bir firma olmaktır. Firmanın misyonu ise; kaliteli bir hizmet sunarak ve müşterilerinin haklarına saygı duymak ve zamanlarının kıymetli olduğunu göz ardı etmeyerek koşulsuz memnuniyet için çabalamak, çalışanlarına değer verip morallerini yüksek tutmak, topluma ve doğaya karşı bilinçli olmak, sürekli yatırım yaparak bilgi çağının tüm olanaklarından yararlanmak ve firmayı hem genç hem dinamik tutmak olarak belirtilmiştir.

Özlem Seyahat Otobüs Filosu

Özlem Seyahat filosunda 12 adet otobüs bulunmaktadır. Bu otobüslerin 12 tanesi firmanın kendi öz malıdır. Otobüsler 2+2 ve 2+1 konforlu koltukları olan modellerden oluşmaktadır. Araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

Özlem Seyahat Şubeleri

Özlem Seyahat’in hizmet verdiği şubelerin bulunduğu lokasyonlar şu şekildedir: • Kastamonu • Çankırı • İstanbul • Ankara • İzmit (Kocaeli) • Sakarya (Adapazarı)

Özlem Seyahat Araç İçi Hizmetler

Özlem Seyahat araçları konforlu koltuklarla dizayn edilmiştir. Seyahat esnasında yolculara çeşitli ikramlıklar sunulmaktadır.

Özlem Seyahat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Özlem Seyahat otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Özlem Seyahat dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Özlem Seyahat bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Özlem Seyahat otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Özlem Seyahat otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.