Konya-Yalova Otobüs Bileti Turna.com'da

Konya Yalova Diğer Ulaşım Seçenekleri

Konya Yalova Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
110,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
11 saat

Konya Yalova Otobüs Bileti (Tek Yön)

Konya Yalova otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

As Adana Seyahat
Konya - Yalova
03 Ağustos 2021, Salı 05:00
As Adana Seyahat
Konya - Yalova
02 Eylül 2021, Perşembe 05:00
Astor Seyahat
Konya - Yalova
23 Haziran 2021, Çarşamba 08:00
Astor Seyahat
Konya - Yalova
24 Haziran 2021, Perşembe 08:00
Astor Seyahat
Konya - Yalova
25 Haziran 2021, Cuma 08:00
Astor Seyahat
Konya - Yalova
26 Haziran 2021, Cumartesi 08:00
Astor Seyahat
Konya - Yalova
27 Haziran 2021, Pazar 08:00
Astor Seyahat
Konya - Yalova
28 Haziran 2021, Pazartesi 08:00
Kontur Turizm
Konya - Yalova
23 Haziran 2021, Çarşamba 11:00
Kontur Turizm
Konya - Yalova
24 Haziran 2021, Perşembe 11:00
Kontur Turizm
Konya - Yalova
25 Haziran 2021, Cuma 11:00
Kontur Turizm
Konya - Yalova
26 Haziran 2021, Cumartesi 11:00

Konya Yalova otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Konya Yalova otobüs bileti tek yön en ucuz: 110 TL.

Ortalamanın altında Konya Yalova otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 39 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Konya Yalova arasındaki en kısa otobüs seferi 7 saat sürmektedir.

Konya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Selçuklu, Sarayönü, Meram, Ladik (Sarayönü, Konya), Kulu Makası (Kulu, Konya), Kulu, Konya, Karapınar (Konya), Kadınhanı, Ilgın, Hüyük, Hadim, Güneysınır, Ereğli (Konya), Emirgazi, Doğanhisar, Derebucak, Derbent, Çumra, Çeltik, Halkapınar, Seydişehir, Tavşançalı (Kulu, Konya), Taşkent, Yunak, Yeniceoba (Cihanbeyli, Konya), Yalıhüyük, Tuzlukçu, Zengen (Ereğli, Konya), Çakmak (Ereğli, Konya), Cihanbeyli, Bozkır, Beyşehir, Altınekin, Akşehir Şapçı Dinlenme Tesisleri (Akşehir, Konya), Akşehir, Akseki (Meram, Konya), Akören, Ahırlı, İçeriçumra (Çumra, Konya), Karatay Otobüs Terminali (Karatay, Konya), Konya Tren Garı (Meram, Konya), Dedeman Konya (Selçuklu, Konya), Argıt Hanı (Ilgın, Konya), Kıreli (Hüyük, Konya), Ereğli Yolayrımı (Ereğli, Konya) ve Konya Eski Garaj.

Yalova şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yalova, Termal, Çiftlikköy, Çınarcık, Armutlu, Altınova (Yalova) ve Topçular (Çiftlikköy, Yalova).

Konya Yalova otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Konya Yalova arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 7 saat sürmektedir.
  • Konya Yalova arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Konya ve Yalova arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Kontur Turizm, As Adana Seyahat, Köksallar Seyahat, Astor Seyahat ve Süha Turizm.
  • Konya şehrinden Yalova şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.