Osmaniye-Samsun Otobüs Bileti Turna.com'da

Osmaniye Samsun Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
140,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat

Osmaniye Samsun Otobüs Bileti (Tek Yön)

Osmaniye Samsun otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Ali Osman Ulusoy
Osmaniye - Samsun
18 Haziran 2021, Cuma 14:00
As Adana Seyahat
Osmaniye - Samsun
17 Haziran 2021, Perşembe 17:45
As Adana Seyahat
Osmaniye - Samsun
04 Ağustos 2021, Çarşamba 20:15
As Adana Seyahat
Osmaniye - Samsun
05 Ağustos 2021, Perşembe 20:15
As Adana Seyahat
Osmaniye - Samsun
06 Ağustos 2021, Cuma 20:15
Metro Turizm
Osmaniye - Samsun
16 Haziran 2021, Çarşamba 20:15
Metro Turizm
Osmaniye - Samsun
22 Haziran 2021, Salı 20:15
Metro Turizm
Osmaniye - Samsun
05 Temmuz 2021, Pazartesi 20:15
Metro Turizm
Osmaniye - Samsun
16 Temmuz 2021, Cuma 20:15
Ali Osman Ulusoy
Osmaniye - Samsun
16 Temmuz 2021, Cuma 14:00
As Adana Seyahat
Osmaniye - Samsun
16 Haziran 2021, Çarşamba 17:45
As Adana Seyahat
Osmaniye - Samsun
22 Haziran 2021, Salı 17:45

Osmaniye Samsun otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Osmaniye Samsun otobüs bileti tek yön en ucuz: 140 TL.

Ortalamanın altında Osmaniye Samsun otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Osmaniye Samsun arasındaki en kısa otobüs seferi 12 saat 30 dakika sürmektedir.

Osmaniye şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Hasanbeyli, Düziçi, Bahçe, Kadirli, Osmaniye ve Sumbas.

Samsun şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Salıpazarı, Muşta (Samsun), Meydan (Samsun), Ladik (Samsun), Kavak, Havza, Engiz (19 Mayıs, Samsun), Çatalçam (Atakum, Samsun), Çarşamba, Bafra, Samsun, Ayvacık (Samsun), Atakent (Atakum, Samsun), Asarcık, Alaçam, 19 Mayıs, Atakum, Taflan (Atakum, Samsun), Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü, Belediye Evleri (Canik, Samsun), Cumhuriyet Meydanı (İlkadım, Samsun), Toptepe (Canik, Samsun) ve Ömürevleri (Atakum, Samsun).

Osmaniye Samsun otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Osmaniye Samsun arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 12 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Osmaniye Samsun arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Osmaniye ve Samsun arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, As Adana Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu, Metro Turizm ve Süha Turizm.
  • Osmaniye şehrinden Samsun şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.