Malatya-Trabzon Otobüs Bileti Turna.com'da

Malatya Trabzon Diğer Ulaşım Seçenekleri

Malatya Trabzon Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
150,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
18 saat 45 dk

Malatya Trabzon Otobüs Bileti (Tek Yön)

Malatya Trabzon otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Has Bingöl
Malatya - Trabzon
06 Temmuz 2021, Salı 17:00
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
24 Haziran 2021, Perşembe 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
25 Haziran 2021, Cuma 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
28 Haziran 2021, Pazartesi 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
29 Haziran 2021, Salı 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
03 Temmuz 2021, Cumartesi 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
07 Temmuz 2021, Çarşamba 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
08 Temmuz 2021, Perşembe 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
09 Temmuz 2021, Cuma 14:30
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
10 Temmuz 2021, Cumartesi 14:30
Öz Has Bingöl
Malatya - Trabzon
02 Temmuz 2021, Cuma 17:00
Tokat Yıldızı
Malatya - Trabzon
01 Temmuz 2021, Perşembe 14:30

Malatya Trabzon otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Malatya Trabzon otobüs bileti tek yön en ucuz: 150 TL.

Ortalamanın altında Malatya Trabzon otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 12 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Malatya Trabzon arasındaki en kısa otobüs seferi 9 saat 30 dakika sürmektedir.

Malatya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Trabzon şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Trabzon, Tonya, Taşhan (Of, Trabzon), Şalpazarı, Sürmene, Söğütlü (Akçaabat, Trabzon), Of, Moloz (Trabzon), Maçka, Köprübaşı (Trabzon), Vakfıkebir, Hayrat, Dernekpazarı, Çaykara, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Arsin, Araklı, Akçaabat, Düzköy, Yalıköy (Vakfıkebir, Trabzon), Yomra, Çömlekçi (Trabzon), Eskipazar (Of, Trabzon) ve Mumhane (Trabzon).

Malatya Trabzon uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Malatya Trabzon arasında seyahat edebilirsin.

Malatya Trabzon otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Malatya Trabzon arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 9 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Malatya Trabzon arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Malatya ve Trabzon arasında 7 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Öz Gülaras Turizm, Malatya Zafer Turizm, Tokat Yıldızı, Turay Turizm ve Kahta Petrol.
  • Malatya şehrinden Trabzon şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.