Lüx Perla Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

LÜX PERLA TURİZM

Lüx Perla Turizm Hakkında

Lüx Perla Turizm; 2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan bir otobüs firmasıdır. İstanbul - Bükreş arasında otobüs seferleri düzenleyen Lüx Perla Turizm, son teknoloji donanımlı otobüs filosuyla yurt dışına otobüsle seyahat etmeyi oldukça konforlu hale getiriyor.

Lüx Perla Turizm Otobüs Filosu

Lüx Perla Turizm otobüs filosunda Setra ve Travego araçlar bulunmaktadır. Otobüsler, yolcuların güvenliğini ve konforunu sağlayacak tüm detaylar düşünülerek yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Lüx Perla Turizm Şubeleri

Lüx Perla Turizm’in Aksaray İstanbul şubesi bulunmaktadır.

Lüx Perla Turizm Dinlenme Tesisleri

Lüx Perla Turizm, İstanbul - Bükreş seferleri boyunca, güzergah üzerindeki kaliteli dinlenme tesislerinde ihtiyaç molası vermektedir.

Lüx Perla Turizm Araç İçi Hizmetleri

Koltuk Arkası TV: Her koltukta yolcuların seyahatlerini daha keyifli hale getirebilmek adına uydu yayını yapan koltuk arkası TV ekranları bulunmaktadır.

USB Girişi: Koltuk arkası TV ekranlarında yolcuların teknolojik cihazlarını bağlayabilmeleri için USB girişi vardır.

Okuma Lambası: Koltuklarda yolcuların birbirini kitap vs. okurken rahatsız etmemesi adına okuma lambası mevcuttur.

220 Volt Priz: Her yolcunun kişisel olarak elektronik aletlerini kesintisiz olarak kullanabilmeleri için 220 voltluk piriz girişleri bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek İkramı: Lüx Perla Turizm personelleri yolculuk boyunca ücretsiz olarak açık büfe yiyecek içecek ikramı yapmaktadır.

Lüx Perla ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Lüx Perla otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Lüx Perla dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Lüx Perla bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Lüx Perla otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Lüx Perla otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: