MB Seyahat Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

2020 yılında Siirt’te Siirt Çağdaş, Yeni Siirt Çağdaş, Siirt Çağdaş ve Siirt Has Turizm’in birleşmesiyle kurulan MB Seyahat, İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve Batman illerine seferler düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Yılların deneyimi, eğitimli kadrosu ve kaliteli hizmetiyle yolcularının memnuniyetini üst seviyede sağlayan firma, hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedefleyerek kendini sürekli yenilemektedir.

Araç Filosu

Araç filosunda genç, donanımlı ve konforlu otobüsler bulunmaktadır. Güvenli, hijyenik ve konforlu yolculuklar için otobüslerin bakımları düzenli sıklıklarla yapılmaktadır.

Şubeleri

Firmanın Siirt’te şubesi bulunmaktadır.

Dinlenme Tesisleri

Sefer süresince güzergahında bulunan dinlenme tesislerinde molalar vermektedir.

Araç İçi Hizmetler

Otobüslerinde geniş aralıklı, rahat koltuklar bulunmaktadır. Koltuklarda bulunan radyo ve kulaklıklarla kişisel radyo dinleyebilirsiniz. Yolculuk boyunca otobüste bulunan internetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Koltuk yanlarında bulunan 220 Volt prizlerle elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Seyahat süresince su, soğuk-sıcak içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramı yapılmaktadır.

MB Seyahat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da MB Seyahat otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da MB Seyahat dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak MB Seyahat bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı MB Seyahat otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, MB Seyahat otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: