Lüleburgaz Kırklareli Otobüs Bileti Turna.com'da

Lüleburgaz Kırklareli Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
80,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
25 dk

Lüleburgaz Kırklareli Otobüs Bileti (Tek Yön)

Lüleburgaz Kırklareli otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Fatih Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
28 Eylül 2023, Perşembe 09:00
Fatih Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
29 Eylül 2023, Cuma 09:00
Fatih Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
30 Eylül 2023, Cumartesi 09:00
Pamukkale Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
28 Eylül 2023, Perşembe 22:00
Koçtur
Lüleburgaz - Kırklareli
28 Eylül 2023, Perşembe 07:00
Koçtur
Lüleburgaz - Kırklareli
29 Eylül 2023, Cuma 07:00
Pamukkale Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
29 Eylül 2023, Cuma 22:00
Koçtur
Lüleburgaz - Kırklareli
30 Eylül 2023, Cumartesi 07:00
Pamukkale Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
30 Eylül 2023, Cumartesi 22:00
Pamukkale Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
01 Ekim 2023, Pazar 22:00
Kara Ağa Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
01 Ekim 2023, Pazar 07:00
Pamukkale Turizm
Lüleburgaz - Kırklareli
05 Ekim 2023, Perşembe 22:00

Kırklareli Varışlı Otobüs Biletleri

Kırklareli otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kale Seyahat
05 Ekim 2023, Perşembe 05:00
Kale Seyahat
05 Ekim 2023, Perşembe 00:30
Fatih Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 09:15
Kale Seyahat
05 Ekim 2023, Perşembe 16:30
Balıkesir Uludağ
08 Ekim 2023, Pazar 06:30
Astor Seyahat
14 Ekim 2023, Cumartesi 04:30
Balıkesir Uludağ
13 Ekim 2023, Cuma 06:00
Balıkesir Uludağ
05 Ekim 2023, Perşembe 08:00

Lüleburgaz Kalkışlı Otobüs Biletleri

Lüleburgaz şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metro Turizm
05 Ekim 2023, Perşembe 00:30
Kale Seyahat
11 Ekim 2023, Çarşamba 19:00
Fatih Turizm
07 Ekim 2023, Cumartesi 09:15
Has Turizm A.Ş.
07 Ekim 2023, Cumartesi 20:30
İstanbul Seyahat Havalimanı
06 Ekim 2023, Cuma 11:00
Pamukkale Turizm
16 Ekim 2023, Pazartesi 10:15
Has Turizm A.Ş.
06 Ekim 2023, Cuma 20:30

Lüleburgaz Kırklareli otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Lüleburgaz Kırklareli otobüs bileti tek yön en ucuz: 80 TL.

Ortalamanın altında Lüleburgaz Kırklareli otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 8 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Lüleburgaz Kırklareli akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %4 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Lüleburgaz Kırklareli arasındaki en kısa otobüs seferi 25 dakika sürmektedir.

Lüleburgaz şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Lüleburgaz, Evrensekiz (Lüleburgaz, Kırklareli), Cam Sanayi (Lüleburgaz, Kırklareli), Ahmetbey (Lüleburgaz, Kırklareli), Küçükkarıştıran (Lüleburgaz), Büyükkarıştıran, Pancarköy ve Sütlüce.

Kırklareli şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Vize, Sinanlı (Babaeski, Kırklareli), Pınarhisar, Pehlivanköy, Kuleli (Babaeski, Kırklareli), Kofçaz, Kocahıdır (Kırklareli), Kırklareli, Demirköy, Babaeski, Alpullu (Babaeski, Kırklareli), İnece (Kırklareli), İğneada (Demirköy, Kırklareli), Yeniköy (Babaeski, Kırklareli), Akardere Yolayrımı (Kırklareli) ve Ürünlü (Kırklareli).

Şehir Merkezinden Lüleburgaz Otogarı’na Ulaşım

Lüleburgaz ilçe merkezinden ve Kırklareli’nin ilçelerinden Lüleburgaz Otogarı’na ulaşım için pek çok seçenek mevcuttur. Lüleburgaz Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne merkezden yürüyerek kısa sürede ulaşılabildiği gibi yolcu servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleriyle de kolayca ulaşım sağlanabiliyor. 

Lüleburgaz Otogarı’ndan seferler düzenleyen otobüs firmalarının birçoğunun Lüleburgaz ilçe merkezindeki bilet satış ofisleri önünden otogara ücretsiz yolcu servisi hizmetleri bulunuyor. Firmaların sadece biletli yolcularının faydalanabildiği bu hizmetten ekstra bir ücret alınmadığı için olduğu için yolcular tarafından en çok tercih edilen ulaşım alternatifidir. Yolcu servisi hizmetinden faydalanmak için otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasıyla iletişime geçerek servis hizmetiyle ilgili detaylı bilgi alabilirsin. 

Eski İstasyon Caddesi, Okullar Caddesi, İstiklal Caddesi gibi birçok merkezi noktadan Lüleburgaz Otogarı’na belediye otobüsleriyle kolayca ulaşabilirsin. Belediye otobüsleri güzergahlarına ve güncel sefer saatlerine web’den ulaşabilirsin. 

Kırklareli Üniversitesi Lüleburgaz yerleşkelerinden otogara belediye otobüsleri ve minibüslerle direkt veya merkezden aktarmalı seferle ulaşabilirsin. 

Kırklareli şehir içi ulaşımında oldukça yaygın olan ve hesaplı olması nedeniyle tercih edilen minibüs hatları ile Lüleburgaz Merkez’den ve Kırklareli ilçelerinden Lüleburgaz Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kolayca ulaşabilirsin. 

Lüleburgaz ilçe merkezi taksi duraklarından bulunduğun yere 7/24 taksi çağırarak kısa sürede Lüleburgaz Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin. Merkezde yer alan terminale ulaşım kolay olduğu için taksimetre ücreti de çok yüksek olmayacaktır.

Kırklareli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında yer alan Kırklareli’ne şehirlerarası ulaşım için birçok otobüs firması tarafından seferler düzenlenmektedir. Şehir merkezinde, Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde yer alan Kırklareli Otogarı’na yürüyerek kısa sürede gidilebildiği gibi otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri ile de kolayca ulaşım sağlanmaktadır. 

Kırklareli Otogarı’na otobüsle seyahat eden yolcuların büyük bir kısmı şehir merkezine ulaşımda otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi hizmetini kullanmaktadır. Firmaların, sadece biletli yolcularına sunduğu bu hizmetten faydalanmak için Kırklareli’ye servis hizmeti sağlayan bir otobüs firması ile seyahat etmen gerekiyor. Kırklareli otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Otogar önünden kalkan özel halk otobüsleriyle Rauf Denktaş Bulvarı, Eriklice Caddesi, Balkan Caddesi, İstiklal Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi gibi şehrin merkezi noktalarına kolayca ulaşabilirsin. Özel halk otobüslerinin sefer saatleri ve güzergahlarına web’den ulaşabilirsin. Şehir içi ulaşımda kullanmak için kart satış noktalarından 39 Kart satın alabilirsin. 

Şehir içi ulaşımda sıklıkla tercih edilen minibüsler ile otogardan şehir merkezindeki noktalara ve Lüleburgaz, Babaeski, Kofçaz, Vize gibi birçok ilçesine ulaşmak mümkün. Haftanın her günü hizmet veren minibüsler ile yolculuk etmek, aynı zamanda oldukça hesaplı.

Merkezden 10 kilometre mesafedeki Kayalı Mahallesi’nde yer alan Kırklareli Üniversitesi’ne merkezdeki duraklardan kalkan ve üniversite istikametine giden minibüslerle ulaşabilirsin. 

Otogardan ister tek başına, ister aynı noktaya gidecek diğer yolcular ile paylaşımlı olarak taksi tutarak Kırklareli Merkez’deki herhangi bir noktaya konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Lüleburgaz Kırklareli otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Lüleburgaz Kırklareli arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 25 dakika sürmektedir.
 • Lüleburgaz Kırklareli arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Lüleburgaz ve Kırklareli arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Koçtur, Fatih Turizm, Pamukkale Turizm, Kara Ağa Turizm ve Astor Seyahat.
 • Lüleburgaz şehrinden Kırklareli şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: