Öz İkizler Turizm Otobüs Bileti Turna.com'da

Hakkında

ÖZİKİZLER TURİZM

Özikizler Turizm Hakkında

Özikizler Turizm, 1993 yılında İlhan Bür tarafından İzmir’de kurulmuştur. Firma, şehirler arası yolcu taşımacılığının yanı sıra personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, Cruise taşımacılığı, turizm taşımacılığı ve Avm müşteri servisi hizmetleri de vermektedir. Şehirler arası yolcu taşımacılığı kapsamında İzmir ile Çanakkale, Haskova, Kırcaaili ve Keşan arasında seferler düzenleyen Özkizler Turizm, hizmette kaliteyi ilke edinmiştir.

Özikizler Turizm Otobüs Filosu

Özikizler Turizm’in filosunda şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan 5 adet otobüs bulunmaktadır. Otobüslerin ortalama yaşı 5’tir. Bunun yanı sıra diğer alanlarda da hizmet veren çok sayıda araç filoda yer almaktadır. Filoyu oluşturan modeller ise Mercedes Travego ve Tourismo’dur.

Özikizler Turizm Şubeleri

Özikizler Turizm’in hizmet verdiği şubelerin bulunduğu lokasyonlar şu şekildedir:

• Bursa • Çanakkale • İstanbul • İzmir • Keşan

Özikizler Turizm Araç İçi Hizmetler

 Özikizler Turizm’in araçlarında seyahat boyunca müzik ve TV kanalları olmak üzere genel yayınlar yapılmaktadır. Yolcuların yayınlardan yararlanması için kulaklık dağıtılmaktadır. Okumayı sevenler için koltuklarda okuma lambaları mevcuttur. Seyahat esnasında yolculara çeşitli ikramlıklar da sunulmaktadır.

Öz İkizler Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Öz İkizler Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Öz İkizler Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Öz İkizler Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Öz İkizler Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Öz İkizler Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.