Malatya-Şanlıurfa Otobüs Bileti Turna.com'da

Malatya Şanlıurfa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Malatya Şanlıurfa Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
70,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
12 saat 30 dk

Malatya Şanlıurfa Otobüs Bileti (Tek Yön)

Malatya Şanlıurfa otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Öz Has Bingöl
Malatya - Şanlıurfa
29 Haziran 2021, Salı 03:00
Öz Has Bingöl
Malatya - Şanlıurfa
18 Temmuz 2021, Pazar 03:00
Öz Has Bingöl
Malatya - Şanlıurfa
06 Ağustos 2021, Cuma 03:00
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
17 Haziran 2021, Perşembe 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
18 Haziran 2021, Cuma 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
19 Haziran 2021, Cumartesi 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
20 Haziran 2021, Pazar 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
21 Haziran 2021, Pazartesi 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
24 Haziran 2021, Perşembe 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
26 Haziran 2021, Cumartesi 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
30 Haziran 2021, Çarşamba 05:30
Öz Gülaras Turizm
Malatya - Şanlıurfa
01 Temmuz 2021, Perşembe 05:30

Malatya Şanlıurfa otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Malatya Şanlıurfa otobüs bileti tek yön en ucuz: 70 TL.

Ortalamanın altında Malatya Şanlıurfa otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 11 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Malatya Şanlıurfa arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat 15 dakika sürmektedir.

Malatya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Pütürge, Malatya, Kürecik (Akçadağ, Malatya), Kuluncak, Kale (Malatya), Hekimhan, Hasançelebi (Hekimhan, Malatya), Erkenek (Doğanşehir, Malatya), Doğanyol, Doğanşehir, Sürgü (Doğanşehir, Malatya), Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ, Darıca (Akçadağ, Malatya), Yazıhan, Yeşilyurt (Malatya), Yukarı Ulupınar (Darende, Malatya), Aşağı Ulupınar (Darende, Malatya), Balaban (Darende, Malatya), Akçadağ Yolayrımı (Malatya), Kozluca (Malatya) ve Pötürge.

Şanlıurfa şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Viranşehir, Şanlıurfa, Suruç, Hilvan, Harran, Halfeti, Ceylanpınar, Bozova, Birecik, Aligör (Suruç, Şanlıurfa) ve Akçakale.

Malatya Şanlıurfa uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Malatya Şanlıurfa arasında seyahat edebilirsin.

Malatya Şanlıurfa otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Malatya Şanlıurfa arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 4 saat 15 dakika sürmektedir.
  • Malatya Şanlıurfa arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Malatya ve Şanlıurfa arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Öz Gülaras Turizm, Adıyaman Ünal, Kahta Petrol, Öz Has Bingöl ve Özlem Cizre Nuh.
  • Malatya şehrinden Şanlıurfa şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.