Nur Ardahan Posof Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

NUR ARDAHAN POSOF SEYAHAT

2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Sivas, Erzurum, Ardahan, Ankara, Eskişehir ve Ankara’ya seferler düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Vizyonu; kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak kaliteden ödün vermeden son teknolojiyi ve bilişimi bünyesine taşıyarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

Araç Filosu

Araç filosunda, son model, konforlu ve teknoloji donanımlı otobüsler bulunmaktadır.

Şubeleri

Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çorum, Erzincan, Eskişehir, Giresin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kars, Manisa, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon, Yalova ve Yozgat’ta şubeleri bulunmaktadır.

Dinlenme Tesisleri

Sefer süresince molalar vermektedir. Molalar, güzergah üzerinde bulunan kaliteli dinlenme tesislerinde verilmektedir.

Araç İçi Hizmetleri

Rahat Koltuk: Otobüslerinde rahat koltuklar bulunmaktadır.

Koltuk Ekranı: Koltuk arkalarında bulunan geniş ekranlardan uydu yayınlarını ve listede bulunan filmleri izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. 

USB: Ekran kenarında bulunan USB girişi ile elektronik cihazlarınızı şarj edebilir; dosyalarınızı görüntüleyerek film izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Yiyecek İçecek Servisi: Seyahat süresince su, soğuk-sıcak içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramı yapılmaktadır.

Nur Ardahan Posof ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Nur Ardahan Posof otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Nur Ardahan Posof dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Nur Ardahan Posof bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Nur Ardahan Posof otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Nur Ardahan Posof otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: