Kütahya-Antalya Otobüs Bileti Turna.com'da

Kütahya Antalya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Kütahya Antalya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
50,00 TL
En Ucuz Ay
Nisan
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat 50 dk

Kütahya Antalya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kütahya Antalya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

İstanbul Kalesi Seyahat
Kütahya - Antalya
11 Nisan 2021, Pazar 02:00
İstanbul Kalesi Seyahat
Kütahya - Antalya
12 Nisan 2021, Pazartesi 00:45
İstanbul Kalesi Seyahat
Kütahya - Antalya
13 Nisan 2021, Salı 00:45
İstanbul Kalesi Seyahat
Kütahya - Antalya
23 Nisan 2021, Cuma 00:45
İstanbul Kalesi Seyahat
Kütahya - Antalya
24 Nisan 2021, Cumartesi 00:45
Düzce Güven Seyahat
Kütahya - Antalya
21 Mayıs 2021, Cuma 01:00
Düzce Güven Seyahat
Kütahya - Antalya
22 Mayıs 2021, Cumartesi 01:00
Düzce Güven Seyahat
Kütahya - Antalya
24 Mayıs 2021, Pazartesi 01:00
Düzce Güven Seyahat
Kütahya - Antalya
25 Mayıs 2021, Salı 01:00
Düzce Güven Seyahat
Kütahya - Antalya
25 Mayıs 2021, Salı 01:00
Isparta Petrol
Kütahya - Antalya
22 Nisan 2021, Perşembe 03:15
Metro Turizm
Kütahya - Antalya
11 Nisan 2021, Pazar 03:00

Kütahya Antalya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Kütahya Antalya otobüs bileti tek yön en ucuz: 50 TL.

Ortalamanın altında Kütahya Antalya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Kütahya Antalya sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Kütahya Antalya arasındaki en kısa otobüs seferi sürmektedir.

Kütahya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yunuslar (Gediz, Kütahya), Yenikent (Gediz, Kütahya), Yarış (Emet, Kütahya), Tunçbilek (Tavşanlı, Kütahya), Tavşanlı, Şaphane, Simav, Örencik (Emet, Kütahya), Pazarlar, Kütahya, Köprücek (Emet, Kütahya), Karamanca (Şaphane, Kütahya), Hisarcık, Hacıkebir (Çavdarhisar, Kütahya), Günlüce (Emet, Kütahya), Gediz, Emet, Dumlupınar, Domaniç, Dağardı (Simav, Kütahya), Balıköy (Tavşanlı, Kütahya), Aydıncık (Emet, Kütahya), Aslanapa, Altıntaş, Akpınar (Çavdarhisar, Kütahya), Abide (Gediz, Kütahya), Çavdarhisar, Yoncalı (Kütahya), Erbaylar Otel (Kütahya), Hilton Garden Inn (Kütahya), Dörtyol Cami (Kütahya), Dumlupınar Kız Öğrenci Yurdu (Kütahya), DSİ Kavşağı (Kütahya), Kütahya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi (Kütahya), Efendiköprüsü (Çavdarhisar, Kütahya), Derbent Köprüsü (Gediz, Kütahya), Yeniköy (Tavşanlı, Kütahya) ve Dumlupınar Üniversitesi Merkez Kampüsü (Kütahya).

Antalya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Kızılcadağ (Korkuteli, Antalya), Korkuteli, Kumluca, Küçüklü (Gazipaşa, Antalya), İbradı, Kemer (Antalya), Tekirova (Kemer, Antalya), Sögüt (Korkuteli, Antalya), Yeşilköy (Finike, Antalya), Turunçova (Finike, Antalya), Olimpos (Kumluca, Antalya), Serik, Akseki (Antalya), Finike, Elmalı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Göynük (Kemer, Antalya), Antalya, Demre, Belek (Serik, Antalya), Aksu (Antalya), Güzeloba (Muratpaşa, Antalya), Antalya Kırsal Terminali, Belek Kavşağı (Serik, Antalya), Beldibi (Gazipaşa, Antalya), Çamyuva (Kemer, Antalya), Olympos Kavşağı (Kumluca, Antalya), Çalkaya (Aksu, Antalya), Kekova (Demre, Antalya) ve Alakent.

Kütahya Antalya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Kütahya Antalya arasında seyahat edebilirsin.

Kütahya Antalya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Kütahya Antalya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Kütahya ve Antalya arasında 9 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, İstanbul Kalesi Seyahat, Isparta Petrol, Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Buzlu Turizm.
  • Kütahya şehrinden Antalya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.