İzmit (Kocaeli) Bartın Otobüs Bileti Turna.com'da

İzmit (Kocaeli) Bartın Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
649,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
4 saat 10 dk

İzmit (Kocaeli) Bartın Otobüs Bileti (Tek Yön)

İzmit (Kocaeli) Bartın otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Kale Seyahat
İzmit (kocaeli) - Bartın
19 Haziran 2024, Çarşamba 01:00
Kale Seyahat
İzmit (kocaeli) - Bartın
20 Haziran 2024, Perşembe 01:00

Bartın Varışlı Otobüs Biletleri

Bartın otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kale Seyahat
28 Haziran 2024, Cuma 00:15
Metro Turizm
06 Temmuz 2024, Cumartesi 03:30
Kale Seyahat
21 Haziran 2024, Cuma 00:30
Kale Seyahat
21 Haziran 2024, Cuma 05:30
Cide Güven Turizm
16 Temmuz 2024, Salı 20:30
Efetur
25 Haziran 2024, Salı 04:45
Kale Seyahat
21 Haziran 2024, Cuma 01:00
Metro Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 17:30
Kale Seyahat
21 Haziran 2024, Cuma 09:15

İzmit (Kocaeli) Kalkışlı Otobüs Biletleri

İzmit (Kocaeli) şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Ağrı Tur
21 Haziran 2024, Cuma 15:00
Pamukkale Turizm
14 Temmuz 2024, Pazar 18:50
Has Diyarbakır Seyahat
30 Haziran 2024, Pazar 22:30
Lüks Yalova Seyahat
22 Haziran 2024, Cumartesi 05:00
Şanlıurfa Cesur Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 20:30
Asya Tur
22 Haziran 2024, Cumartesi 07:35
Villa Seyahat
21 Haziran 2024, Cuma 18:45
Metro Turizm
20 Eylül 2024, Cuma 01:00
Aybastı Özay Turizm
20 Temmuz 2024, Cumartesi 17:45
As Adana Seyahat
21 Haziran 2024, Cuma 02:58
Lüks Yalova Seyahat
23 Haziran 2024, Pazar 05:45
Düzce Güven Seyahat
02 Temmuz 2024, Salı 00:15

İzmit (Kocaeli) Bartın otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İzmit (Kocaeli) Bartın otobüs bileti tek yön en ucuz: 649 TL.

Ortalamanın altında İzmit (Kocaeli) Bartın otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

İzmit (Kocaeli) Bartın akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

İzmit (Kocaeli) Bartın arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat 10 dakika sürmektedir.

İzmit (Kocaeli) şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yarımca (Körfez, Kocaeli), Tütünçiftlik (Körfez, Kocaeli), Kuruçeşme (İzmit, Kocaeli), Körfez, Kandıra, Kocaeli (İzmit), Gölcük, Derince, Değirmendere (Gölcük, Kocaeli), Darıca (Kocaeli), Karamürsel, Yüzbaşılar (Gölcük, Kocaeli), Yuvacık (Başiskele, Kocaeli), Başiskele, Pimaş (Gebze, Kocaeli), Seymen (Başiskele, Kocaeli), Dilovası, Kerpe (Kandıra, Kocaeli), Dalca (Kandıra, Kocaeli), Karşıyaka (Başiskele, Kocaeli), Kaymaz (Kandıra, Kocaeli), Ocaklar (Kandıra, Kocaeli), Koruklar (Kandıra, Kocaeli), Darıca Kavşağı (Darıca, Kocaeli), Çubuklu (İzmit, Kocaeli), Kandıra Cezaevi (Kandıra, Kocaeli), Alikahya (İzmit, Kocaeli), Çayırova ve Beylikbağı (Gebze, Kocaeli).

Bartın şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Ulus, Kurucaşile, Kozcağız (Bartın), Bartın, Amasra, Abdipaşa (Ulus, Bartın), Çakraz, Avara (Bartın), Yanarı, Aydos ve Gilivri.

Şehir Merkezinden Kocaeli İzmit Otogarına Ulaşım​

İzmit şehir merkezinden Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali ulaşım için birçok seçenek mevcut. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, belediye otobüsü, halk otobüsü, minibüs, tramvay ve taksi seçeneklerinden dilediğini tercih ederek kısa sürede Kocaeli Otogarı’na ulaşabilirsin.

İzmit şehir merkezinden otogara ulaşım için belediye otobüsü tercih edenler şu hatları kullanabilir: 10, 12, 23, 24, 28, 29T, 118, 135, 141, 154, 255, 265. Sadece şehir merkezinden değil; şehrin birçok bölgesinden Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne belediye otobüslerinin geniş sefer ağı ile ulaşım sağlamak oldukça kolay. Belediye otobüsüne binmek için şehir merkezindeki Kocaeli Kart satış noktalarından Kocaeli Kart veya tek kullanımlık kartlardan satın alabilirsin. Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’nden otogara gitmek için 23 ve 24 numaralı otobüslere binebilirsin.

Şehir merkezinden ve Kocaeli’nin birçok ilçesinden minibüsler ve özel halk otobüsleriyle Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım sağlanmaktadır. Karamürsel, Değirmendere, Gölcük, Körfez, Derince, Yarımca gibi semtlerden otogara direkt ulaşım mümkün.

Şehir merkezinden otogara en hızlı ulaşım seçeneklerinden biri ise tramvaydır. Şehrin tam ortasından geçen tramvayın şehir merkezi boyunca birçok durağı vardır. Bulunduğun yere en yakın duraktan tramvaya binerek kısa bir yolculuk sonrası otogar durağında inebilirsin. Tramvaya binmek için Kocaeli Kart satış noktalarından Kocaeli Kart veya tek kullanımlık kart satın alabilirsin.

Efe Tur, Asya Tur gibi birçok otobüs firması, İzmit şehir merkezinden otogara ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunmaktadır. Otobüs kalkış saatlerine göre düzenlenen servisler, bilet satış noktalarından kalkar ve kısa sürede Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne varır. Otobüs bileti aldığın firma ile iletişime geçerek servis saati ve kalkış noktası hakkında bilgi alabilirsin. 

Şehir merkezindeki taksi duraklarından taksi çağırarak veya şehir içindeki herhangi bir noktadan taksi çevirerek İzmit Otogarı’na rahatlıkla gidebilirsin.

Bartın Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Batı Karadeniz’de yer alan Bartın, bölgenin en güzel liman şehirlerinden biridir. Bartın’a seyahat etmek için en çok tercih edilen ulaşım alternatifi otobüs yolculuğudur. Bartın Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta olan Bartın şehir merkezine ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisler, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi seçenekleriyle otogardan Bartın şehir merkezine yaklaşık 15 dakikada ulaşmak mümkün. 

Bartın Otogarı’nda hizmet veren birçok otobüs firmasının otogardan Bartın şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Otogardan, belirli aralıklarla kalkan servisler, şehir merkezindeki belirli noktalara firma yolcularını ücretsiz bir şekilde ulaştırır. Bartın otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasından servis hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin. 

Bartın Otogarı önünden hareket eden özel halk otobüsleriyle şehir merkezindeki birçok durağa kolayca ulaşabilirsin. Şehir merkezi istikametinde en çok Çatmaca - Yeni Terminail - Kutlubey Yazıcılar Kampüs hatlı otobüsü tercih edilmektedir. Otobüsler her sabah 7.45’te seferlerine başlayıp 23.45’e kadar 15-20 dakikalık aralıklarla hizmet vermektedir. Bartın içi özel halk otobüsleriyle ulaşım için kart satış noktalarından Akıllı Kart satın alabilirsin.

Bartın Otogarı’ndan minibüslere binerek Tersane Caddesi, Atatürk Bulvarı, Bülent Ecevit Bulvarı gibi şehir merkezindeki önemli noktalara kısa sürede ulaşabilirsin. Otogardan Bartın Üniversitesine gitmek için otogar önünden kalkan kampüs istikametine giden minibüslere binebilirsin. 

Günün herhangi bir zamanında veya gece saatlerinde otogardan Bartın şehir merkezine gitmek için 7/24 hizmet veren taksilere binebilirsin. Toplu taşımaya göre daha pahalı olan taksiler, konforlu bir şekilde gitmek istediğin noktaya hızlı bir şekilde ulaşmanı sağlayacaktır. 

İzmit (Kocaeli) Bartın otobüs bileti ile ilgili sorular

 • İzmit (Kocaeli) Bartın arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 4 saat 10 dakika sürmektedir.
 • İzmit (Kocaeli) Bartın arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  İzmit (Kocaeli) ve Bartın arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Efetur, Kale Seyahat, Metro Turizm, Cideliler Turizm ve Cide Aslan Seyahat.
 • İzmit (Kocaeli) şehrinden Bartın şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: