Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Bileti Turna.com'da

Hakkında

KASTAMONU ÖZLEM SEYAHAT

Kastamonu Özlem Seyahat Hakkında

Kastamonu Özlem Seyahat; 1992 yılında Serhat Doğan Tozar tarafından Kastamonu’da kurulmuştur. Kastamonu Özlem Seyahat; Şuanda sadece 3 şehre hizmet vermektedir. Kastamonu, İstanbul ve Ankara arasında yolcu taşımacılığı gerçekleştiren Kastamonu Özlem Seyahat yeni araçları ve geniş koltukları ile yolculara keyifli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Kastamonu Özlem Seyahat'in Misyonu; sürekli yeni yatırımlar ile firmayı genç tutmak, teknolojinin en yeni olanaklarına sahip olmak, kaliteli ve konforlu yolculuk sağlamak, çevreye duyarlı olmak en temel misyonlarıdır. Kastamonu

Özlem Seyahat'in Vizyonu; • Müşterilerin memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk sağlamak, • Eksiksiz ve zamanında hizmet sağlamak, • Kendini hergün yenilemek, • Çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Filosu

Kastamonu Özlem Seyahat Ankara, İstanbul ve Kastamonu arasında yolcu taşımacılığı yapan yerel bir firmadır. Toplamda 13 araçlık bir filoya sahiptir. Araç yaş ortalaması ise 7’dir. Bünyesindeki araçların modelleri ise Tourismo, Travego ve Setra’dır.

Kastamonu Özlem Seyahat Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Kastamonu Özlem Seyahat şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• Kastamonu • İstanbul • Ankara Kastamonu Özlem Seyahat Dinlenme Tesisleri Kastamonu Özlem Seyahat'in şehirlerarası yolculuklarında kullandığı dinlenme tesisleri arasında yerini alan noktalar şu şekildedir:

• Yusufoğlu Dinlenme Tesisleri • Onur Park Dinlenme Tesisleri

Kastamonu Özlem Seyahat Araç İçi Hizmetleri

Kastamonu Özlem Seyahat'in yolcularına sunmakta olduğu araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

Rahat ve Geniş Koltuk: Kastamonu Özlem Seyahat filosundaki yeni ve modern araçlar ile koltukları geniş ve konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

Koltuk Ekranı: Firmanın tüm otobüslerinde ve tüm koltuk arkalarında uydu yayını izleyebileceğiniz TV ekranları bulunmaktadır.

İnternet: 7/24 Yolcuların kesintisiz internet erişimi almaları için Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Servisi: Kastamonu Özlem Seyahat tüm seferlerinde seyahat süresince ücretsiz açık büfe yiyecek ve içecek servisi sunmaktadır.

Okuma Lambası: Yolcuların keyifle kitap, dergi ve gazete okumaları için okuma lambaları bulunmaktadır.

Kulaklık: Seyahat öncesinde tüm yolculara kulaklık dağıtılmaktadır.

Kastamonu Özlem Seyahat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Kastamonu Özlem Seyahat otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Kastamonu Özlem Seyahat dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Kastamonu Özlem Seyahat bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Kastamonu Özlem Seyahat otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Kastamonu Özlem Seyahat otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.