Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

2018 yılında Halil İbrahim Artır ve Tayfun Gök tarafından Kahramanmaraş’ta kurulan Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, yerel bir otobüs firması olarak sektöre ilk adımını atmıştır. Firma, Amasya, Sivas ve Tokat gibi şehirlere seferler düzenlemektedir.

Misyonu

Yolcuların değişen beklentilerine en uygun çözümler geliştirerek, zamanında kaliteli ve güvenli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

Vizyonu

Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe referans gösterilen ve standartları belirleyen bir marka haline gelmek, yolcu güvenliği adına gerekli tüm önlemleri almak ve hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

Otobüs Filosu

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, yerel bir otobüs firması olarak 11 adetlik bir otobüs filosuna sahiptir ve araç yaşı ortalamaları 3’tür. Otobüslerin markaları ise Travego’dur.

Şubeleri

Firmanın Türkiye genelinde hizmet verdiği şubeler arasında Adana, Gaziantep, Gebze, Göksun, Harem, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Mersin, Nurdağı ve Tarsus bulunmaktadır.

Dinlenme Tesisleri

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, şehirlerarası yolculuklarında yolcularına en uygun, kaliteli ve güvenli hizmet sunan dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

Araç İçi Hizmetler

Firmanın sunduğu araç içi hizmetler arasında rahat koltuklar, son teknolojiye sahip koltuk arkası TV ekranları, 3G hızında Wi-Fi hizmeti ve açık büfe yiyecek içecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca, her koltuğun kendine ait okuma lambası bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: