Kayseri İzmir Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 230 TL - turna.com

Kayseri İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Kayseri İzmir Diğer Ulaşım Seçenekleri

Kayseri İzmir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
230,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
12 saat 11 dk

Kayseri İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Kayseri İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lider Elbistan
Kayseri - İzmir
01 Aralık 2022, Perşembe 17:30
Lider Elbistan
Kayseri - İzmir
30 Kasım 2022, Çarşamba 17:30
Lider Elbistan
Kayseri - İzmir
09 Aralık 2022, Cuma 17:30
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
28 Kasım 2022, Pazartesi 18:00
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
29 Kasım 2022, Salı 18:00
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
02 Aralık 2022, Cuma 18:00
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
06 Aralık 2022, Salı 18:00
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
07 Aralık 2022, Çarşamba 18:00
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
11 Aralık 2022, Pazar 18:00
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
12 Aralık 2022, Pazartesi 18:00
Malatya Zafer Turizm
Kayseri - İzmir
17 Aralık 2022, Cumartesi 23:58
Öz Elbistan
Kayseri - İzmir
21 Aralık 2022, Çarşamba 18:00

Kayseri İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Kayseri İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 249 TL.

Ortalamanın altında Kayseri İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 11 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Kayseri İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 12 saat 11 dakika sürmektedir.

Kayseri şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yeşilhisar, Yalak (Sarız, Kayseri), Yahyalı, Tomarza, Talas, Sarız, Sarıoğlan, Pınarbaşı (Kayseri), Özvatan, Melikgazi, Kocasinan, Kayseri, İncesu, Himmetdede (Kocasinan, Kayseri), Hacılar, Felahiye, Develi, Bünyan, Akkışla, Kayseri Havaalanı ve Sarız Karayolları Bakımevi (Sarız, Kayseri).

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Kayseri İzmir uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Kayseri İzmir arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Kayseri Otogarına Ulaşım

Kayseri şehir merkezinden Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmek için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Merkezden 8 kilometre uzaklıktaki Kayseri Otogarı’na ulaşım, otogar ring servisi, belediye otobüsü, minibüs, tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır.

Belediyeye ait otogar ring servisleriyle Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Beyazşehir - Otogar, Talas - Otogar olmak üzere 2 güzergahta hizmet veren ringleri 06.00-22.00 saatleri arasında kullanabilirsin. Ring hizmeti ücretlidir, Kart38 ulaşım kartı ile ödeme yapabilirsin. 

Ring haricinde en çok tercih edilen ulaşım araçlarından bir diğeri belediye otobüsüdür. Elbaşı’ndan kalkan 740 numaralı otobüsün son durağı Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’dir. 

Kayseri Otogarı’na tramvay ile gitmek mümkün. Şehir merkezinden tramvay ile Selimiye Durağı’na gidip 500 metre yürüyüş sonrasından otogara ulaşabilirsin. 

Kayseri şehir merkezinden ve civarındaki ilçelerden kalkan ve otogar istikametine minibüslerle Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa sürede gidebilirsin. 

Toplu taşıma ile otogara gitmeyi tercih etmiyorsan şehir merkezindeki taksi duraklarından taksiye binerek Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Şehir merkezindeki taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olan İzmir, ulaşım açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Otobüs, raylı ulaşım, vapur, minibüs, dolmuş, taksi gibi birçok ulaşım seçeneğine sahip olan İzmir’e otobüsle seyahat edenler, şehir merkezindeki semtlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali Bornova’da yer alıyor. 150 bin metrekarelik alanda hizmet veren otogarda 80’e yakın şehirlerarası peron, 40’tan fazla ilçe peronu bulunuyor. İzmir’e otobüs yolculuğu sonunda Bornova’daki otogarda indikten sonra şehir merkezine gitmek için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. 

Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım aracı, otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz şehir içi servisleridir. Bornova, Karşıyaka, Hatay - Narlıdere, Alsancak, Buca - Gaziemir semtlerine birçok otobüs firmasının ücretsiz servisi bulunuyor. 

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkezi ilçelere ulaşım için belediyeye ait ESHOT otobüsleri, sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Otogardan İzmir’in farklı semtlerine sefer düzenleyen 14 adet ESHOT otobüs hattı vardır. Bu hatlar: 54 numaralı Otogar - Kemer Aktarma Merkezi, 60 numaralı Pınarbaşı - Kemer Aktarma Merkezi, 64 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Kemer Aktarma Merkezi, 117 numaralı Kavaklıdere - Kemer Aktarma Merkezi, 204 numaralı Bornova Metro - Havalimanı, 277 Otogar - Tınaztepe, 302 numaralı Otogar - Konak, 364 numaralı Gerikazanımcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 367 numaralı Ümit Mahallesi - Kemer Aktarma Merkezi, 505 numaralı Çamkule - Bornova Metro, 555 numaralı Otogar - Halkapınar Metro, 560 numaralı Pınarbaşı - Halkapınar Metro, 565 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 806 numaralı Kiraz - Otogar Metro hatlarıdır. ESHOT otobüslerini ve metroları kullanmak için İzmirim Kart edinmek gerekiyor. Güncel fiyatlar için İzmirim Kart web sitesini ziyaret edebilirsin.

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in birçok yerine minibüs ve dolmuş seferleri de mevcut. Otobüslere göre daha hızlı ulaşım sağlayan dolmuş hatlarını şöyle sıralayabiliriz: Otogar - Şirinyer - Buca, Otogar - Gaziemir, Otogar - Bayraklı, Otogar - Bornova Stadyum, Otogar - Karşıyaka. İzmir Şehirlerarası Otobüs terminalinden kalkan dolmuş ve minibüslerle Halkapınar İstasyonu’na aktarma yaparak İzban ile Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım sağlanabiliyor. 

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in gözde turizm bölgeleri olan Çeşme, Urla, Seferihisar ilçelerine birçok firmanın otobüs seferleri bulunuyor. Bu seferler, yaz aylarında tatilciler tarafından yoğun talep görüyor. 

Otogar’dan İzmir şehir merkezine ve ilçelerine konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi ve araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilir. Otogar çevresinde bulunan araç kiralama ofislerinden veya online araç kiralama uygulamalarından kolayca araç kiralanabilir. 

Kayseri İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Kayseri İzmir arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 12 saat 11 dakika sürmektedir.
  • Kayseri İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Kayseri ve İzmir arasında 25 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Lider Muş Tur, Yeni Aksaray, Lüks Afşınlılar Seyahat ve Vangölü Turizm.
  • Kayseri şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: