İzmir Kütahya Otobüs Bileti Turna.com'da

İzmir Kütahya Diğer Ulaşım Seçenekleri

İzmir Kütahya Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
150,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
12 saat 15 dk

İzmir Kütahya Otobüs Bileti (Tek Yön)

İzmir Kütahya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
28 Haziran 2022, Salı 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
29 Haziran 2022, Çarşamba 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
30 Haziran 2022, Perşembe 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
01 Temmuz 2022, Cuma 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
02 Temmuz 2022, Cumartesi 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
03 Temmuz 2022, Pazar 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
04 Temmuz 2022, Pazartesi 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
05 Temmuz 2022, Salı 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
06 Temmuz 2022, Çarşamba 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
07 Temmuz 2022, Perşembe 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
08 Temmuz 2022, Cuma 00:30
Kütahyalılar Turizm
İzmir - Kütahya
09 Temmuz 2022, Cumartesi 00:30

Kütahya Varışlı Otobüs Biletleri

Kütahya otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
14 Ağustos 2022, Pazar 01:00
Alanyalılar Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 10:30
Kütahyalılar Turizm
31 Ağustos 2022, Çarşamba 00:30
Isparta Petrol
03 Temmuz 2022, Pazar 02:30
Kütahyalılar Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 00:30
Kütahyalılar Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 02:59
Metro Turizm
30 Haziran 2022, Perşembe 01:30
Alanyalılar Turizm
13 Temmuz 2022, Çarşamba 11:15
Alanyalılar Turizm
17 Temmuz 2022, Pazar 21:00
Buzlu Turizm
06 Temmuz 2022, Çarşamba 03:15
Star Diyarbakır
02 Temmuz 2022, Cumartesi 09:30

İzmir Kalkışlı Otobüs Biletleri

İzmir şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Kırşehir Şanal
09 Temmuz 2022, Cumartesi 21:00
Özlem Batman Turizm
16 Temmuz 2022, Cumartesi 17:30
Anadolu Ulaşım
01 Temmuz 2022, Cuma 20:25
Metro Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 09:30
Isparta Petrol
23 Eylül 2022, Cuma 23:59
Mardin Seyahat
25 Temmuz 2022, Pazartesi 13:00
Lüks Yalova Seyahat
27 Ağustos 2022, Cumartesi 23:59
Anadolu Ulaşım
06 Temmuz 2022, Çarşamba 20:25
Mis Amasya Tur
30 Temmuz 2022, Cumartesi 17:00
Buzlu Turizm
03 Temmuz 2022, Pazar 06:15
Yeni Aksaray
11 Temmuz 2022, Pazartesi 19:30
Buzlu Turizm
21 Temmuz 2022, Perşembe 01:00

İzmir Kütahya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İzmir Kütahya otobüs bileti tek yön en ucuz: 140 TL.

Ortalamanın altında İzmir Kütahya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

İzmir Kütahya sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %1 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

İzmir Kütahya arasındaki en kısa otobüs seferi 3 saat 30 dakika sürmektedir.

İzmir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Kütahya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yunuslar (Gediz, Kütahya), Yenikent (Gediz, Kütahya), Yarış (Emet, Kütahya), Tunçbilek (Tavşanlı, Kütahya), Tavşanlı, Şaphane, Simav, Örencik (Emet, Kütahya), Pazarlar, Kütahya, Köprücek (Emet, Kütahya), Karamanca (Şaphane, Kütahya), Hisarcık, Hacıkebir (Çavdarhisar, Kütahya), Günlüce (Emet, Kütahya), Gediz, Emet, Dumlupınar, Domaniç, Dağardı (Simav, Kütahya), Balıköy (Tavşanlı, Kütahya), Aydıncık (Emet, Kütahya), Aslanapa, Altıntaş, Akpınar (Çavdarhisar, Kütahya), Abide (Gediz, Kütahya), Çavdarhisar, Yoncalı (Kütahya), Erbaylar Otel (Kütahya), Hilton Garden Inn (Kütahya), Dörtyol Cami (Kütahya), Dumlupınar Kız Öğrenci Yurdu (Kütahya), DSİ Kavşağı (Kütahya), Kütahya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi (Kütahya), Efendiköprüsü (Çavdarhisar, Kütahya), Derbent Köprüsü (Gediz, Kütahya), Yeniköy (Tavşanlı, Kütahya) ve Dumlupınar Üniversitesi Merkez Kampüsü (Kütahya).

İzmir Kütahya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde İzmir Kütahya arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden İzmir Otogarına Ulaşım 

İzmir’den, Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine otobüsle ulaşım sağlanıyor. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezi civarında, Bornova ilçesindir. İzmir’in birçok noktasından İzmir Otogarı’na direkt veya aktarmalı olarak birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Şehirlerarası seyahat edecekler için en sık kullanılan otogar ulaşım alternatifi ücretsiz otobüs firması servisleridir. İzmir’de faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçok ilçede bilet satış noktaları bulunmaktadır. Otobüs firmaları, yolcularını bilet satış noktalarından veya merkezi duraklardan alarak ücretsiz olarak İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşımlarını sağlamaktadır.

ESHOT belediye otobüsleri ile İzmir’in birçok noktasına ve Adnan Menderes Havalimanı’na direkt olarak veya metro aktarmalı olarak kısa sürede ulaşmak mümkün. 54 numaralı Kemer Aktarma Merkezi - Otogar, 60 numaralı Kemer Aktarma Merkezi - Pınarbaşı, 64 numaralı Kemer Aktarma Merkezi Ayakkabıcılar Sitesi, 117 numaralı Kemer Aktarma Merkezi - Kavaklıdere, 204 numaralı Havalimanı - Bornova Metro -, 277 Tınaztepe - Otogar, 302 numaralı Konak. - Otogar, 364 numaralı Halkapınar Metro - Gerikazanımcılar Sitesi, 367 numaralı Kemer Aktarma Merkezi - Ümit Mahallesi, 505 numaralı Çamkule - Bornova Metro, 555 numaralı Halkapınar Metro - Otogar, 560 numaralı Pınarbaşı - Halkapınar Metro, 565 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 806 numaralı Kiraz - Otogar Metro hatları ile İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım sağlanabiliyor. 

İzmir şehir merkezinden İzmir Şehirlerarası Terminali’ne minibüs ve dolmuş seçenekleri de bulunuyor. Minibüs ve dolmuş hatları ise şöyle: Şirinyer - Buca - Otogar, Gaziemir - Otogar, Bayraklı - Otogar, Bornova Stadyum - Otogar, Karşıyaka - Otogar. Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzmir Otogarı’na gitmek için İzban’dan aktarma merkezlerinde inip minibüs veya dolmuş ile otogara kolayca gidilebiliyor. 

Toplu taşımaya göre pahalı olan taksi ile ulaşım; İzmir Otogarı’na konforlu ve hızlı bir şekilde gitmek için tercih edilebilir. Şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden veya online uygulamalardan araç kiralayarak otogara rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. 

İzmir Kütahya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • İzmir Kütahya arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 3 saat 30 dakika sürmektedir.
  • İzmir Kütahya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    İzmir ve Kütahya arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Kütahyalılar Turizm, Buzlu Turizm, Anadolu Ulaşım, Pamukkale Turizm ve Metro Turizm.
  • İzmir şehrinden Kütahya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.