Öz Sema Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

ÖZ SEMA TURİZM

Öz Sema Turizm Hakkında

2000 yılında Giresun’da kurulan Öz Sema Turizm, Giresun’dan, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Samsun, Ordu, Düzce gibi illere ve ilçelere seferler düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Yolcu taşımacılığında 20 yıllık deneyimi, profesyonel çalışan kadrosu ile hizmet veren Öz Sema Turizm, teknolojik yeniliklere ve gelişmelere ayak uydurarak hizmet kalitesini sürekli yükseltmektedir.

Öz Sema Turizm Araç Filosu

Öz Sema Turizm araç filosunda, güvenli ve rahat bir yolculuk için teknolojik donanıma ve konfora sahip, bakımları düzenli olarak yapılan Mercedes marka otobüsler bulunmaktadır.

Öz Sema Turizm Şubeleri

Öz Sema Turizm’in Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Düzce, Sakarya, Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, Tekirdağ’da şubeleri bulunmaktadır.

Öz Sema Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Sema Turizm, seferleri süresince güzergah üzerindeki kaliteli dinlenmeli tesislerinde molalar vermektedir.

Öz Sema Turizm Araç İçi Hizmetleri

Rahat Koltuk: Öz Sema Turizm’in otobüslerinde geniş koltuklu 2+1 oturma düzeni bulunmaktadır.

Koltuk Ekranı: Koltuk arkalarında bulunan geniş ekranlardan uydu yayınlarını ve listede bulunan filmleri izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz.

İnternet: Seyahat boyunca otobüste bulunan sınırsız mobil internetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

USB Girişi: Ekran kenarında bulunan USB girişi ile elektronik cihazlarınızı şarj edebilir; dosyalarınızı görüntüleyerek film izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Yiyecek İçecek Servisi: Seyahat süresince su, soğuk-sıcak içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramı yapılmaktadır.

Öz Sema Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Öz Sema Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Öz Sema Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Öz Sema Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Öz Sema Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Öz Sema Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: