Muş Bursa Otobüs Bileti Turna.com'da

Muş Bursa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Muş Bursa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
400,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması

Muş Bursa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Muş Bursa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
14 Temmuz 2022, Perşembe 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
16 Temmuz 2022, Cumartesi 14:00
Muş Yolu Turizm
Muş - Bursa
07 Temmuz 2022, Perşembe 10:00
Muş Yolu Turizm
Muş - Bursa
13 Temmuz 2022, Çarşamba 13:55
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
21 Ağustos 2022, Pazar 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
22 Ağustos 2022, Pazartesi 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
23 Ağustos 2022, Salı 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
24 Ağustos 2022, Çarşamba 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
25 Ağustos 2022, Perşembe 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
26 Ağustos 2022, Cuma 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
27 Ağustos 2022, Cumartesi 14:00
Yeşil Muş Ovası
Muş - Bursa
28 Ağustos 2022, Pazar 14:00

Bursa Varışlı Otobüs Biletleri

Bursa otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Lüks Yalova Seyahat
14 Ağustos 2022, Pazar 11:45
Düzce Güven Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 22:15
Başkent Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 23:30
Sakarya VİB
05 Temmuz 2022, Salı 12:45
Isparta Petrol
28 Temmuz 2022, Perşembe 10:15
İstanbul Konfor
07 Temmuz 2022, Perşembe 08:00
Metro Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 01:45
Metro Turizm
29 Haziran 2022, Çarşamba 00:45
Lüks Yalova Seyahat
27 Ağustos 2022, Cumartesi 23:59
Lüks Yalova Seyahat
20 Temmuz 2022, Çarşamba 05:00
Doğu Kars
20 Temmuz 2022, Çarşamba 08:40

Muş Kalkışlı Otobüs Biletleri

Muş şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Best Van Turizm
02 Temmuz 2022, Cumartesi 14:00
Has Muş Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 08:30
Yeşil Muş Ovası
29 Haziran 2022, Çarşamba 08:30
Muş Murat Turizm
02 Temmuz 2022, Cumartesi 08:00
Yeşil Erciş Seyahat
01 Temmuz 2022, Cuma 13:30
Bitlis Taç Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 14:00
Yeşil Muş Ovası
02 Ağustos 2022, Salı 15:00
Muş Yolu Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 13:00
Lider Muş Tur
13 Temmuz 2022, Çarşamba 11:30
Yeşil Muş Ovası
14 Temmuz 2022, Perşembe 14:00
Lider Muş Tur
20 Temmuz 2022, Çarşamba 14:00
Yeşil Muş Ovası
15 Ağustos 2022, Pazartesi 08:14

Muş Bursa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Muş Bursa otobüs bileti tek yön en ucuz: 400 TL.

Ortalamanın altında Muş Bursa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Muş Bursa akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %27 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Muş Bursa arasındaki en kısa otobüs seferi 19 saat sürmektedir.

Muş şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yaygın (Muş), Varto, Muş, Malazgirt, Korkut, Gülçimen (Bulanık, Muş), Erentepe (Bulanık, Muş), Bulanık, Hasköy (Muş), Sungu (Muş) ve Karakale (Korkut, Muş).

Bursa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Muş Bursa uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Muş Bursa arasında seyahat edebilirsin.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet veren Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşmak için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. Bursa Otogarı’ndan 10 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisleri, belediye otobüsleri, minibüs ve ticari taksi alternatifleriyle 20-30 dakikada ulaşmak mümkün. 

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren birçok otobüs firması, yolcularını Bursa şehir merkezindeki birçok noktaya ücretsiz şehir içi servisleri ile taşıyor. Bursa’ya seyahat edeceğin otobüs firmasının şehir merkezine servisi olup olmadığını ilgili firmadan öğrenebilirsin.

Bursa Otogarı’ndan şehir merkezine ve Bursa’nın birçok ilçesine, 24 saat boyunca hizmet veren belediye otobüsleri ile kolayca ulaşım sağlanıyor. Belediye otobüsleriyle Nilüfer, Yıldırım, Uludağ Üniversitesi, Kestel, Ovaakça, Gürsu, Beşevler, Çekirge, Emek, Bademli Kavşağı, Teleferik gibi birçok bölgeye otobüs seferi mevcut. F/1 Terminal - Mudanya Feribot İskelesi, 17/C Terminal - 3. Cadde, A27 Terminal - Alaşarköy, 38/B Terminal - Beşevler, 38/H Terminal - Kent Meydanı, 91 Terminal - Yeni Mahalle, 93 Terminal - Uludağ Üniversitesi, 94 Terminal - Yıldırım Beyazıt Caddesi, 95 Terminal - Pazaryeri, 96 Terminal - Acemler, 97 Terminal - Emek, 98 Terminal - Siteler, 99 Terminal - Siteler hatlarıyla istediğin bölgeye kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otobüse binmek için satış noktalarından BursaKart veya tek kullanımlık bilet satın alabilirsin.

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden kalkan minibüsler ve dolmuşlar ile Bursa şehir merkezine ve çevredeki ilçelere rahatlıkla ulaşabilirsin. Şehir içi minibüsleri otogar ve kent meydanı arasında haftanın her günü gece 00.00’a kadar çalışıyor. 

Şehir merkezine gitmek için toplu taşıma kullanmayı tercih etmeyenler, otogardan taksiye binerek şehir merkezine kolayca ve konforlu bir şekilde ulaşabilir. Diğer ulaşım alternatiflerine göre pahalı olan taksi yolculuğu, şehir merkezine gidecek 3-4 kişi olması durumunda avantajlı hale gelebilir.

Muş Bursa otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Muş Bursa arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 19 saat sürmektedir.
  • Muş Bursa arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Muş ve Bursa arasında 13 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Best Van Turizm, Yeşil Muş Ovası, Lider Muş Tur, Vangölü Turizm ve Metro Turizm.
  • Muş şehrinden Bursa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Perşembe en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.